Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga kadetky - 1. část soutěže - skupina B

4. kolo
Prostějov-Šternberk
Ostrava-Frýdek - Místek
Přerov-TJ Lanškroun
Příští kolo
TJ Lanškroun-ProstějovNE7.10.10:00
Frýdek - Místek-PřerovSO6.10.10:00
Šternberk-OstravaNE7.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Přerov00000 0:00
2 TJ Lanškroun00000 0:00
3 Frýdek - Místek00000 0:00
4 Šternberk00000 0:00
5 Ostrava00000 0:00
6 Prostějov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga kadetky - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Přerov - Prostějov .
2 22. 9. 2018, 11:00 TJ Lanškroun - Ostrava .
3 22. 9. 2018, 12:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Přerov - Prostějov .
5 22. 9. 2018, 15:00 TJ Lanškroun - Ostrava .
6 22. 9. 2018, 16:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
3. kolo
7 29. 9. 2018, 11:00 Prostějov - Šternberk .
8 29. 9. 2018, 10:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
9 29. 9. 2018, 10:00 Přerov - TJ Lanškroun .
4. kolo
10 29. 9. 2018, 15:00 Prostějov - Šternberk .
11 29. 9. 2018, 14:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
12 29. 9. 2018, 14:00 Přerov - TJ Lanškroun .
5. kolo
13 7. 10. 2018, 10:00 TJ Lanškroun - Prostějov .
14 6. 10. 2018, 10:00 Frýdek - Místek - Přerov .
15 7. 10. 2018, 10:00 Šternberk - Ostrava .
6. kolo
16 7. 10. 2018, 14:00 TJ Lanškroun - Prostějov .
17 6. 10. 2018, 14:00 Frýdek - Místek - Přerov .
18 7. 10. 2018, 14:00 Šternberk - Ostrava .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Prostějov - Ostrava .
20 27. 10. 2018, 10:00 Přerov - Šternberk .
21 27. 10. 2018, 10:00 TJ Lanškroun - Frýdek - Místek .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 14:00 Prostějov - Ostrava .
23 27. 10. 2018, 14:00 Přerov - Šternberk .
24 27. 10. 2018, 14:00 TJ Lanškroun - Frýdek - Místek .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 11:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
26 3. 11. 2018, 10:00 Šternberk - TJ Lanškroun .
27 3. 11. 2018, 10:00 Ostrava - Přerov .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 15:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
29 3. 11. 2018, 14:00 Šternberk - TJ Lanškroun .
30 3. 11. 2018, 14:00 Ostrava - Přerov .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 11:00 Prostějov - Přerov .
32 10. 11. 2018, 10:00 Ostrava - TJ Lanškroun .
33 10. 11. 2018, 10:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 15:00 Prostějov - Přerov .
35 10. 11. 2018, 14:00 Ostrava - TJ Lanškroun .
36 10. 11. 2018, 14:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Šternberk - Prostějov .
38 2. 12. 2018, 10:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
39 2. 12. 2018, 10:00 TJ Lanškroun - Přerov .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Šternberk - Prostějov .
41 2. 12. 2018, 14:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
42 2. 12. 2018, 14:00 TJ Lanškroun - Přerov .
15. kolo
43 9. 12. 2018, 10:00 Prostějov - TJ Lanškroun .
44 8. 12. 2018, 10:00 Přerov - Frýdek - Místek .
45 9. 12. 2018, 10:00 Ostrava - Šternberk .
16. kolo
46 9. 12. 2018, 14:00 Prostějov - TJ Lanškroun .
47 8. 12. 2018, 14:00 Přerov - Frýdek - Místek .
48 9. 12. 2018, 14:00 Ostrava - Šternberk .
17. kolo
49 13. 1. 2019, 10:00 Ostrava - Prostějov .
50 12. 1. 2019, 10:00 Šternberk - Přerov .
51 12. 1. 2019, 12:00 Frýdek - Místek - TJ Lanškroun .
18. kolo
52 13. 1. 2019, 14:00 Ostrava - Prostějov .
53 12. 1. 2019, 14:00 Šternberk - Přerov .
54 12. 1. 2019, 16:00 Frýdek - Místek - TJ Lanškroun .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
56 20. 1. 2019, 10:00 TJ Lanškroun - Šternberk .
57 19. 1. 2019, 10:00 Přerov - Ostrava .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
59 20. 1. 2019, 14:00 TJ Lanškroun - Šternberk .
60 19. 1. 2019, 14:00 Přerov - Ostrava .
© ČVS 2015-2018