Extraliga muži - 1. část soutěže

19. kolo
Odolena Voda2:3Praha(-20, 20, 18, -17, -13)
Č. Budějovice3:0Ústí n. L.(10, 22, 15)
Zlín0:3Liberec(-18, -20, -21)
Benátky n. J.1:3Kladno(-14, 20, -10, -18)
Ostrava1:3Karlovarsko(23, -22, -17, -18)
Brno3:1Příbram(21, 15, -30, 17)
Příští kolo
Praha3:1BrnoSO17.2.18:00
Příbram1:3OstravaSO17.2.17:00
Karlovarsko3:0Benátky n. J.SO17.2.19:00
Kladno3:0ZlínSO17.2.18:00
Č. Budějovice2:3LiberecSO17.2.18:00
Ústí n. L.3:0Odolena VodaSO17.2.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kladno2015311 57:2352
2 Č. Budějovice2016121 56:1452
3 Liberec2015212 53:1650
4 Karlovarsko2015203 54:1449
5 Brno2011018 38:3234
6 Ostrava2081110 33:4027
7 Příbram2080210 32:3926
8 Ústí n. L.2071012 29:4123
9 Zlín2051212 24:4619
10 Praha2033014 25:5015
11 Benátky n. J.2011315 16:578
12 Odolena Voda2010217 12:575
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga muži - 1. část soutěže
1. kolo
1 30. 9. 2017, 18:00 Liberec - Praha 3:0 (15,18,16)
2 30. 9. 2017, 18:00 Kladno - Ústí n. L. 3:0 (22,17,23)
3 30. 9. 2017, 19:00 Karlovarsko - Odolena Voda 3:0 (20,24,15)
4 4. 10. 2017, 18:00 Příbram - Č. Budějovice TV 0:3 (-22,-22,-17) ct sport
5 30. 9. 2017, 17:00 Zlín - Brno 0:3 (-20,-17,-24)
6 1. 10. 2017, 18:00 Ostrava - Benátky n. J. 3:0 (18,23,26)
2. kolo
7 7. 10. 2017, 18:00 Praha - Benátky n. J. 3:2 (20,-24,17,-22,12)
8 7. 10. 2017, 17:00 Zlín - Ostrava 3:1 (22,-17,20,20)
9 7. 10. 2017, 18:00 Č. Budějovice - Brno 3:0 (16,21,22)
10 7. 10. 2017, 18:00 Odolena Voda - Příbram 0:3 (-23,-25,-17)
11 7. 10. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko 0:3 (-23,-22,-16)
12 9. 10. 2017, 20:15 Liberec - Kladno TV 3:1 (19,-20,19,20) ct sport
3. kolo
13 14. 10. 2017, 18:00 Kladno - Praha 3:1 (-23,17,13,21)
14 16. 10. 2017, 20:10 Karlovarsko - Liberec TV 1:3 (23,-17,-23,-21) ct sport
15 14. 10. 2017, 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:1 (-27,21,23,17)
16 14. 10. 2017, 18:30 Brno - Odolena Voda 3:1 (22,-20,20,21)
17 14. 10. 2017, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 0:3 (-21,-18,-21)
18 14. 10. 2017, 17:00 Benátky n. J. - Zlín 2:3 (-20,-23,30,21,-13)
4. kolo
19 21. 10. 2017, 18:00 Praha - Zlín 3:0 (23,20,20)
20 19. 10. 2017, 17:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. 3:0 (21,13,18)
21 21. 10. 2017, 18:00 Odolena Voda - Ostrava 1:3 (-20,27,-20,-23)
22 21. 10. 2017, 16:30 Ústí n. L. - Brno 1:3 (22,-21,-23,-16)
23 21. 10. 2017, 18:00 Liberec - Příbram 3:0 (17,22,15)
24 21. 10. 2017, 18:00 Kladno - Karlovarsko 3:1 (23,23,-21,22)
