Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
15. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice1:3Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.(-21, -15, 21, -22)
VK Lhota pod Libčany, z.s.3:0TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.(15, 16, 17)
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou3:XTJ Sokol Stěžery, z.s.
Příští kolo
kalendář skupiny
Okresní soutěž muži, okres Hradec Králové
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (-16,20,24,-26,12)
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0:3 (-14,-16,-15)
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (22,20,-19,20)
2. kolo
4 6. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (14,21,-25,13)
5 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 1:3 (19,-16,-14,-18)
6 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (12,16,11)
3. kolo
7 11. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-13,-21,-18)
8 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:0 (15,18,17)
9 11. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (11,9,21)
4. kolo
10 13. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (-22,-26,24,14,12)
11 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 2:3 (16,-23,18,-16,-10)
12 13. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 0:3 (-22,-19,-10)
5. kolo
13 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (17,-25,20,20)
14 18. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (11,16,12)
15 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (-23,-20,22,-21)
6. kolo
16 20. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (20,-17,-24,-17)
17 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:1 (-23,5,25,24)
18 20. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:3 (21,-20,-19,19,-8)
7. kolo
19 7. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (17,21,22)
20 7. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (23,-22,-18,21,8)
21 25. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 0:3 (-17,-12,-17)
8. kolo
22 6. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:1 (13,-14,19,13)
23 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice X:3
24 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:0 (21,22,13)
9. kolo
25 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (19,17,-20,22)
26 14. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:X
27 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (12,14,17)
10. kolo
28 16. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:3 (21,19,-15,-18,-15)
29 16. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 0:3 (-16,-15,-16)
30 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou X:3
11. kolo
31 21. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. X:3
32 13. 6. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 1:3 (-14,22,-16,-20)
33 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. 2:3 (23,21,-21,-23,-13)
12. kolo
34 23. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:2 (21,-21,-18,24,12)
35 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 1:3 (-12,21,-14,-20)
36 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. X:3
13. kolo
37 28. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (23,-15,-22,-21)
38 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:X
39 28. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:1 (-18,18,20,22)
14. kolo
40 30. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (17,25,20)
41 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. X:3
42 30. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 0:3 (-20,-18,-16)
15. kolo
43 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-21,-15,21,-22)
44 4. 6. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (15,16,17)
45 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:X
© ČVS 2015-2018