Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga kadeti - 2. turnaj - skupina A

KOLO
4. kolo
Příbram3:0Brno(19, 22, 13)
Č. Budějovice0:3Liberec(-21, -23, -18)
ČZU Praha0:3Příbram(-18, -16, -20)
Brno0:3Liberec(-19, -19, -20)
ČZU Praha3:2Č. Budějovice(-21, 20, -24, 21, 11)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Příbram44000 12:112
2 Liberec42011 9:67
3 ČZU Praha40301 9:96
4 Brno41012 5:104
5 Č. Budějovice40013 3:121
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga kadeti - 2. turnaj - skupina A; Pořadatel - VK Bosch České Budějovice
3. kolo
1 21. 10. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Příbram NH2 0:3 (-20,-15,-19)
2 21. 10. 2017, 12:00 Brno - ČZU Praha NH2 2:3 (17,24,-11,-17,-13)
3 21. 10. 2017, 14:00 Liberec - Příbram NH2 1:3 (-17,-21,21,-19)
4 21. 10. 2017, 16:00 Č. Budějovice - Brno NH2 1:3 (-19,-19,23,-10)
5 21. 10. 2017, 18:00 Liberec - ČZU Praha NH2 2:3 (21,-16,23,-19,-15)
4. kolo
6 22. 10. 2017, 09:00 Příbram - Brno NH2 3:0 (19,22,13)
7 22. 10. 2017, 11:00 Č. Budějovice - Liberec NH2 0:3 (-21,-23,-18)
8 22. 10. 2017, 13:00 ČZU Praha - Příbram NH2 0:3 (-18,-16,-20)
9 22. 10. 2017, 15:00 Brno - Liberec NH2 0:3 (-19,-19,-20)
10 22. 10. 2017, 17:00 ČZU Praha - Č. Budějovice NH2 3:2 (-21,20,-24,21,11)
© ČVS 2015-2018