5. kolo
25 28. 10. 2017, 18:00 Karlovarsko - Praha 3:0 (15,22,16)
26 28. 10. 2017, 17:00 Příbram - Kladno 1:3 (-22,-21,22,-23)
27 26. 10. 2017, 18:00 Brno - Liberec 0:3 (-9,-22,-22)
28 28. 10. 2017, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. 3:1 (17,-20,17,20)
29 28. 10. 2017, 18:30 Benátky n. J. - Odolena Voda 3:2 (18,23,-23,-24,13)
30 28. 10. 2017, 17:00 Zlín - Č. Budějovice 0:3 (-15,-23,-24)
6. kolo
31 4. 11. 2017, 18:00 Praha - Č. Budějovice Míše MIKASA 0:3 (-23,-20,-23)
32 6. 11. 2017, 20:10 Odolena Voda - Zlín TV 0:3 (-26,-23,-17) ct sport
33 4. 11. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 3:0 (14,19,23)
34 4. 11. 2017, 18:00 Liberec - Ostrava 3:1 (25,25,-26,20)
35 4. 11. 2017, 16:00 Kladno - Brno 3:1 (22,14,-24,19)
36 4. 11. 2017, 18:00 Karlovarsko - Příbram 3:0 (20,16,20)
7. kolo
37 11. 11. 2017, 17:00 Příbram - Praha 3:1 (-21,20,17,23)
38 9. 11. 2017, 18:00 Brno - Karlovarsko 0:3 (-26,-22,-21)
39 11. 11. 2017, 17:00 Ostrava - Kladno 2:3 (18,18,-23,-25,-12)
40 11. 11. 2017, 17:00 Benátky n. J. - Liberec 0:3 (-20,-14,-15)
41 11. 11. 2017, 17:00 Zlín - Ústí n. L. 2:3 (15,-19,20,-18,-10)
42 25. 10. 2017, 19:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0 (17,20,14)
8. kolo
43 18. 11. 2017, 20:00 Praha - Odolena Voda 3:1 (19,22,-23,20)
44 18. 11. 2017, 16:30 Ústí n. L. - Č. Budějovice Míče MIKASA 1:3 (-23,25,-23,-17)
45 23. 11. 2017, 18:00 Liberec - Zlín 3:0 (15,20,17)
46 20. 11. 2017, 18:00 Kladno - Benátky n. J. TV 3:1 (17,21,-23,20) ct sport
47 18. 11. 2017, 16:00 Karlovarsko - Ostrava 3:0 (13,15,20)
48 18. 11. 2017, 17:00 Příbram - Brno Míče MIKASA 0:3 (-15,-20,-22)
9. kolo
49 25. 11. 2017, 18:30 Brno - Praha Míče MIKASA 3:0 (19,23,21)
50 25. 11. 2017, 17:00 Ostrava - Příbram 3:2 (14,-16,23,-14,15)
51 25. 11. 2017, 18:30 Benátky n. J. - Karlovarsko 0:3 (-13,-17,-19)
52 25. 11. 2017, 17:00 Zlín - Kladno 2:3 (16,21,-20,-20,-8)
53 27. 11. 2017, 20:10 Liberec - Č. Budějovice TV 0:3 (-28,-25,-21) ct sport
54 25. 11. 2017, 18:00 Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-21,-19,-25)
10. kolo
55 2. 12. 2017, 18:00 Praha - Ústí n. L. 1:3 (-23,-23,20,-22)
56 2. 12. 2017, 18:00 Liberec - Odolena Voda Míče MIKASA 3:0 (20,12,19)
57 2. 12. 2017, 18:00 Kladno - Č. Budějovice Míče MIKASA 3:1 (29,-21,23,30)
58 29. 11. 2017, 19:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (23,14,18)
59 2. 12. 2017, 17:00 Příbram - Benátky n. J. 3:0 (20,14,18)
60 2. 12. 2017, 19:00 Brno - Ostrava Míče MIKASA 3:1 (19,-20,14,23)
