Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. kolo kvalifikace

KOLO
1. kolo
Prostějov-Přerovkarta utkání
Vysočina-Lanškrounkarta utkání
Střešovice-Prostějovkarta utkání
Přerov-Vysočinakarta utkání
Střešovice-Lanškrounkarta utkání
Příští kolo
Prostějov-VysočinaNE15.3.9:00
Přerov-StřešoviceNE15.3.11:00
Lanškroun-ProstějovNE15.3.13:00
Vysočina-StřešoviceNE15.3.15:00
Lanškroun-PřerovNE15.3.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Přerov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Vysočina 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Střešovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Lanškroun 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Kvalifikace o EX-JKY - 2. kolo
Pořadatel: Volejbal Přerov
1. kolo
1 14. 3. 2020, 09:00 Prostějov - Přerov Turnaj odložen na neurčito! .
2 14. 3. 2020, 11:00 Vysočina - Lanškroun .
3 14. 3. 2020, 13:00 Střešovice - Prostějov .
4 14. 3. 2020, 15:00 Přerov - Vysočina .
5 14. 3. 2020, 17:00 Střešovice - Lanškroun .
2. kolo
6 15. 3. 2020, 09:00 Prostějov - Vysočina Turnaj dložen na neurčito! .
7 15. 3. 2020, 11:00 Přerov - Střešovice .
8 15. 3. 2020, 13:00 Lanškroun - Prostějov .
9 15. 3. 2020, 15:00 Vysočina - Střešovice .
10 15. 3. 2020, 17:00 Lanškroun - Přerov .
Vedoucí soutěže: Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 779 00 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018