Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
20. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CUB - CZE
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Extraliga ženy - 1. část soutěže

. kolo
Příští kolo
Volejbalový klub Královo Pole, z.s.-VK Dukla LiberecSO6.10.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Šternberk-Volejbal Přerov, z.s.SO6.10.17:00
TJ Ostrava-VK ProstějovSO6.10.17:00
Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.-VK UP OlomoucSO6.10.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek-Volejbal BrnoSO6.10.17:00
kalendář skupiny
Extraliga ženy - 1. část soutěže
1. kolo
1 6. 10. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VK Dukla Liberec .
2 6. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Volejbal Přerov, z.s. .
3 6. 10. 2018, 17:00 TJ Ostrava - VK Prostějov .
4 6. 10. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK UP Olomouc .
5 6. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Volejbal Brno .
2. kolo
6 11. 10. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno .
7 11. 10. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
8 11. 10. 2018, 17:00 VK Prostějov - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
9 11. 10. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ Ostrava .
10 11. 10. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK Dukla Liberec .
12 13. 10. 2018, 17:00 TJ Ostrava - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
13 13. 10. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Volejbal Přerov, z.s. .
14 13. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - VK Prostějov .
15 13. 10. 2018, 17:00 Volejbal Brno - VK UP Olomouc .
4. kolo
16 18. 10. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - VK UP Olomouc .
17 20. 10. 2018, 17:00 VK Prostějov - Volejbal Brno .
18 20. 10. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
19 20. 10. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
20 20. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - TJ Ostrava .
5. kolo
21 25. 10. 2018, 17:00 TJ Ostrava - VK Dukla Liberec .
22 25. 10. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
23 25. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
24 25. 10. 2018, 17:00 Volejbal Brno - Volejbal Přerov, z.s. .
25 25. 10. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - VK Prostějov .
6. kolo
26 27. 10. 2018, 15:00 VK Dukla Liberec - VK Prostějov .
27 27. 10. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK UP Olomouc .
28 27. 10. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Volejbal Brno .
29 27. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
30 27. 10. 2018, 17:00 TJ Ostrava - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Dukla Liberec .
32 3. 11. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - TJ Ostrava .
33 3. 11. 2018, 17:00 Volejbal Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
34 3. 11. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
35 3. 11. 2018, 17:00 VK Prostějov - Volejbal Přerov, z.s. .
8. kolo
36 10. 11. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - Volejbal Přerov, z.s. .
37 10. 11. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VK Prostějov .
38 10. 11. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK UP Olomouc .
39 10. 11. 2018, 17:00 TJ Ostrava - Volejbal Brno .
40 10. 11. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
9. kolo
41 17. 11. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - VK Dukla Liberec .
42 17. 11. 2018, 17:00 Volejbal Brno - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
43 17. 11. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - TJ Ostrava .
44 17. 11. 2018, 17:00 VK Prostějov - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
45 17. 11. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
10. kolo
46 24. 11. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
47 24. 11. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
48 24. 11. 2018, 17:00 VK Prostějov - TJ Ostrava .
49 24. 11. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
50 24. 11. 2018, 17:00 Volejbal Brno - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
11. kolo
51 1. 12. 2018, 17:00 Volejbal Brno - VK Dukla Liberec .
52 1. 12. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - VK UP Olomouc .
53 1. 12. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Prostějov .
54 1. 12. 2018, 17:00 TJ Ostrava - Volejbal Přerov, z.s. .
55 1. 12. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
12. kolo
56 8. 12. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
57 8. 12. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ Ostrava .
58 8. 12. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
59 8. 12. 2018, 17:00 VK Prostějov - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
60 8. 12. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - Volejbal Brno .
13. kolo
61 13. 12. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - VK Dukla Liberec .
62 13. 12. 2018, 17:00 Volejbal Brno - VK Prostějov .
63 13. 12. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Volejbal Přerov, z.s. .
64 13. 12. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
65 13. 12. 2018, 17:00 TJ Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
14. kolo
66 15. 12. 2018, 18:00 VK Dukla Liberec - TJ Ostrava .
67 15. 12. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
68 15. 12. 2018, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
69 15. 12. 2018, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - Volejbal Brno .
70 15. 12. 2018, 17:00 VK Prostějov - VK UP Olomouc .
15. kolo
71 22. 12. 2018, 17:00 VK Prostějov - VK Dukla Liberec .
72 22. 12. 2018, 17:00 VK UP Olomouc - Volejbal Přerov, z.s. .
73 22. 12. 2018, 17:00 Volejbal Brno - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
74 22. 12. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
75 22. 12. 2018, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - TJ Ostrava .
16. kolo
76 17. 1. 2019, 18:00 VK Dukla Liberec - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
77 17. 1. 2019, 17:00 TJ Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
78 17. 1. 2019, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Volejbal Brno .
79 17. 1. 2019, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VK UP Olomouc .
80 17. 1. 2019, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK Prostějov .
17. kolo
81 19. 1. 2019, 18:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK Dukla Liberec .
82 19. 1. 2019, 17:00 VK Prostějov - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
83 19. 1. 2019, 17:00 VK UP Olomouc - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk .
84 19. 1. 2019, 17:00 Volejbal Brno - TJ Ostrava .
85 19. 1. 2019, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. .
18. kolo
86 26. 1. 2019, 18:00 VK Dukla Liberec - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
87 26. 1. 2019, 17:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Volejbal Brno .
88 26. 1. 2019, 17:00 TJ Ostrava - VK UP Olomouc .
89 26. 1. 2019, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK Prostějov .
90 26. 1. 2019, 17:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Volejbal Přerov, z.s. .
© ČVS 2015-2018