Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
12. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.-VK Lhota pod Libčany, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-Tělocvičná jednota Sokol Nechanice
TJ Sokol Stěžery, z.s.-TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.
Příští kolo
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.ÚT28.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-TJ Sokol Stěžery, z.s.ÚT28.5.17:30
VK Lhota pod Libčany, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad CidlinouÚT28.5.17:30
kalendář skupiny
Okresní soutěž muži, okres Hradec Králové
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
2. kolo
4 6. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
5 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
6 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
3. kolo
7 11. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
8 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
9 11. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
4. kolo
10 13. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
11 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
12 13. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
5. kolo
13 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
14 18. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
15 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
6. kolo
16 20. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
17 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
18 20. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
7. kolo
19 25. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
20 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
21 25. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
8. kolo
22 9. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
23 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
24 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
9. kolo
25 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
26 14. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
27 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
10. kolo
28 16. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
29 16. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
30 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
11. kolo
31 21. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
32 21. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
33 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
12. kolo
34 23. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
35 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
36 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
13. kolo
37 28. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
38 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
39 28. 5. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
14. kolo
40 30. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
41 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery, z.s. - VK Lhota pod Libčany, z.s. .
42 30. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
15. kolo
43 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
44 4. 6. 2019, 17:30 VK Lhota pod Libčany, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
45 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery, z.s. .
© ČVS 2015-2018