Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Extraliga junioři - 1. část soutěže - skupina B

7. kolo
Nový Jičín3:1Kojetínkarta utkání
VK Ostrava1:3Brnokarta utkání
Beskydy3:0VSC Zlínkarta utkání
Příští kolo
Nový Jičín3:1KojetínNE4.11.14:00
VK Ostrava0:3BrnoNE4.11.14:00
Beskydy3:2VSC ZlínNE4.11.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Brno2016130 57:1553
2 VK Ostrava2012215 47:2341
3 Beskydy2011306 44:2639
4 VSC Zlín209128 37:3631
5 Nový Jičín2040016 14:5112
6 Kojetín2010118 10:584
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga junioři - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 30. 10. 2018, 10:00 VK Ostrava - Nový Jičín 3:0 (15,20,19)
2 6. 10. 2018, 10:00 Beskydy - Kojetín 3:0 (19,22,20)
3 6. 10. 2018, 10:00 VSC Zlín - Brno 0:3 (-21,-20,-20)
2. kolo
4 30. 10. 2018, 14:00 VK Ostrava - Nový Jičín 3:0 (17,20,18)
5 6. 10. 2018, 14:00 Beskydy - Kojetín 3:2 (-23,25,21,-17,10)
6 6. 10. 2018, 14:00 VSC Zlín - Brno 0:3 (-17,-12,-24)
3. kolo
7 7. 10. 2018, 10:00 Nový Jičín - Brno NH 0:3 (-12,-18,-14)
8 7. 10. 2018, 10:00 Kojetín - VSC Zlín 1:3 (-17,-20,22,-16)
9 7. 10. 2018, 10:00 VK Ostrava - Beskydy 3:0 (23,16,20)
4. kolo
10 7. 10. 2018, 14:00 Nový Jičín - Brno NH 0:3 (-8,-22,-22)
11 7. 10. 2018, 14:00 Kojetín - VSC Zlín 0:3 (-16,-24,-12)
12 7. 10. 2018, 14:00 VK Ostrava - Beskydy 3:0 (21,18,14)
5. kolo
13 25. 10. 2018, 18:00 Beskydy - Nový Jičín 3:0 (17,25,20)
14 3. 11. 2018, 10:00 VSC Zlín - VK Ostrava 3:2 (21,-19,23,-20,11)
15 3. 11. 2018, 10:00 Brno - Kojetín NH 3:0 (13,11,12)
6. kolo
16 1. 11. 2018, 18:00 Beskydy - Nový Jičín 3:0 (23,14,17)
17 3. 11. 2018, 14:00 VSC Zlín - VK Ostrava 3:1 (17,-19,13,18)
18 3. 11. 2018, 14:00 Brno - Kojetín NH 3:0 (23,17,18)
7. kolo
19 4. 11. 2018, 10:00 Nový Jičín - Kojetín 3:1 (10,20,-26,23)
20 4. 11. 2018, 10:00 VK Ostrava - Brno 1:3 (-18,-8,23,-10)
21 4. 11. 2018, 10:00 Beskydy - VSC Zlín 3:0 (17,21,17)
8. kolo
22 4. 11. 2018, 14:00 Nový Jičín - Kojetín 3:1 (18,24,-23,21)
23 4. 11. 2018, 14:00 VK Ostrava - Brno 0:3 (-20,-14,-13)
24 4. 11. 2018, 14:00 Beskydy - VSC Zlín 3:2 (13,-25,-20,22,12)
9. kolo
25 1. 12. 2018, 09:00 VSC Zlín - Nový Jičín NH2 3:0 (20,18,20)
26 1. 12. 2018, 10:00 Brno - Beskydy NH1 3:0 (17,17,21)
27 13. 1. 2019, 10:00 Kojetín - VK Ostrava 0:3 (-17,-12,-20)
10. kolo
28 1. 12. 2018, 13:00 VSC Zlín - Nový Jičín NH2 3:0 (18,20,15)
29 1. 12. 2018, 14:00 Brno - Beskydy NH1 3:1 (19,-25,22,20)
30 13. 1. 2019, 14:00 Kojetín - VK Ostrava 0:3 (-17,-17,-24)
11. kolo
31 2. 12. 2018, 10:00 Nový Jičín - VK Ostrava 0:3 (-12,-15,-22)
32 2. 12. 2018, 10:00 Kojetín - Beskydy 0:3 (-14,-26,-15)
33 2. 12. 2018, 10:00 Brno - VSC Zlín 3:2 (-20,22,-17,15,13)
12. kolo
34 2. 12. 2018, 14:00 Nový Jičín - VK Ostrava 0:3 (-22,-16,-15)
35 2. 12. 2018, 14:00 Kojetín - Beskydy 0:3 (-17,-19,-15)
36 2. 12. 2018, 14:00 Brno - VSC Zlín 3:1 (21,18,-22,19)
13. kolo
37 5. 1. 2019, 10:00 Brno - Nový Jičín 3:0 (16,23,11)
38 9. 2. 2019, 09:00 VSC Zlín - Kojetín 3:0 (20,18,19)
39 9. 2. 2019, 10:00 Beskydy - VK Ostrava 3:0 (22,17,19)
14. kolo
40 5. 1. 2019, 14:00 Brno - Nový Jičín 3:0 (19,23,21)
41 9. 2. 2019, 13:00 VSC Zlín - Kojetín 3:0 (9,19,10)
42 9. 2. 2019, 14:00 Beskydy - VK Ostrava 3:1 (-23,24,17,24)
15. kolo
43 10. 2. 2019, 10:00 Nový Jičín - Beskydy 0:3 (-16,-15,-18)
44 17. 2. 2019, 10:00 VK Ostrava - VSC Zlín 3:1 (-23,11,19,30)
45 10. 2. 2019, 10:00 Kojetín - Brno 0:3 (-20,-19,-19)
16. kolo
46 10. 2. 2019, 14:00 Nový Jičín - Beskydy 0:3 (-21,-15,-19)
47 17. 2. 2019, 14:00 VK Ostrava - VSC Zlín 3:0 (19,21,22)
48 10. 2. 2019, 14:00 Kojetín - Brno 1:3 (16,-19,-18,-21)
17. kolo
49 20. 1. 2019, 10:00 Kojetín - Nový Jičín 3:1 (23,22,-17,21)
50 9. 3. 2019, 10:00 Brno - VK Ostrava NH 2:3 (-20,-27,25,16,-16)
51 9. 3. 2019, 10:00 VSC Zlín - Beskydy 3:1 (23,-19,18,23)
18. kolo
52 20. 1. 2019, 14:00 Kojetín - Nový Jičín 1:3 (-24,18,-18,-23)
53 9. 3. 2019, 14:00 Brno - VK Ostrava NH 2:3 (18,-17,-20,14,-13)
54 9. 3. 2019, 14:00 VSC Zlín - Beskydy 1:3 (-15,23,-24,-13)
19. kolo
55 10. 3. 2019, 10:00 Nový Jičín - VSC Zlín 3:0 (17,18,13)
56 10. 3. 2019, 10:00 Beskydy - Brno 0:3 (-13,-8,-21)
57 10. 3. 2019, 10:00 VK Ostrava - Kojetín 3:0 (19,19,13)
20. kolo
58 10. 3. 2019, 14:00 Nový Jičín - VSC Zlín 1:3 (24,-14,-17,-18)
59 10. 3. 2019, 14:00 Beskydy - Brno 3:2 (21,-19,-19,23,11)
60 10. 3. 2019, 14:00 VK Ostrava - Kojetín 3:0 (8,21,17)
© ČVS 2015-2018