11. kolo
61 9. 12. 2017, 17:00 Ostrava - Praha 3:0 (19,22,23)
62 9. 12. 2017, 18:30 Benátky n. J. - Brno 0:3 (-17,-18,-17)
63 9. 12. 2017, 17:00 Zlín - Příbram 0:3 (-22,-15,-22)
64 11. 12. 2017, 20:15 Č. Budějovice - Karlovarsko TV 2:3 (17,-22,24,-20,-13) ct sport
65 9. 12. 2017, 18:00 Odolena Voda - Kladno 1:3 (18,-19,-14,-13)
66 9. 12. 2017, 17:00 Ústí n. L. - Liberec 0:3 (-23,-21,-19)
12. kolo
67 14. 12. 2017, 18:00 Praha - Liberec 0:3 (-15,-18,-22)
68 14. 12. 2017, 18:00 Ústí n. L. - Kladno 0:3 (-16,-20,-22)
69 16. 12. 2017, 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko 0:3 (-17,-20,-14)
70 16. 12. 2017, 18:00 Č. Budějovice - Příbram Míče MIKASA 3:0 (28,20,18)
71 14. 12. 2017, 18:00 Brno - Zlín Míče MIKASA 3:0 (24,21,17)
72 16. 12. 2017, 17:00 Benátky n. J. - Ostrava 1:3 (23,-24,-23,-17)
13. kolo
73 21. 12. 2017, 18:00 Benátky n. J. - Praha 2:3 (20,-19,14,-16,-5)
74 28. 12. 2017, 17:00 Ostrava - Zlín 0:3 (-19,-31,-27)
75 28. 12. 2017, 16:05 Brno - Č. Budějovice TV 2:3 (-21,22,-20,23,-11) ct sport
76 28. 12. 2017, 18:00 Příbram - Odolena Voda 3:0 (13,21,17)
77 28. 12. 2017, 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (14,24,20)
78 16. 12. 2017, 17:00 Kladno - Liberec NH, Míče MIKASA 2:3 (-24,16,-20,19,-15)
14. kolo
79 6. 1. 2018, 18:00 Praha - Kladno 1:3 (-20,19,-24,-23)
80 6. 1. 2018, 18:00 Liberec - Karlovarsko 2:3 (22,-21,-24,21,-7)
81 6. 1. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Příbram 3:1 (-23,20,20,22)
82 18. 2. 2018, 17:00 Odolena Voda - Brno 1:3 (-22,29,-23,-21)
83 6. 1. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0 (12,21,15)
84 6. 1. 2018, 17:00 Zlín - Benátky n. J. 1:3 (-36,18,-19,-32)
15. kolo
85 13. 1. 2018, 17:00 Zlín - Praha 3:1 (-23,15,17,23)
86 13. 1. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice 0:3 (-17,-19,-13)
87 13. 1. 2018, 18:00 Ostrava - Odolena Voda 3:0 (19,24,16)
88 13. 1. 2018, 16:30 Brno - Ústí n. L. Míče MIKASA 3:0 (18,23,20)
89 13. 1. 2018, 17:00 Příbram - Liberec 3:0 (22,16,23)
90 13. 1. 2018, 18:00 Karlovarsko - Kladno 1:3 (23,-21,-22,-18)
16. kolo
91 20. 1. 2018, 18:00 Praha - Karlovarsko 0:3 (-21,-27,-23)
92 20. 1. 2018, 18:00 Kladno - Příbram 3:2 (-15,-23,20,17,9)
93 22. 1. 2018, 17:00 Liberec - Brno TV 3:0 (14,23,15) ct sport
94 20. 1. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava 1:3 (-22,-21,14,-23)
95 20. 1. 2018, 18:00 Odolena Voda - Benátky n. J. 3:0 (20,19,26)
96 20. 1. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:1 (23,23,-24,22)
17. kolo
