Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

CP-ZKY-F3A

KOLO
7. kolo
TJ VK Dukla Liberec, z.s. 2:0VK Královo Pole, z.s. (20, 13)
TJ Ostrava 0:2TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. (-21, -23)
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 2:1TJ Kralupy, z.s. (-11, 15, 9)
VK Sever Žatec, z.s. 2:1Beach volleyball club Chodov, z.s. A(-19, 20, 7)
Příští kolo
kalendář skupiny
Český pohár starších žákyň - 1.osmička, pořadatel: Hradec Králové, 29.-31.3.2019
1. kolo
1 29. 3. 2019, 15:45 Beach volleyball club Chodov, z.s. A - VK Královo Pole, z.s. 2:0 (10,23)
2 29. 3. 2019, 15:45 TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:2 (-18,-15)
3 31. 3. 2019, 09:00 TJ Kralupy, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:2 (-23,-23)
4 31. 3. 2019, 09:00 TJ VK Dukla Liberec, z.s. - TJ Ostrava 2:0 (9,10)
2. kolo
5 29. 3. 2019, 17:00 Beach volleyball club Chodov, z.s. A - TJ Kralupy, z.s. 2:0 (25,20)
6 29. 3. 2019, 17:00 VK Sever Žatec, z.s. - TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. 0:2 (-22,-18)
7 29. 3. 2019, 18:15 VK Královo Pole, z.s. - TJ Ostrava 2:1 (19,-20,9)
8 29. 3. 2019, 18:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TJ VK Dukla Liberec, z.s. 2:0 (14,17)
3. kolo
9 30. 3. 2019, 09:00 TJ Kralupy, z.s. - VK Královo Pole, z.s. 2:1 (-11,17,8)
10 30. 3. 2019, 09:00 TJ Ostrava - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:2 (23,-13,-10)
11 30. 3. 2019, 10:15 TJ VK Dukla Liberec, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 2:0 (12,17)
12 30. 3. 2019, 10:15 TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. - Beach volleyball club Chodov, z.s. A 0:2 (-16,-18)
4. kolo
13 30. 3. 2019, 11:30 VK Královo Pole, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:2 (21,-18,-10)
14 30. 3. 2019, 11:30 VK Sever Žatec, z.s. - TJ Ostrava 2:0 (16,22)
15 30. 3. 2019, 12:45 Beach volleyball club Chodov, z.s. A - TJ VK Dukla Liberec, z.s. 2:1 (22,-23,8)
16 30. 3. 2019, 12:45 TJ Kralupy, z.s. - TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. 0:2 (-22,-24)
5. kolo
17 30. 3. 2019, 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. - VK Královo Pole, z.s. 2:0 (10,17)
18 30. 3. 2019, 14:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 2:0 (20,23)
19 30. 3. 2019, 15:15 TJ Ostrava - Beach volleyball club Chodov, z.s. A 0:2 (-13,-8)
20 30. 3. 2019, 15:15 TJ VK Dukla Liberec, z.s. - TJ Kralupy, z.s. 2:0 (16,23)
6. kolo
21 30. 3. 2019, 16:30 VK Královo Pole, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 2:0 (16,19)
22 30. 3. 2019, 16:30 Beach volleyball club Chodov, z.s. A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:2 (-21,23,-8)
23 30. 3. 2019, 17:45 TJ Kralupy, z.s. - TJ Ostrava 2:0 (18,13)
24 30. 3. 2019, 17:45 TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. - TJ VK Dukla Liberec, z.s. 2:0 (22,23)
7. kolo
25 31. 3. 2019, 10:15 TJ VK Dukla Liberec, z.s. - VK Královo Pole, z.s. 2:0 (20,13)
26 31. 3. 2019, 10:15 TJ Ostrava - TJ Lokomotiva Plzeň, z.s. 0:2 (-21,-23)
27 31. 3. 2019, 11:30 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TJ Kralupy, z.s. 2:1 (-11,15,9)
28 31. 3. 2019, 11:30 VK Sever Žatec, z.s. - Beach volleyball club Chodov, z.s. A 2:1 (-19,20,7)
© ČVS 2015-2018