6. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.1:3TJ Sokol Stěžery, z.s.(20, -17, -24, -17)
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.
VK Lhota pod Libčany, z.s.2:3Tělocvičná jednota Sokol Nechanice(21, -20, -19, 19, -8)
Příští kolo
VK Lhota pod Libčany, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.ÚT25.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad CidlinouÚT25.9.17:00
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.-TJ Sokol Stěžery, z.s.ÚT25.9.17:00
kalendář skupiny
Okresní soutěž muži, okres Hradec Králové
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (-16,20,24,-26,12)
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0:3 (-14,-16,-15)
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (22,20,-19,20)
2. kolo
4 6. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 3:1 (14,21,-25,13)
5 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 1:3 (19,-16,-14,-18)
6 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (12,16,11)
3. kolo
7 11. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-13,-21,-18)
8 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. 3:0 (15,18,17)
9 11. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (11,9,21)
4. kolo
10 13. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (-22,-26,24,14,12)
11 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. 2:3 (16,-23,18,-16,-10)
12 13. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 0:3 (-22,-19,-10)
5. kolo
13 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (17,-25,20,20)
14 18. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (11,16,12)
15 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (-23,-20,22,-21)
6. kolo
16 20. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. 1:3 (20,-17,-24,-17)
17 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
18 20. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:3 (21,-20,-19,19,-8)
7. kolo
19 25. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Benda P.
20 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou Král M.
21 25. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. Bárta L.
8. kolo
22 9. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
23 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
24 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
9. kolo
25 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
26 14. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
27 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
10. kolo
28 16. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
29 16. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
30 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
11. kolo
31 21. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
32 21. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
33 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
12. kolo
34 23. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
35 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
36 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
13. kolo
37 28. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
38 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
39 28. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
14. kolo
40 30. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
41 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
42 30. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
15. kolo
43 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
44 4. 6. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
45 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
© ČVS 2015-2018