97 27. 1. 2018, 19:00 Č. Budějovice - Praha 3:1 (-18,18,16,18)
98 25. 1. 2018, 17:00 Zlín - Odolena Voda 3:0 (17,17,20)
99 27. 1. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. 1:3 (-19,-25,17,-23)
100 27. 1. 2018, 17:00 Ostrava - Liberec Míče MIKASA 0:3 (-16,-21,-18)
101 27. 1. 2018, 18:00 Brno - Kladno Míče MIKASA 1:3 (20,-24,-30,-19)
102 27. 1. 2018, 17:00 Příbram - Karlovarsko Míče MIKASA 0:3 (-22,-23,-21)
18. kolo
103 3. 2. 2018, 19:00 Praha - Příbram 1:3 (-18,-20,17,-24)
104 3. 2. 2018, 16:00 Karlovarsko - Brno 3:0 (16,20,26)
105 3. 2. 2018, 18:00 Kladno - Ostrava 3:0 (19,23,16)
106 3. 2. 2018, 18:00 Liberec - Benátky n. J. 3:0 (13,22,13)
107 5. 2. 2018, 19:15 Ústí n. L. - Zlín TV 3:0 (24,22,19) ct sport
108 3. 2. 2018, 18:00 Odolena Voda - Č. Budějovice 0:3 (-17,-21,-23)
19. kolo
109 10. 2. 2018, 18:00 Odolena Voda - Praha 2:3 (-20,20,18,-17,-13)
110 10. 2. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. 3:0 (10,22,15)
111 10. 2. 2018, 18:00 Zlín - Liberec 0:3 (-18,-20,-21)
112 10. 2. 2018, 18:30 Benátky n. J. - Kladno 1:3 (-14,20,-10,-18)
113 10. 2. 2018, 17:00 Ostrava - Karlovarsko 1:3 (23,-22,-17,-18)
114 10. 2. 2018, 19:00 Brno - Příbram 3:1 (21,15,-30,17)
20. kolo
115 17. 2. 2018, 18:00 Praha - Brno 3:1 (17,-18,22,21)
116 17. 2. 2018, 17:00 Příbram - Ostrava 1:3 (-17,-23,22,-25)
117 17. 2. 2018, 19:00 Karlovarsko - Benátky n. J. 3:0 (16,16,18)
118 17. 2. 2018, 18:00 Kladno - Zlín 3:0 (23,20,17)
119 17. 2. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Liberec 2:3 (17,-25,22,-19,-13)
120 17. 2. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Odolena Voda 3:0 (20,25,22)
21. kolo
121 3. 3. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Praha Rychlík D. ,Buchar T. ?
122 3. 3. 2018, 18:00 Odolena Voda - Liberec Grabovský Z. ,Slezák J. ?
123 3. 3. 2018, 17:00 Č. Budějovice - Kladno Činátl R. ,Velinov E. ?
124 3. 3. 2018, 17:00 Zlín - Karlovarsko Pecháček L. ,Horký P. ?
125 3. 3. 2018, 16:00 Benátky n. J. - Příbram Spáčil L. ,Kavala T. ?
126 3. 3. 2018, 17:00 Ostrava - Brno Renčín K. ,Krtička J. ?
22. kolo
127 10. 3. 2018, 18:00 Praha - Ostrava Marschner R. ,Kořenek J. ?
128 10. 3. 2018, 18:00 Brno - Benátky n. J. NH Kubinec J. ,Peloušek J. ?
129 10. 3. 2018, 17:00 Příbram - Zlín Kvarda P. ,Fink T. ?
130 10. 3. 2018, 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice Hudík M. ,Dmejchal M. ?
131 10. 3. 2018, 18:00 Kladno - Odolena Voda Dušek P. ,Němeček P. ?
132 10. 3. 2018, 18:00 Liberec - Ústí n. L. Buchar T. ,Činátl R. ?
© ČVS 2015