Okresní přebor ženy

9. kolo
VK Černilov, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.1:3TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.(-25, 18, -18, -15)
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol Nechanice(16, 12, 23)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.PO3.5.17:30
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.-VK Černilov, z.s.PO3.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-Tělocvičná jednota Sokol PouchovPO3.5.17:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Černilov, z.s. 6 5 0 1 0 17:4 499:388 16
2 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 7 3 1 2 1 16:12 588:569 13
3 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 6 3 1 1 1 14:10 491:495 12
4 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 7 3 1 0 3 14:14 609:609 11
5 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 7 2 1 1 3 12:15 560:604 9
6 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 7 1 2 1 3 14:16 631:637 8
7 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 8 1 0 0 7 6:22 600:676 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2020, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. Dohoda družstev viz e-mail .
2 2. 9. 2020, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0:3 (-21,-23,-25)
3 2. 9. 2020, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (16,10,17)
2. kolo
4 7. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VK Černilov, z.s. 3:2 (-23,21,-23,23,11)
5 7. 9. 2020, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 3:1 (-20,15,25,25)
6 7. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (-23,20,22,-19,14)
3. kolo
7 9. 9. 2020, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 0:3 (-22,-16,-22)
8 9. 9. 2020, 17:00 VK Černilov, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:1 (19,16,-19,14)
9 9. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:2 (-16,-15,14,24,16)
4. kolo
10 14. 9. 2020, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-10,-14,-20)
11 14. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. 0:3 (-17,-19,-17)
12 14. 9. 2020, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 3:0 (20,23,22)
5. kolo
13 16. 9. 2020, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (19,18,19)
14 16. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 3:1 (-17,16,22,19)
15 16. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 1:3 (16,-23,-14,-18)
6. kolo
16 21. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:3 (-17,18,15,-13,-6)
17 21. 9. 2020, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:2 (17,-20,16,-21,10)
18 21. 9. 2020, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VK Černilov, z.s. 0:3 (-17,-18,-16)
7. kolo
19 23. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 3:1 (17,19,-13,23)
20 23. 9. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-20,-10,13,-14)
21 23. 9. 2020, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 1:3 (-23,-20,23,-30)
8. kolo
22 5. 10. 2020, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (14,-21,13,-22,5)
23 5. 10. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 1:3 (23,-23,-22,-22)
24 5. 10. 2020, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Černilov, z.s. Jirka Z.
9. kolo
25 16. 6. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou odloženo po dohodě (viz e-mail) Jirka Z.
26 30. 9. 2020, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 1:3 (-25,18,-18,-15)
27 30. 9. 2020, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 3:0 (16,12,23)
10. kolo
28 3. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
29 3. 5. 2021, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Černilov, z.s. .
30 3. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
11. kolo
31 10. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
32 10. 5. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
33 10. 5. 2021, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
12. kolo
34 12. 5. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Černilov, z.s. .
35 12. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
36 12. 5. 2021, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
13. kolo
37 17. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
38 17. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
39 17. 5. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
14. kolo
40 19. 5. 2021, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
41 19. 5. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
42 19. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
15. kolo
43 24. 5. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
44 24. 5. 2021, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
45 24. 5. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
16. kolo
46 26. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - VK Černilov, z.s. .
47 26. 5. 2021, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
48 26. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
17. kolo
49 31. 5. 2021, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
50 31. 5. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
51 31. 5. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
18. kolo
52 2. 6. 2021, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
53 2. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. .
54 2. 6. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
19. kolo
55 7. 6. 2021, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
56 7. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
57 7. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
20. kolo
58 9. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
59 9. 6. 2021, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
60 9. 6. 2021, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VK Černilov, z.s. .
21. kolo
61 14. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
62 14. 6. 2021, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
63 14. 6. 2021, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
© ČVS 2015-2018