Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga ženy - 1. část soutěže

6. kolo
Liberec-Prostějov
Přerov-Olomouc
Královo Pole-VK Brno
Šternberk-Frýdek-Místek
Ostrava-Olymp
Příští kolo
Olymp-LiberecSO3.11.17:00
Frýdek-Místek-OstravaSO3.11.17:00
VK Brno-ŠternberkSO3.11.16:00
Olomouc-Královo PoleSO3.11.17:00
Prostějov-PřerovSO3.11.15:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Královo Pole00000 0:00
2 Šternberk00000 0:00
3 Ostrava00000 0:00
4 Olymp00000 0:00
5 Frýdek-Místek00000 0:00
6 VK Brno00000 0:00
7 Olomouc00000 0:00
8 Prostějov00000 0:00
9 Přerov00000 0:00
10 Liberec00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Extraliga ženy - 1. část soutěže
1. kolo
1 6. 10. 2018, 18:00 Královo Pole - Liberec .
2 6. 10. 2018, 17:00 Šternberk - Přerov .
3 6. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Prostějov .
4 6. 10. 2018, 17:00 Olymp - Olomouc .
5 6. 10. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - VK Brno .
2. kolo
6 11. 10. 2018, 18:00 Liberec - VK Brno .
7 11. 10. 2018, 17:00 Olomouc - Frýdek-Místek .
8 11. 10. 2018, 17:00 Prostějov - Olymp .
9 11. 10. 2018, 18:00 Přerov - Ostrava .
10 11. 10. 2018, 18:00 Královo Pole - Šternberk .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 17:00 Šternberk - Liberec .
12 13. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Královo Pole .
13 13. 10. 2018, 17:00 Olymp - Přerov .
14 13. 10. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Prostějov .
15 13. 10. 2018, 16:00 VK Brno - Olomouc .
4. kolo
16 18. 10. 2018, 18:00 Liberec - Olomouc .
17 20. 10. 2018, 16:00 VK Brno - Prostějov .
18 20. 10. 2018, 18:00 Přerov - Frýdek-Místek .
19 20. 10. 2018, 18:00 Královo Pole - Olymp .
20 20. 10. 2018, 17:00 Šternberk - Ostrava .
5. kolo
21 22. 10. 2018, 18:10 Ostrava - Liberec TV . ct sport
22 25. 10. 2018, 17:00 Olymp - Šternberk .
23 25. 10. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Královo Pole .
24 25. 10. 2018, 17:00 VK Brno - Přerov .
25 25. 10. 2018, 17:00 Olomouc - Prostějov .
6. kolo
26 27. 10. 2018, 15:00 Liberec - Prostějov .
27 27. 10. 2018, 18:00 Přerov - Olomouc .
28 27. 10. 2018, 18:00 Královo Pole - VK Brno .
29 27. 10. 2018, 17:00 Šternberk - Frýdek-Místek .
30 27. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Olymp .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 17:00 Olymp - Liberec .
32 3. 11. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Ostrava .
33 3. 11. 2018, 16:00 VK Brno - Šternberk .
34 3. 11. 2018, 17:00 Olomouc - Královo Pole .
35 3. 11. 2018, 15:00 Prostějov - Přerov .
8. kolo
36 10. 11. 2018, 18:00 Liberec - Přerov .
37 8. 11. 2018, 18:00 Královo Pole - Prostějov .
38 8. 11. 2018, 17:00 Šternberk - Olomouc .
39 10. 11. 2018, 17:00 Ostrava - VK Brno .
40 10. 11. 2018, 17:00 Olymp - Frýdek-Místek .
9. kolo
41 17. 11. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Liberec .
42 22. 11. 2018, 16:00 VK Brno - Olymp .
43 17. 11. 2018, 17:00 Olomouc - Ostrava .
44 17. 11. 2018, 17:00 Prostějov - Šternberk .
45 17. 11. 2018, 19:00 Přerov - Královo Pole .
10. kolo
46 24. 11. 2018, 18:00 Liberec - Královo Pole .
47 24. 11. 2018, 19:00 Přerov - Šternberk .
48 24. 11. 2018, 17:00 Prostějov - Ostrava .
49 24. 11. 2018, 17:00 Olomouc - Olymp .
50 29. 11. 2018, 17:00 VK Brno - Frýdek-Místek .
11. kolo
51 1. 12. 2018, 16:00 VK Brno - Liberec .
52 1. 12. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Olomouc .
53 1. 12. 2018, 17:00 Olymp - Prostějov .
54 1. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Přerov .
55 1. 12. 2018, 17:00 Šternberk - Královo Pole .
12. kolo
56 8. 12. 2018, 18:00 Liberec - Šternberk .
57 8. 12. 2018, 18:00 Královo Pole - Ostrava .
58 8. 12. 2018, 18:00 Přerov - Olymp .
59 8. 12. 2018, 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek .
60 8. 12. 2018, 17:00 Olomouc - VK Brno .
13. kolo
61 13. 12. 2018, 17:00 Olomouc - Liberec .
62 13. 12. 2018, 17:00 Prostějov - VK Brno .
63 13. 12. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Přerov .
64 13. 12. 2018, 17:00 Olymp - Královo Pole .
65 13. 12. 2018, 18:00 Ostrava - Šternberk .
14. kolo
66 15. 12. 2018, 18:00 Liberec - Ostrava .
67 15. 12. 2018, 17:00 Šternberk - Olymp .
68 15. 12. 2018, 18:00 Královo Pole - Frýdek-Místek .
69 15. 12. 2018, 18:00 Přerov - VK Brno .
70 15. 12. 2018, 19:00 Prostějov - Olomouc .
15. kolo
71 22. 12. 2018, 17:00 Prostějov - Liberec .
72 22. 12. 2018, 17:00 Olomouc - Přerov .
73 22. 12. 2018, 17:00 VK Brno - Královo Pole .
74 22. 12. 2018, 17:00 Frýdek-Místek - Šternberk .
75 22. 12. 2018, 17:00 Olymp - Ostrava .
16. kolo
76 17. 1. 2019, 18:00 Liberec - Olymp .
77 17. 1. 2019, 18:00 Ostrava - Frýdek-Místek .
78 17. 1. 2019, 17:00 Šternberk - VK Brno .
79 17. 1. 2019, 18:00 Královo Pole - Olomouc .
80 17. 1. 2019, 18:00 Přerov - Prostějov .
17. kolo
81 19. 1. 2019, 18:00 Přerov - Liberec .
82 19. 1. 2019, 17:00 Prostějov - Královo Pole .
83 19. 1. 2019, 17:00 Olomouc - Šternberk .
84 19. 1. 2019, 18:30 VK Brno - Ostrava .
85 19. 1. 2019, 17:00 Frýdek-Místek - Olymp .
18. kolo
86 26. 1. 2019, 18:00 Liberec - Frýdek-Místek .
87 26. 1. 2019, 17:00 Olymp - VK Brno .
88 26. 1. 2019, 17:00 Ostrava - Olomouc .
89 26. 1. 2019, 17:00 Šternberk - Prostějov .
90 26. 1. 2019, 18:00 Královo Pole - Přerov .
© ČVS 2015-2018