Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
13. kolo
TJ Sokol Stěžery B----
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Pouchov
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí-TJ Sokol Slezské Předměstí
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.
Orel jednota Hradec Králové-TJ Sokol Malšovice, z.s.
Příští kolo
----Orel jednota Hradec KrálovéČT23.5.17:30
TJ Sokol Malšovice, z.s.-TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.ČT23.5.17:30
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Pražské PředměstíČT23.5.17:30
TJ Sokol Slezské Předměstí-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.ČT23.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-TJ Sokol Stěžery BČT23.5.17:30
kalendář skupiny
Okresní přebor muži, okres Hradec Králové
1. kolo
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí .
3 4. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
4 4. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery B .
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
2. kolo
7 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
8 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
9 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové .
10 6. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
3. kolo
12 11. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
13 11. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí .
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
15 11. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Stěžery B .
4. kolo
17 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
18 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
19 13. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
20 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
5. kolo
22 18. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
24 18. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí .
25 18. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
6. kolo
27 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B .
28 20. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
29 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
30 20. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
7. kolo
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové .
33 25. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
34 25. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
35 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí .
8. kolo
37 2. 10. 2018, 16:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
38 2. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery B .
39 2. 10. 2018, 16:30 Orel jednota Hradec Králové - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
40 2. 10. 2018, 16:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
9. kolo
42 4. 10. 2018, 16:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
43 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Stěžery B - Orel jednota Hradec Králové .
44 4. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
45 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
10. kolo
47 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
48 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Orel jednota Hradec Králové .
49 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
50 9. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
11. kolo
52 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B .
53 14. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
54 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Slezské Předměstí .
55 14. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
12. kolo
57 16. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
58 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
59 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
60 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
13. kolo
62 21. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
63 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Slezské Předměstí .
64 21. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
65 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
14. kolo
67 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
68 23. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
69 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
70 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery B .
15. kolo
72 28. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí .
73 28. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
74 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
75 28. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
16. kolo
77 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
78 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
79 30. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Stěžery B .
80 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
17. kolo
82 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
83 4. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
84 4. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
85 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
18. kolo
87 6. 6. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
88 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery B .
89 6. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
90 6. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí .
© ČVS 2015-2018