Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Okresní přebor muži FM

4. kolo
TJ Sokol Mosty u Jablunkova1:3TJ Sokol Palkovice(-20, 13, -23, -13)
Red Volley Frýdlant n/O, z.s.3:1T.J. Sokol Staříč(-16, 16, 22, 22)
Sokol Nýdek3:0SK Třanovice z.s.(21, 15, 18)
VK Raškovice1:3TJ Sokol Frýdek - Místek(-24, 21, -22, -21)
Příští kolo
TJ Sokol Frýdek - Místek3:2TJ Sokol Mosty u Jablunkova22.9.19:00
SK Třanovice z.s.3:2VK Raškovice22.9.18:00
T.J. Sokol Staříč1:3Sokol Nýdek22.9.18:00
TJ Sokol Palkovice3:0Red Volley Frýdlant n/O, z.s.22.9.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Třanovice z.s.149302 37:1433
2 Sokol Nýdek148222 34:2030
3 VK Raškovice149032 35:1930
4 TJ Sokol Palkovice145225 28:2721
5 TJ Sokol Mosty u Jablunkova145216 25:2720
6 TJ Sokol Frýdek - Místek143218 21:3214
7 Red Volley Frýdlant n/O, z.s.143137 20:3414
8 T.J. Sokol Staříč1420012 10:376
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Okresní přebor Muži - Řídící soutěže Miloslav Chrobák, tel.734 412 953, chrobak13(at)seznam.cz, Janovice 363 73911
1. kolo
1 24. 8. 2017, 18:00 Sokol Nýdek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (22,18,13)
2 25. 8. 2017, 18:00 VK Raškovice - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3:0 (18,15,30)
3 5. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-20,-21,-22)
4 20. 10. 2017, 18:00 SK Třanovice z.s. - T.J. Sokol Staříč 3:0 (19,15,21)
2. kolo
5 27. 10. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - T.J. Sokol Staříč 3:0 (22,16,17)
6 1. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - SK Třanovice z.s. 3:1 (-17,17,18,16)
7 1. 9. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - TJ Sokol Frýdek - Místek 0:3 (-22,-20,-8)
8 31. 8. 2017, 18:00 Sokol Nýdek - VK Raškovice 3:2 (-25,21,17,-25,13)
3. kolo
9 8. 9. 2017, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:1 (20,20,-20,12)
10 8. 9. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - Sokol Nýdek 1:3 (-24,23,-17,-18)
11 8. 9. 2017, 18:00 SK Třanovice z.s. - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3:2 (-26,13,-18,20,10)
12 8. 9. 2017, 18:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-16,-20,-18)
4. kolo
13 15. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice 1:3 (-20,13,-23,-13)
14 15. 9. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - T.J. Sokol Staříč 3:1 (-16,16,22,22)
15 15. 9. 2017, 18:00 Sokol Nýdek - SK Třanovice z.s. 3:0 (21,15,18)
16 15. 9. 2017, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek 1:3 (-24,21,-22,-21)
5. kolo
17 22. 9. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (-14,-20,23,23,10)
18 22. 9. 2017, 18:00 SK Třanovice z.s. - VK Raškovice 3:2 (-22,14,17,-12,9)
19 22. 9. 2017, 18:00 T.J. Sokol Staříč - Sokol Nýdek 1:3 (-19,-20,22,-23)
20 22. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3:0 (17,27,23)
6. kolo
21 20. 10. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3:1 (-28,26,19,10)
22 6. 10. 2017, 18:00 Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice 3:2 (14,-24,-23,21,13)
23 6. 10. 2017, 18:00 VK Raškovice - T.J. Sokol Staříč 3:0 (14,18,22)
24 6. 10. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - SK Třanovice z.s. 1:3 (-23,-23,16,-17)
7. kolo
25 13. 10. 2017, 18:00 SK Třanovice z.s. - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (10,17,20)
26 13. 10. 2017, 19:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Frýdek - Místek 0:3 (-20,-14,-17)
27 13. 10. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice 1:3 (21,-14,-15,-24)
28 13. 10. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - Sokol Nýdek 1:3 (-19,20,-21,-20)
8. kolo
29 4. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - Sokol Nýdek 3:2 (26,-18,22,-15,11)
30 4. 5. 2018, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - VK Raškovice 3:2 (-21,25,-11,24,6)
31 4. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Frýdek - Místek 2:3 (25,24,-15,-24,-12)
32 4. 5. 2018, 19:00 T.J. Sokol Staříč - SK Třanovice z.s. 0:3 (-14,-16,-9)
9. kolo
33 11. 5. 2018, 19:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-18,-16,-16)
34 9. 5. 2018, 18:00 SK Třanovice z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:0 (23,21,20)
35 11. 5. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 1:3 (-20,-19,19,-22)
36 11. 5. 2018, 18:00 VK Raškovice - Sokol Nýdek 3:0 (18,25,21)
10. kolo
37 18. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Raškovice 0:3 (-24,-12,-22)
38 18. 5. 2018, 18:00 Sokol Nýdek - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (20,23,16)
39 18. 5. 2018, 18:30 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - SK Třanovice z.s. 2:3 (21,-16,-22,24,-11)
40 18. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - T.J. Sokol Staříč 1:3 (-25,-23,22,-19)
11. kolo
41 25. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1:3 (-13,24,-20,-21)
42 25. 5. 2018, 19:00 T.J. Sokol Staříč - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 0:3 (-24,-20,-23)
43 25. 5. 2018, 18:00 SK Třanovice z.s. - Sokol Nýdek 3:0 (15,17,15)
44 25. 5. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Raškovice 1:3 (-21,-15,22,-22)
12. kolo
45 1. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:2 (15,-23,-25,23,6)
46 1. 6. 2018, 18:00 VK Raškovice - SK Třanovice z.s. 1:3 (-17,21,-18,-16)
47 1. 6. 2018, 18:00 Sokol Nýdek - T.J. Sokol Staříč 3:1 (-18,21,14,18)
48 1. 6. 2018, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - TJ Sokol Palkovice 2:3 (18,-24,21,-20,-13)
13. kolo
49 8. 6. 2018, 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s. - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-13,-21,-15)
50 8. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Sokol Nýdek 3:2 (23,-20,-22,12,16)
51 8. 6. 2018, 19:00 T.J. Sokol Staříč - VK Raškovice 1:3 (-14,23,-16,-22)
52 8. 6. 2018, 18:00 SK Třanovice z.s. - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (19,22,19)
14. kolo
53 15. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - SK Třanovice z.s. 0:3 (-21,-22,-23)
54 15. 6. 2018, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - T.J. Sokol Staříč 0:3 (-24,-12,-24)
55 15. 6. 2018, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice 3:0 (22,20,21)
56 15. 6. 2018, 18:00 Sokol Nýdek - Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3:0 (16,17,20)
© ČVS 2015-2018