Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Chomutov - Okresní přebor mužů

KOLO
2. kolo
SK Málkov B-TJ Klášterec
VK JIRKOV C-SK Málkov B
SK Málkov A-TJ Klášterec
VK JIRKOV C-TJ Klášterec
TJ Klášterec-VK JIRKOV B
SK Málkov A-VK JIRKOV C
VK JIRKOV B-SK Málkov A
VK JIRKOV B-SK Málkov B
VK JIRKOV C-VK JIRKOV B
SK Málkov B-SK Málkov A
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Málkov A 4 3 0 1 0 11:6 291:201 10
2 VK JIRKOV B 4 0 3 1 0 11:9 282:270 7
3 SK Málkov B 4 1 1 1 1 9:8 215:190 6
4 TJ Klášterec 4 1 1 0 2 7:8 165:255 5
5 VK JIRKOV C 4 0 0 2 2 5:12 296:333 2
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Miroslav Karel
1. kolo
1 24. 10. 2019, 17:30 SK Málkov A - SK Málkov B 3:1 (0,0,-0,0)
2 29. 10. 2019, 17:30 VK JIRKOV B - VK JIRKOV C 3:2 (21,-16,23,-21,11)
3 29. 10. 2019, 17:30 TJ Klášterec - SK Málkov A 1:3 (0,-0,-0,-0)
4 5. 11. 2019, 17:30 VK JIRKOV C - SK Málkov A 1:3 (16,-19,-22,-20)
5 7. 11. 2019, 17:30 SK Málkov B - VK JIRKOV C 3:2 (0,-0,-0,0,0)
6 14. 11. 2019, 17:30 SK Málkov B - VK JIRKOV B 2:3 (-0,0,-0,0,-0)
7 19. 11. 2019, 17:30 TJ Klášterec - VK JIRKOV C 3:0 (21,14,20)
8 21. 11. 2019, 17:30 SK Málkov A - VK JIRKOV B 2:3 (-0,-0,0,0,-0)
9 26. 11. 2019, 17:30 VK JIRKOV B - TJ Klášterec 2:3 (-0,0,-0,0,-0)
10 3. 12. 2019, 17:30 TJ Klášterec - SK Málkov B 0:3 (-0,-0,-0)
2. kolo
11 2. 4. 2020, 17:30 SK Málkov B - TJ Klášterec .
12 7. 4. 2020, 17:30 VK JIRKOV C - SK Málkov B .
13 9. 4. 2020, 17:30 SK Málkov A - TJ Klášterec .
14 14. 4. 2020, 17:30 VK JIRKOV C - TJ Klášterec .
15 21. 4. 2020, 17:30 TJ Klášterec - VK JIRKOV B .
16 28. 4. 2020, 17:30 SK Málkov A - VK JIRKOV C .
17 5. 5. 2020, 17:30 VK JIRKOV B - SK Málkov A .
18 12. 5. 2020, 17:30 VK JIRKOV B - SK Málkov B .
19 19. 5. 2020, 17:30 VK JIRKOV C - VK JIRKOV B .
20 21. 5. 2020, 17:30 SK Málkov B - SK Málkov A .
© ČVS 2015-2018