Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
14. kolo
Mosty u Jablunkova2:3TJ Sokol Palkovice B(-20, 22, 18, -23, -13)
VK Raškovice3:1TJ Sokol Staříč(-21, 20, 17, 23)
TJ Sokol Nýdek0:3SK Metylovice(-22, -26, -16)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Metylovice1210110 35:1233
2 VK Raškovice127104 26:1823
3 TJ Sokol Nýdek127005 21:2021
4 TJ Sokol Staříč126006 24:2118
5 TJ Sokol Palkovice B123207 21:2713
6 TJ Sokol Frýdek-Místek123126 19:2813
7 Mosty u Jablunkova121029 13:335
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 7. 9. 2018, 18:00 VK Raškovice - SK Metylovice 1:3 (-22,15,-21,-19)
3 7. 9. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - Mosty u Jablunkova 3:1 (14,19,-21,14)
4 7. 9. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (22,23,-16,20)
2. kolo
6 14. 9. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (-16,24,20,13)
7 14. 9. 2018, 18:00 SK Metylovice - Mosty u Jablunkova 3:1 (17,16,-20,26)
8 26. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice Na žádost VK Raškovice 3:1 (21,22,-23,20)
3. kolo
10 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Mosty u Jablunkova 3:0 (16,16,17)
11 21. 9. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Metylovice 2:3 (14,-16,-20,22,-7)
12 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Staříč 0:3 (-16,-18,-17)
4. kolo
14 5. 10. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (12,-23,22,18)
15 5. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (21,16,21)
16 3. 10. 2018, 18:00 VK Raškovice - Mosty u Jablunkova 3:0 (10,21,20)
5. kolo
18 12. 10. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - VK Raškovice 1:3 (-21,23,-20,-28)
19 11. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Nýdek 1:3 (22,-20,-18,-24)
20 12. 10. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - SK Metylovice 1:3 (-11,-19,20,-18)
6. kolo
22 19. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Staříč 3:1 (13,-21,15,15)
23 19. 10. 2018, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice B 0:3 (-20,-23,-28)
24 19. 10. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - Mosty u Jablunkova 3:2 (15,18,-22,-25,16)
7. kolo
26 2. 11. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - Mosty u Jablunkova 3:1 (11,-23,15,16)
27 2. 11. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - VK Raškovice 3:0 (25,22,23)
28 2. 11. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek 3:0 (15,7,21)
8. kolo
30 25. 4. 2019, 19:00 SK Metylovice - VK Raškovice Na žádost Metylovic 2:3 (-25,23,-26,21,-16)
31 26. 4. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Staříč 1:3 (-25,-23,17,-15)
32 26. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 (17,-23,-23,22,12)
9. kolo
34 3. 5. 2019, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Staříč 3:1 (20,-20,19,21)
35 3. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - SK Metylovice 0:3 (-19,-19,-24)
36 2. 5. 2019, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek 3:0 (15,24,19)
10. kolo
38 13. 5. 2019, 18:30 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek 1:3 (17,-18,-13,-14)
39 20. 5. 2019, 19:00 SK Metylovice - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (14,-23,17,21)
40 10. 5. 2019, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Palkovice B 1:3 (21,-20,-21,-22)
11. kolo
42 17. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - SK Metylovice 1:3 (-22,-19,21,-14)
43 17. 5. 2019, 19:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Nýdek 3:0 (21,21,24)
44 17. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - VK Raškovice 1:3 (-21,-16,23,-23)
12. kolo
46 29. 5. 2019, 19:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (21,22,22)
47 24. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (22,-21,20,15)
48 24. 5. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Staříč 3:1 (-17,15,15,17)
13. kolo
50 31. 5. 2019, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Nýdek 3:0 (21,19,22)
51 31. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice 1:3 (-18,27,-20,-19)
52 31. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (17,26,23)
14. kolo
54 7. 6. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice B 2:3 (-20,22,18,-23,-13)
55 7. 6. 2019, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Staříč 3:1 (-21,20,17,23)
56 7. 6. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - SK Metylovice 0:3 (-22,-26,-16)
© ČVS 2015-2018