Okresní přebor muži skupina A

14. kolo
TJ Sokol Slezské Předměstí-TK Loko HK
TJ Sokol Třebeš-VK HK A
TJ Sokol Chlumec n/C-VK Lhota pod Libčany, z.s.
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Slezské Předměstí 10 7 2 0 1 27:10 888:757 25
2 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 9 4 2 1 2 21:15 795:737 17
3 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 10 4 1 2 3 19:18 810:813 16
4 TJ Sokol Stěžery B 8 3 0 3 2 16:16 711:725 12
5 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 7 2 2 0 3 13:14 585:608 10
6 VK Lhota pod Libčany, z.s. 9 2 0 1 6 12:22 702:774 7
7 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 7 0 1 1 5 7:20 553:630 3
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů, skupina A
1. kolo
1 1. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Třebeš - VK Lhota pod Libčany, z.s. 1:3 (-24,-7,19,-22)
2 1. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK HK A 3:2 (23,23,-23,-23,13)
3 1. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TK Loko HK 2:3 (32,-22,-21,18,-10)
2. kolo
4 3. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VK HK A 0:3 (-20,-22,-18)
5 3. 9. 2020, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-17,-19,-21)
6 3. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Třebeš 3:0 (13,16,20)
3. kolo
7 8. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Chlumec n/C 0:3 (-28,-24,-25)
8 12. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VK Lhota pod Libčany, z.s. dohoda vedoucích družstev, odehraje se v hale .
9 8. 9. 2020, 17:00 TK Loko HK - VK HK A 0:3 (-23,-19,-12)
4. kolo
10 20. 10. 2020, 18:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TK Loko HK Dohoda družstev .
11 21. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Stěžery B Dohoda družstev 3:1 (22,-23,9,22)
12 10. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-21,-9,-18)
5. kolo
13 20. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Třebeš odloženo po dohodě (viz e-mail), odehraje se v hale v Třebši Matějovský J.
14 30. 9. 2020, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Chlumec n/C Dohoda družstev 3:2 (-22,-17,22,14,12)
15 15. 9. 2020, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - VK HK A 1:3 (-19,19,-15,-16)
6. kolo
16 17. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - VK HK A 2:3 (-20,22,-18,28,-13)
17 27. 10. 2020, 19:30 TJ Sokol Třebeš - TK Loko HK odloženo po dohodě (viz e-mail), odehraje se v hale v Třebši Škoda P.
18 17. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 3:2 (22,-23,-22,15,14)
7. kolo
19 22. 9. 2020, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Slezské Předměstí 1:3 (-15,-14,27,-27)
20 3. 11. 2020, 19:30 VK HK A - TJ Sokol Třebeš dohoda vedoucích družstev, odehraje se v hale v Třebši Jirka Z.
21 22. 9. 2020, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Chlumec n/C 3:0 (17,15,20)
8. kolo
22 24. 9. 2020, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Třebeš 2:3 (-20,-16,21,23,-13)
23 24. 9. 2020, 17:00 VK HK A - TJ Sokol Slezské Předměstí 1:3 (15,-14,-21,-17)
24 22. 10. 2020, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Stěžery B odloženo po dohodě, odehraje se v hale v Předměřicích Jirka Z.
9. kolo
25 29. 9. 2020, 17:00 VK HK A - TJ Sokol Stěžery B 3:2 (23,-23,-15,16,10)
26 29. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:0 (17,19,23)
27 29. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Chlumec n/C 2:3 (22,-22,-23,21,-13)
10. kolo
28 1. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-19,-14,-21)
29 1. 10. 2020, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 1:3 (-20,-19,26,-18)
30 1. 10. 2020, 17:00 VK HK A - TK Loko HK 0:3 (-20,-15,-17)
11. kolo
31 6. 10. 2020, 17:00 TK Loko HK - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (22,-20,22,21)
32 6. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Chlumec n/C 3:0 (22,22,17)
33 6. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Třebeš 3:1 (19,-18,18,22)
12. kolo
34 8. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Stěžery B 0:3 (-30,-26,-21)
35 8. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TK Loko HK 3:0 (20,20,17)
36 8. 10. 2020, 17:00 VK HK A - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (16,-20,8,18)
13. kolo
37 13. 10. 2020, 17:00 VK HK A - TJ Sokol Chlumec n/C .
38 13. 10. 2020, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Třebeš .
39 13. 10. 2020, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí Matějovský J.
14. kolo
40 15. 10. 2020, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Loko HK Škoda P.
41 15. 10. 2020, 16:30 TJ Sokol Třebeš - VK HK A .
42 15. 10. 2020, 16:30 TJ Sokol Chlumec n/C - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
Vedoucí soutěže Michal Rypl, m.rypl@me.com tel.:602655436
© ČVS 2015-2018