VK Černilov, z.s. | 3:1 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | (14, 18, -23, 26) |
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 3:1 | VK Lhota pod Libčany | (19, -22, 15, 15) |
TJ Sokol Slezské Předměstí | 3:0 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | (19, 22, 17) |
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 3:0 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | ST | 13.9. | 17:00 |
VK Lhota pod Libčany | 2:3 | TJ Sokol Slezské Předměstí | ST | 13.9. | 17:00 |
VK Černilov, z.s. | 3:0 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | ST | 13.9. | 17:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VK Černilov, z.s. | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 28:11 | 920:748 | 25 | |
2 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 23:16 | 859:788 | 20 | |
3 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 21:17 | 844:830 | 17 | |
4 | TJ Sokol Slezské Předměstí | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | 18:22 | 861:858 | 13 | |
5 | VK Lhota pod Libčany, z.s. | 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 19:23 | 847:946 | 12 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 8:28 | 713:874 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 9. 2023, 17:00 | VK Lhota pod Libčany | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 1:3 (18,-21,-23,-23) | ||
2 | 4. 9. 2023, 17:00 | VK Černilov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 3:0 (10,15,12) | ||
3 | 4. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 3:2 (18,-12,17,-20,13) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 6. 9. 2023, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 1:3 (-20,-21,21,-16) | ||
5 | 6. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 1:3 (-11,-16,24,-20) | ||
6 | 6. 9. 2023, 17:00 | VK Lhota pod Libčany | - | VK Černilov, z.s. | 3:2 (17,-15,-13,22,11) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 11. 9. 2023, 17:00 | VK Černilov, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 3:1 (14,18,-23,26) | ||
8 | 11. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | 3:1 (19,-22,15,15) | ||
9 | 11. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 3:0 (19,22,17) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 13. 9. 2023, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 3:0 (23,20,23) | ||
11 | 13. 9. 2023, 17:00 | VK Lhota pod Libčany | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 2:3 (22,23,-12,-22,-13) | ||
12 | 13. 9. 2023, 17:00 | VK Černilov, z.s. | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 3:0 (13,18,23) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 18. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 3:2 (-20,23,-19,17,10) | ||
14 | 18. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | VK Černilov, z.s. | 0:3 (-17,-26,-21) | ||
15 | 18. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | VK Lhota pod Libčany | 0:3 (-22,-19,-18) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 20. 9. 2023, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | 2:3 (-20,15,24,-17,-11) | ||
17 | 20. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | VK Černilov, z.s. | 1:3 (19,-18,-12,-16) | ||
18 | 20. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 0:3 (-16,-13,-23) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 25. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 0:3 (-12,-21,-24) | ||
20 | 25. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 3:1 (17,-21,19,18) | ||
21 | 25. 9. 2023, 17:00 | VK Černilov, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | 3:1 (13,-24,10,14) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 27. 9. 2023, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | VK Černilov, z.s. | 0:3 (-23,-21,-19) | ||
23 | 27. 9. 2023, 17:00 | VK Lhota pod Libčany | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 0:3 (-15,-24,-14) | ||
24 | 27. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 3:1 (23,-16,16,17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 2. 10. 2023, 16:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 1:3 (22,-16,-13,-22) | ||
26 | 2. 10. 2023, 16:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | VK Lhota pod Libčany | 3:2 (-24,-21,12,18,8) | ||
27 | 2. 10. 2023, 16:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | VK Černilov, z.s. | 2:3 (-23,-17,22,21,-12) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 4. 10. 2023, 16:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | 3:0 (23,24,12) | ||
29 | 4. 10. 2023, 16:30 | VK Černilov, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 2:3 (24,25,-22,-26,-14) | ||
30 | 4. 10. 2023, 16:30 | VK Lhota pod Libčany | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 3:1 (-24,29,24,24) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 6. 5. 2024, 17:30 | VK Lhota pod Libčany | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | . | ||
32 | 6. 5. 2024, 17:30 | VK Černilov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
33 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 13. 5. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | . | ||
35 | 13. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | . | ||
36 | 13. 5. 2024, 17:30 | VK Lhota pod Libčany | - | VK Černilov, z.s. | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 15. 5. 2024, 17:30 | VK Černilov, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | . | ||
38 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | . | ||
39 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 20. 5. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
41 | 20. 5. 2024, 17:30 | VK Lhota pod Libčany | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | . | ||
42 | 20. 5. 2024, 17:30 | VK Černilov, z.s. | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 22. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | . | ||
44 | 22. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | VK Černilov, z.s. | . | ||
45 | 22. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | VK Lhota pod Libčany | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 27. 5. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | . | ||
47 | 27. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | VK Černilov, z.s. | . | ||
48 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 29. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | . | ||
50 | 29. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
51 | 29. 5. 2024, 17:30 | VK Černilov, z.s. | - | VK Lhota pod Libčany | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 3. 6. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | VK Černilov, z.s. | . | ||
53 | 3. 6. 2024, 17:30 | VK Lhota pod Libčany | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | . | ||
54 | 3. 6. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 5. 6. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | . | ||
56 | 5. 6. 2024, 17:30 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | VK Lhota pod Libčany | . | ||
57 | 5. 6. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | - | VK Černilov, z.s. | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 10. 6. 2024, 17:30 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. | . | ||
59 | 10. 6. 2024, 17:30 | VK Černilov, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | . | ||
60 | 10. 6. 2024, 17:30 | VK Lhota pod Libčany | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . |