Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga muži - 1. část sutěže

19. kolo
Zlín-Karlovarsko
Benátky n. J.-Ostrava
O. Voda-Praha
Č. Budějovice-Brno
Kladno-Liberec
Příbram-Ústí n. L.
Příští kolo
Karlovarsko-PříbramSO23.2.17:00
Ústí n. L.-KladnoSO23.2.17:00
Liberec-Č. BudějoviceSO23.2.18:00
Brno-O. VodaSO23.2.17:00
Praha-Benátky n. J.SO23.2.17:00
Ostrava-ZlínSO23.2.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Praha00000 0:00
2 Brno00000 0:00
3 Liberec00000 0:00
4 Ústí n. L.00000 0:00
5 Příbram00000 0:00
6 Kladno00000 0:00
7 Č. Budějovice00000 0:00
8 O. Voda00000 0:00
9 Benátky n. J.00000 0:00
10 Zlín00000 0:00
11 Ostrava00000 0:00
12 Karlovarsko00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga muži - 1. část soutěže
1. kolo
1 29. 9. 2018, 17:00 Praha - Karlovarsko .
2 29. 9. 2018, 17:00 Brno - Ostrava .
3 1. 10. 2018, 18:00 Liberec - Zlín .
4 29. 9. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. .
5 29. 9. 2018, 17:00 Příbram - O. Voda .
6 29. 9. 2018, 18:00 Kladno - Č. Budějovice .
2. kolo
7 6. 10. 2018, 17:00 Karlovarsko - Č. Budějovice .
8 6. 10. 2018, 17:00 O. Voda - Kladno .
9 6. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Příbram .
10 6. 10. 2018, 17:00 Zlín - Ústí n. L. .
11 6. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Liberec .
12 6. 10. 2018, 17:00 Praha - Brno .
3. kolo
13 13. 10. 2018, 17:00 Brno - Karlovarsko .
14 13. 10. 2018, 18:00 Liberec - Praha .
15 13. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava .
16 13. 10. 2018, 17:00 Příbram - Zlín .
17 13. 10. 2018, 18:00 Kladno - Benátky n. J. .
18 13. 10. 2018, 18:00 Č. Budějovice - O. Voda .
4. kolo
19 20. 10. 2018, 17:00 Karlovarsko - O. Voda .
20 20. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice .
21 20. 10. 2018, 17:00 Zlín - Kladno .
22 20. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Příbram .
23 20. 10. 2018, 17:00 Praha - Ústí n. L. .
24 20. 10. 2018, 17:00 Brno - Liberec .
5. kolo
25 27. 10. 2018, 18:00 Liberec - Karlovarsko .
26 27. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Brno .
27 27. 10. 2018, 17:00 Příbram - Praha .
28 27. 10. 2018, 18:00 Kladno - Ostrava .
29 27. 10. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Zlín .
30 27. 10. 2018, 17:00 O. Voda - Benátky n. J. .
6. kolo
31 3. 11. 2018, 17:00 Karlovarsko - Benátky n. J. .
32 3. 11. 2018, 17:00 Zlín - O. Voda .
33 3. 11. 2018, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice .
34 3. 11. 2018, 17:00 Praha - Kladno .
35 3. 11. 2018, 17:00 Brno - Příbram .
36 3. 11. 2018, 18:00 Liberec - Ústí n. L. .
7. kolo
37 10. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko .
38 10. 11. 2018, 17:00 Příbram - Liberec .
39 10. 11. 2018, 18:00 Kladno - Brno .
40 10. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Praha .
41 10. 11. 2018, 17:00 O. Voda - Ostrava .
42 10. 11. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Zlín .
8. kolo
43 17. 11. 2018, 17:00 Karlovarsko - Zlín .
44 17. 11. 2018, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. .
45 17. 11. 2018, 17:00 Praha - O. Voda .
46 17. 11. 2018, 17:00 Brno - Č. Budějovice .
47 17. 11. 2018, 18:00 Liberec - Kladno .
48 17. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Příbram .
9. kolo
49 24. 11. 2018, 17:00 Příbram - Karlovarsko .
50 24. 11. 2018, 18:00 Kladno - Ústí n. L. .
51 24. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Liberec .
52 24. 11. 2018, 17:00 O. Voda - Brno .
53 24. 11. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Praha .
54 24. 11. 2018, 17:00 Zlín - Ostrava .
10. kolo
55 1. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Ostrava .
56 1. 12. 2018, 17:00 Praha - Zlín .
57 1. 12. 2018, 17:00 Brno - Benátky n. J. .
58 1. 12. 2018, 18:00 Liberec - O. Voda .
59 1. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice .
60 1. 12. 2018, 17:00 Příbram - Kladno .
11. kolo
61 8. 12. 2018, 18:00 Kladno - Karlovarsko .
62 8. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Příbram .
63 8. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Ústí n. L. .
64 8. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Liberec .
65 8. 12. 2018, 17:00 Zlín - Brno .
66 8. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Praha .
12. kolo
67 15. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Praha .
68 15. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Brno .
69 15. 12. 2018, 17:00 Zlín - Liberec .
70 15. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. .
71 15. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Příbram .
72 15. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Kladno .
13. kolo
73 22. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko .
74 22. 12. 2018, 18:00 Kladno - O. Voda .
75 22. 12. 2018, 17:00 Příbram - Benátky n. J. .
76 22. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Zlín .
77 22. 12. 2018, 18:00 Liberec - Ostrava .
78 22. 12. 2018, 17:00 Brno - Praha .
14. kolo
79 29. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Brno .
80 29. 12. 2018, 17:00 Praha - Liberec .
81 29. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. .
82 29. 12. 2018, 17:00 Zlín - Příbram .
83 29. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Kladno .
84 29. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Č. Budějovice .
15. kolo
85 12. 1. 2019, 17:00 O. Voda - Karlovarsko .
86 12. 1. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. .
87 12. 1. 2019, 18:00 Kladno - Zlín .
88 12. 1. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava .
89 12. 1. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Praha .
90 12. 1. 2019, 18:00 Liberec - Brno .
16. kolo
91 19. 1. 2019, 17:00 Karlovarsko - Liberec .
92 19. 1. 2019, 17:00 Brno - Ústí n. L. .
93 19. 1. 2019, 17:00 Praha - Příbram .
94 19. 1. 2019, 17:00 Ostrava - Kladno .
95 19. 1. 2019, 17:00 Zlín - Č. Budějovice .
96 19. 1. 2019, 17:00 Benátky n. J. - O. Voda .
17. kolo
97 26. 1. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko .
98 26. 1. 2019, 17:00 O. Voda - Zlín .
99 26. 1. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Ostrava .
100 26. 1. 2019, 18:00 Kladno - Praha .
101 26. 1. 2019, 17:00 Příbram - Brno .
102 26. 1. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Liberec .
18. kolo
103 2. 2. 2019, 17:00 Karlovarsko - Ústí n. L. .
104 2. 2. 2019, 18:00 Liberec - Příbram .
105 2. 2. 2019, 17:00 Brno - Kladno .
106 2. 2. 2019, 17:00 Praha - Č. Budějovice .
107 2. 2. 2019, 17:00 Ostrava - O. Voda .
108 2. 2. 2019, 17:00 Zlín - Benátky n. J. .
19. kolo
109 9. 2. 2019, 17:00 Zlín - Karlovarsko .
110 9. 2. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Ostrava .
111 9. 2. 2019, 17:00 O. Voda - Praha .
112 9. 2. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Brno .
113 9. 2. 2019, 18:00 Kladno - Liberec .
114 9. 2. 2019, 17:00 Příbram - Ústí n. L. .
20. kolo
115 23. 2. 2019, 17:00 Karlovarsko - Příbram .
116 23. 2. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Kladno .
117 23. 2. 2019, 18:00 Liberec - Č. Budějovice .
118 23. 2. 2019, 17:00 Brno - O. Voda .
119 23. 2. 2019, 17:00 Praha - Benátky n. J. .
120 23. 2. 2019, 17:00 Ostrava - Zlín .
21. kolo
121 2. 3. 2019, 17:00 Ostrava - Karlovarsko .
122 2. 3. 2019, 17:00 Zlín - Praha .
123 2. 3. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Brno .
124 2. 3. 2019, 17:00 O. Voda - Liberec .
125 2. 3. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. .
126 2. 3. 2019, 18:00 Kladno - Příbram .
22. kolo
127 9. 3. 2019, 17:00 Karlovarsko - Kladno .
128 9. 3. 2019, 17:00 Příbram - Č. Budějovice .
129 9. 3. 2019, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda .
130 9. 3. 2019, 18:00 Liberec - Benátky n. J. .
131 9. 3. 2019, 17:00 Brno - Zlín .
132 9. 3. 2019, 17:00 Praha - Ostrava .
© ČVS 2015-2018