Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga kadetky - 1. část soutěže - skupina A

20. kolo
Č. Budějovice-Olymp
Plzeň-Brno
Chodov-Liberec
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Chodov00000 0:00
2 Plzeň00000 0:00
3 Olymp00000 0:00
4 Brno00000 0:00
5 Liberec00000 0:00
6 Č. Budějovice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga kadetky - 1. část soutěže - skupina A
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Chodov - Č. Budějovice .
2 22. 9. 2018, 10:00 Plzeň - Liberec .
3 22. 9. 2018, 10:00 Olymp - Brno .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Chodov - Č. Budějovice .
5 22. 9. 2018, 14:00 Plzeň - Liberec .
6 22. 9. 2018, 14:00 Olymp - Brno .
3. kolo
7 29. 9. 2018, 11:00 Č. Budějovice - Brno .
8 30. 9. 2018, 10:00 Liberec - Olymp .
9 29. 9. 2018, 10:00 Chodov - Plzeň .
4. kolo
10 29. 9. 2018, 15:00 Č. Budějovice - Brno .
11 30. 9. 2018, 14:00 Liberec - Olymp .
12 29. 9. 2018, 14:00 Chodov - Plzeň .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 10:00 Plzeň - Č. Budějovice .
14 7. 10. 2018, 10:00 Olymp - Chodov .
15 6. 10. 2018, 10:00 Brno - Liberec .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 14:00 Plzeň - Č. Budějovice .
17 7. 10. 2018, 14:00 Olymp - Chodov .
18 6. 10. 2018, 14:00 Brno - Liberec .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Č. Budějovice - Liberec .
20 27. 10. 2018, 10:00 Chodov - Brno .
21 27. 10. 2018, 10:00 Plzeň - Olymp .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Liberec .
23 27. 10. 2018, 14:00 Chodov - Brno .
24 27. 10. 2018, 14:00 Plzeň - Olymp .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Olymp - Č. Budějovice .
26 2. 11. 2018, 10:00 Brno - Plzeň .
27 3. 11. 2018, 10:00 Liberec - Chodov .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 14:00 Olymp - Č. Budějovice .
29 2. 11. 2018, 13:00 Brno - Plzeň .
30 3. 11. 2018, 14:00 Liberec - Chodov .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 11:00 Č. Budějovice - Chodov .
32 24. 11. 2018, 10:00 Liberec - Plzeň .
33 11. 11. 2018, 09:00 Brno - Olymp .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Chodov .
35 24. 11. 2018, 14:00 Liberec - Plzeň .
36 11. 11. 2018, 13:00 Brno - Olymp .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 11:00 Brno - Č. Budějovice .
38 1. 12. 2018, 10:00 Olymp - Liberec .
39 1. 12. 2018, 10:00 Plzeň - Chodov .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Brno - Č. Budějovice .
41 1. 12. 2018, 14:00 Olymp - Liberec .
42 1. 12. 2018, 14:00 Plzeň - Chodov .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 11:00 Č. Budějovice - Plzeň .
44 5. 1. 2019, 10:00 Chodov - Olymp .
45 8. 12. 2018, 10:00 Liberec - Brno .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Plzeň .
47 5. 1. 2019, 14:00 Chodov - Olymp .
48 8. 12. 2018, 14:00 Liberec - Brno .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 Liberec - Č. Budějovice .
50 12. 1. 2019, 10:00 Brno - Chodov .
51 12. 1. 2019, 10:00 Olymp - Plzeň .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 Liberec - Č. Budějovice .
53 12. 1. 2019, 14:00 Brno - Chodov .
54 12. 1. 2019, 14:00 Olymp - Plzeň .
19. kolo
55 19. 1. 2019, 10:00 Č. Budějovice - Olymp .
56 20. 1. 2019, 10:00 Plzeň - Brno .
57 18. 1. 2019, 15:00 Chodov - Liberec .
20. kolo
58 19. 1. 2019, 14:00 Č. Budějovice - Olymp .
59 20. 1. 2019, 14:00 Plzeň - Brno .
60 18. 1. 2019, 18:00 Chodov - Liberec .
© ČVS 2015-2018