Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina B

2. kolo
Přerov-Prostějovkarta utkání
Ostrava-Šternberkkarta utkání
Frýdek - Místek-Brnokarta utkání
Příští kolo
Prostějov-BrnoNE30.9.10:00
Šternberk-Frýdek - Místek28.9.10:00
Přerov-OstravaNE30.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Přerov00000 0:00
2 Ostrava00000 0:00
3 Frýdek - Místek00000 0:00
4 Brno00000 0:00
5 Šternberk00000 0:00
6 Prostějov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 Přerov - Prostějov .
2 23. 9. 2018, 10:00 Ostrava - Šternberk .
3 22. 9. 2018, 10:00 Frýdek - Místek - Brno .
2. kolo
5 23. 9. 2018, 14:00 Přerov - Prostějov .
6 23. 9. 2018, 14:00 Ostrava - Šternberk .
7 22. 9. 2018, 14:00 Frýdek - Místek - Brno .
3. kolo
9 30. 9. 2018, 10:00 Prostějov - Brno .
10 28. 9. 2018, 10:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
11 30. 9. 2018, 10:00 Přerov - Ostrava .
4. kolo
13 30. 9. 2018, 14:00 Prostějov - Brno .
14 28. 9. 2018, 14:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
15 30. 9. 2018, 14:00 Přerov - Ostrava .
5. kolo
17 6. 10. 2018, 10:00 Ostrava - Prostějov .
18 7. 10. 2018, 10:00 Frýdek - Místek - Přerov .
19 7. 10. 2018, 10:00 Brno - Šternberk .
6. kolo
21 6. 10. 2018, 14:00 Ostrava - Prostějov .
22 7. 10. 2018, 14:00 Frýdek - Místek - Přerov .
23 7. 10. 2018, 14:00 Brno - Šternberk .
7. kolo
25 28. 10. 2018, 10:00 Prostějov - Šternberk .
26 26. 10. 2018, 12:30 Přerov - Brno .
27 28. 10. 2018, 10:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
8. kolo
28 28. 10. 2018, 14:00 Prostějov - Šternberk .
29 26. 10. 2018, 15:30 Přerov - Brno .
30 28. 10. 2018, 14:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
9. kolo
31 3. 11. 2018, 09:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
32 3. 11. 2018, 11:00 Brno - Ostrava .
33 4. 11. 2018, 10:00 Šternberk - Přerov .
10. kolo
34 3. 11. 2018, 13:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
35 3. 11. 2018, 14:00 Brno - Ostrava .
36 4. 11. 2018, 14:00 Šternberk - Přerov .
11. kolo
37 11. 11. 2018, 10:00 Prostějov - Přerov .
38 11. 11. 2018, 10:00 Šternberk - Ostrava .
39 11. 11. 2018, 11:00 Brno - Frýdek - Místek .
12. kolo
40 11. 11. 2018, 14:00 Prostějov - Přerov .
41 11. 11. 2018, 14:00 Šternberk - Ostrava .
42 11. 11. 2018, 15:00 Brno - Frýdek - Místek .
13. kolo
43 30. 11. 2018, 10:00 Brno - Prostějov .
44 1. 12. 2018, 10:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
45 1. 12. 2018, 10:00 Ostrava - Přerov .
14. kolo
46 30. 11. 2018, 13:00 Brno - Prostějov .
47 1. 12. 2018, 14:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
48 1. 12. 2018, 14:00 Ostrava - Přerov .
15. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 Prostějov - Ostrava .
50 9. 12. 2018, 10:00 Přerov - Frýdek - Místek .
51 8. 12. 2018, 10:00 Šternberk - Brno .
16. kolo
52 8. 12. 2018, 14:00 Prostějov - Ostrava .
53 9. 12. 2018, 14:00 Přerov - Frýdek - Místek .
54 8. 12. 2018, 14:00 Šternberk - Brno .
17. kolo
55 13. 1. 2019, 10:00 Šternberk - Prostějov .
56 13. 1. 2019, 10:00 Brno - Přerov .
57 12. 1. 2019, 10:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
18. kolo
58 13. 1. 2019, 14:00 Šternberk - Prostějov .
59 13. 1. 2019, 14:00 Brno - Přerov .
60 12. 1. 2019, 14:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
19. kolo
61 20. 1. 2019, 10:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
62 20. 1. 2019, 11:00 Ostrava - Brno .
63 20. 1. 2019, 10:00 Přerov - Šternberk .
20. kolo
64 20. 1. 2019, 14:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
65 20. 1. 2019, 14:00 Ostrava - Brno .
66 20. 1. 2019, 14:00 Přerov - Šternberk .
© ČVS 2015-2018