9. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí----
VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 3:1TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.(22, -17, 13, 19)
TJ Sokol Stěžery B1:3Orel jednota Hradec Králové(-17, -23, 24, -23)
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov0:3TJ Sokol Malšovice, z.s.(-13, -9, -16)
TJ Sokol Slezské Předměstí3:0VK Hradec Králové "A"(18, 22, 21)
Příští kolo
----VK Hradec Králové "A"ČT9.5.17:30
TJ Sokol Slezské Předměstí-TJ Sokol Malšovice, z.s.ČT9.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-Orel jednota Hradec KrálovéČT9.5.17:30
TJ Sokol Stěžery B-TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.ČT9.5.17:30
VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" -Tělocvičná jednota Sokol Pražské PředměstíČT9.5.17:30
kalendář skupiny
Okresní přebor muži, okres Hradec Králové
1. kolo
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 (12,-23,22,18)
3 4. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-17,-22,-20)
4 4. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 2:3 (-14,10,-19,23,-9)
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 0:3 (-14,-20,-19)
2. kolo
7 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 0:3 (-24,-15,-15)
8 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 0:3 (-17,-25,-22)
9 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (22,12,-21,19)
10 6. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-12,20,-13,-20)
3. kolo
12 11. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - VK Hradec Králové "A" 2:3 (-17,-20,20,17,-12)
13 11. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-20,-21,-13)
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (19,21,20)
15 16. 10. 2018, 18:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Stěžery B 2:3 (-22,18,-19,22,-12)
4. kolo
17 9. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 0:3 (-21,-21,-23)
18 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí 3:1 (15,8,-19,17)
19 13. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 3:1 (21,-26,11,14)
20 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-23,18,-22,-19)
5. kolo
22 18. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (14,-11,-21,-19)
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK Hradec Králové "A" 1:3 (-18,-19,20,-20)
24 18. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:2 (-21,14,-22,9,15)
25 23. 10. 2018, 20:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Voslář J.
6. kolo
27 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 3:1 (-18,25,25,23)
28 20. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 3:2 (22,-15,26,-22,12)
29 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí 3:0 (16,9,19)
30 9. 10. 2018, 19:30 Orel jednota Hradec Králové - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 2:3 (13,-17,19,-23,-12)
7. kolo
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-15,-18,20,-21)
33 25. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-20,-26,-22)
34 25. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VK Hradec Králové "A" 2:3 (-18,18,-23,23,-4)
35 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí 1:3 (-20,-16,20,-16)
8. kolo
37 2. 10. 2018, 16:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (17,-18,-21,14,-11)
38 2. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 3:0 (24,17,17)
39 2. 10. 2018, 16:30 Orel jednota Hradec Králové - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 2:3 (-19,20,17,-23,-10)
40 2. 10. 2018, 16:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí 1:3 (18,-20,-17,-22)
9. kolo
42 4. 10. 2018, 16:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 3:1 (22,-17,13,19)
43 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Stěžery B - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-17,-23,24,-23)
44 4. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-13,-9,-16)
45 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK Hradec Králové "A" 3:0 (18,22,21)
10. kolo
47 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
48 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Orel jednota Hradec Králové .
49 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
50 9. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
11. kolo
52 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B .
53 14. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
54 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Slezské Předměstí .
55 14. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
12. kolo
57 16. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Orel jednota Hradec Králové .
58 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
59 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
60 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
13. kolo
62 21. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
63 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Slezské Předměstí .
64 21. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
65 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
14. kolo
67 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
68 23. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
69 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
70 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery B .
15. kolo
72 28. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí .
73 28. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - VK Hradec Králové "A" .
74 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
75 28. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
16. kolo
77 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
78 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
79 30. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Stěžery B .
80 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
17. kolo
82 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Hradec Králové "A" .
83 4. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
84 4. 6. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Orel jednota Hradec Králové .
85 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
18. kolo
87 6. 6. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
88 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery B .
89 6. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
90 6. 6. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Slezské Předměstí .
© ČVS 2015-2018