Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
3. kolo
TJ Sokol Pouchov----
Chlumec nad Cidlinou-Tělocvičná jednota Sokol Nechanice
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.
Příští kolo
----Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.28.9.16:00
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.28.9.16:00
TJ Sokol Pouchov-Chlumec nad Cidlinou28.9.16:00
kalendář skupiny
Okresní přebor JUNIORKY, okres Hradec Králové, vedoucí soutěže Michal Rypl, m.rypl@me.com
1. kolo
2 7. 9. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
3 7. 9. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
2. kolo
5 14. 9. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Chlumec nad Cidlinou .
6 14. 9. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Pouchov .
3. kolo
8 21. 9. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
9 21. 9. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
4. kolo
11 28. 9. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
12 28. 9. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Chlumec nad Cidlinou .
5. kolo
14 5. 10. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
15 5. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
6. kolo
17 12. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
18 12. 10. 2018, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Chlumec nad Cidlinou .
7. kolo
20 19. 10. 2018, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
21 19. 10. 2018, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
8. kolo
23 26. 10. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Chlumec nad Cidlinou .
24 26. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
9. kolo
26 3. 5. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
27 3. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Pouchov .
10. kolo
29 10. 5. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
30 10. 5. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
11. kolo
32 17. 5. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
33 17. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
12. kolo
35 24. 5. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Chlumec nad Cidlinou .
36 24. 5. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Pouchov .
13. kolo
38 31. 5. 2019, 16:00 Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
39 31. 5. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. .
14. kolo
41 7. 6. 2019, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
42 7. 6. 2019, 16:00 TJ Sokol Pouchov - Chlumec nad Cidlinou .
15. kolo
44 14. 6. 2019, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Pouchov .
45 14. 6. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
© ČVS 2015-2018