Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
3. kolo
Mosty u Jablunkova-TJ Sokol Nýdek
Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek-SK Metylovice
TJ Sokol Palkovice-Tělocvičná jednota Sokol Staříč
Příští kolo
SK Metylovice-TJ Sokol Palkovice5.10.18:00
TJ Sokol Nýdek-Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek5.10.18:00
Pražmo-Mosty u Jablunkova5.10.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Nýdek00000 0:00
2 Pražmo00000 0:00
3 Mosty u Jablunkova00000 0:00
4 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek00000 0:00
5 TJ Sokol Palkovice00000 0:00
6 Tělocvičná jednota Sokol Staříč00000 0:00
7 SK Metylovice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 9. 2018, 18:00 Pražmo - SK Metylovice .
2 7. 9. 2018, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
3 7. 9. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Palkovice .
2. kolo
4 14. 9. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
5 14. 9. 2018, 18:00 SK Metylovice - Mosty u Jablunkova .
6 14. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Pražmo .
3. kolo
7 21. 9. 2018, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek .
8 21. 9. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - SK Metylovice .
9 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
4. kolo
10 5. 10. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice .
11 5. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
12 5. 10. 2018, 18:00 Pražmo - Mosty u Jablunkova .
5. kolo
13 12. 10. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Pražmo .
14 12. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Nýdek .
15 12. 10. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - SK Metylovice .
6. kolo
16 19. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
17 19. 10. 2018, 18:00 Pražmo - TJ Sokol Palkovice .
18 19. 10. 2018, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
7. kolo
19 2. 11. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Mosty u Jablunkova .
20 2. 11. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Pražmo .
21 2. 11. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek .
8. kolo
22 11. 1. 2019, 18:00 Pražmo - SK Metylovice .
23 11. 1. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
24 11. 1. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Palkovice .
9. kolo
25 18. 1. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
26 18. 1. 2019, 18:00 SK Metylovice - Mosty u Jablunkova .
27 18. 1. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Pražmo .
10. kolo
28 25. 1. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek .
29 25. 1. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - SK Metylovice .
30 25. 1. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
11. kolo
31 8. 2. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice .
32 8. 2. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
33 8. 2. 2019, 18:00 Pražmo - Mosty u Jablunkova .
12. kolo
34 15. 2. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Pražmo .
35 15. 2. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Nýdek .
36 15. 2. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - SK Metylovice .
13. kolo
37 1. 3. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
38 1. 3. 2019, 18:00 Pražmo - TJ Sokol Palkovice .
39 1. 3. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
14. kolo
40 8. 3. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Mosty u Jablunkova .
41 8. 3. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Pražmo .
42 8. 3. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek .
15. kolo
43 3. 5. 2019, 18:00 Pražmo - SK Metylovice .
44 3. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
45 3. 5. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Palkovice .
16. kolo
46 10. 5. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
47 10. 5. 2019, 18:00 SK Metylovice - Mosty u Jablunkova .
48 10. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Pražmo .
17. kolo
49 17. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek .
50 17. 5. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - SK Metylovice .
51 17. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
18. kolo
52 24. 5. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice .
53 24. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
54 24. 5. 2019, 18:00 Pražmo - Mosty u Jablunkova .
19. kolo
55 31. 5. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek - Pražmo .
56 31. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Nýdek .
57 31. 5. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - SK Metylovice .
20. kolo
58 7. 6. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Tělocvičná jednota Sokol Staříč .
59 7. 6. 2019, 18:00 Pražmo - TJ Sokol Palkovice .
60 7. 6. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek .
21. kolo
61 14. 6. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Mosty u Jablunkova .
62 14. 6. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč - Pražmo .
63 14. 6. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek .
© ČVS 2015-2018