1. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice----
TJ Sokol Pouchov0:2Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.(-23, -23)
Chlumec nad Cidlinou2:0TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.(20, 9)
Příští kolo
----TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.14.9.16:00
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.0:2Chlumec nad Cidlinou14.9.16:00
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice0:2TJ Sokol Pouchov14.9.16:00
kalendář skupiny
Okresní přebor JUNIORKY, okres Hradec Králové, vedoucí soutěže Michal Rypl, m.rypl@me.com
1. kolo
2 7. 9. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 0:2 (-23,-23)
3 7. 9. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 2:0 (20,9)
2. kolo
5 14. 9. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Chlumec nad Cidlinou 0:2 (-20,-20)
6 14. 9. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Pouchov 0:2 (-13,-10)
3. kolo
8 21. 9. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:0 (24,12)
9 21. 9. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. 1:2 (-9,21,-2)
4. kolo
11 28. 9. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
12 28. 9. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Chlumec nad Cidlinou .
5. kolo
14 5. 10. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
15 5. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
6. kolo
17 12. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
18 12. 10. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Chlumec nad Cidlinou .
7. kolo
20 19. 10. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
21 19. 10. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
8. kolo
23 26. 10. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Chlumec nad Cidlinou .
24 26. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
9. kolo
26 3. 5. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
27 3. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Pouchov .
10. kolo
29 10. 5. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
30 10. 5. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
11. kolo
32 17. 5. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
33 17. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
12. kolo
35 24. 5. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Chlumec nad Cidlinou .
36 24. 5. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Pouchov .
13. kolo
38 31. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
39 31. 5. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
14. kolo
41 7. 6. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
42 7. 6. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Chlumec nad Cidlinou .
15. kolo
44 14. 6. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
45 14. 6. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
© ČVS 2015-2018