Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

HK-JKY-1

36. kolo
---X:3Slavia HK B JKY
Hronov KKY3:1Nechanice JKY(8, -24, 18, 6)
Jičín KKY0:3Náchod JKY(-19, -24, -19)
Dvůr Králové KKY3:0Třebechovice KKY(23, 21, 17)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Třebechovice JKY3221353 84:3674
2 Hronov KKY3217528 73:4363
3 Dvůr Králové KKY32183011 65:4660
4 Náchod JKY3219137 67:4260
5 Slavia HK B JKY3219119 66:4258
6 Nechanice JKY32154211 68:5055
7 Jičín KKY3273517 48:7232
8 Třebechovice KKY3271321 33:7726
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 Dvůr Králové KKY - Náchod JKY 3:0 (22,24,22)
2 17. 2. 2019, 10:00 Jičín KKY - Nechanice JKY 1:3 (27,-18,-21,-19)
3 23. 9. 2018, 10:00 Hronov KKY - Slavia HK B JKY 1:3 (-17,14,-9,-23)
2. kolo
5 23. 9. 2018, 14:00 Dvůr Králové KKY - Náchod JKY 3:2 (13,20,-26,-20,9)
6 17. 2. 2019, 14:00 Jičín KKY - Nechanice JKY 2:3 (19,21,-22,-22,-11)
7 23. 9. 2018, 14:00 Hronov KKY - Slavia HK B JKY 2:3 (-23,24,-16,23,-8)
3. kolo
9 30. 9. 2018, 11:00 Třebechovice JKY - Hronov KKY 3:1 (23,17,-24,14)
10 30. 9. 2018, 10:00 Slavia HK B JKY - Jičín KKY 3:0 (7,13,11)
11 30. 9. 2018, 10:00 Nechanice JKY - Dvůr Králové KKY 1:3 (-17,-18,23,-12)
12 30. 9. 2018, 09:00 Třebechovice KKY - Náchod JKY 0:3 (-12,-23,-14)
4. kolo
13 30. 9. 2018, 15:00 Třebechovice JKY - Hronov KKY 3:2 (-23,22,-20,17,13)
14 30. 9. 2018, 14:00 Slavia HK B JKY - Jičín KKY 3:0 (19,16,18)
15 30. 9. 2018, 14:00 Nechanice JKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (21,22,17)
16 30. 9. 2018, 13:00 Třebechovice KKY - Náchod JKY 2:3 (22,-16,-17,27,-12)
5. kolo
17 7. 10. 2018, 10:00 Nechanice JKY - Třebechovice KKY 3:0 (14,15,7)
18 14. 10. 2018, 10:00 Dvůr Králové KKY - Slavia HK B JKY 0:3 (-19,-13,-18)
19 7. 10. 2018, 10:00 Jičín KKY - Třebechovice JKY 3:2 (-14,22,-12,19,16)
6. kolo
21 7. 10. 2018, 14:00 Nechanice JKY - Třebechovice KKY 3:0 (15,21,14)
22 14. 10. 2018, 14:00 Dvůr Králové KKY - Slavia HK B JKY 1:3 (-10,-16,19,-17)
23 7. 10. 2018, 14:00 Jičín KKY - Třebechovice JKY 0:3 (-18,-22,-14)
7. kolo
26 18. 11. 2018, 10:00 Dvůr Králové KKY - Třebechovice JKY 3:0 (12,20,20)
27 28. 10. 2018, 10:00 Slavia HK B JKY - Třebechovice KKY 3:0 (9,22,22)
28 18. 11. 2018, 10:00 Nechanice JKY - Náchod JKY 3:X
8. kolo
30 18. 11. 2018, 14:00 Dvůr Králové KKY - Třebechovice JKY 0:3 (-14,-19,-23)
31 28. 10. 2018, 14:00 Slavia HK B JKY - Třebechovice KKY 3:0 (18,18,14)
32 18. 11. 2018, 14:00 Nechanice JKY - Náchod JKY 3:X
9. kolo
33 4. 11. 2018, 10:00 Náchod JKY - Slavia HK B JKY 3:0 (10,29,8)
34 4. 11. 2018, 10:00 Třebechovice KKY - Třebechovice JKY 0:3 (-26,-13,-12)
36 4. 11. 2018, 10:00 Jičín KKY - Hronov KKY 0:3 (-25,-22,-22)
10. kolo
37 4. 11. 2018, 14:00 Náchod JKY - Slavia HK B JKY 3:0 (17,10,17)
38 4. 11. 2018, 14:00 Třebechovice KKY - Třebechovice JKY 3:1 (19,22,-20,23)
40 4. 11. 2018, 14:00 Jičín KKY - Hronov KKY 2:3 (23,-23,-21,23,-11)
11. kolo
41 25. 11. 2018, 10:00 Hronov KKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (16,15,20)
43 12. 1. 2019, 11:00 Třebechovice JKY - Náchod JKY 3:1 (19,13,-24,17)
44 31. 3. 2019, 10:00 Slavia HK B JKY - Nechanice JKY hř.:ZŠ Pouchov, K Sokolovně 452 - do tělocvičny je vstup z ulice Truhlářská 1:3 (-23,-21,21,-23)
12. kolo
45 25. 11. 2018, 14:00 Hronov KKY - Dvůr Králové KKY 0:3 (-22,-20,-14)
47 12. 1. 2019, 15:00 Třebechovice JKY - Náchod JKY 3:0 (8,21,10)
48 31. 3. 2019, 14:00 Slavia HK B JKY - Nechanice JKY hř.:ZŠ Pouchov, K Sokolovně 452 - do tělocvičny je vstup z ulice Truhlářská 2:3 (18,16,-16,-20,-12)
13. kolo
49 13. 1. 2019, 10:00 Třebechovice JKY - Nechanice JKY 3:0 (14,24,11)
51 1. 12. 2018, 10:00 Třebechovice KKY - Hronov KKY 1:3 (21,-18,-20,-20)
52 6. 1. 2019, 09:00 Dvůr Králové KKY - Jičín KKY 3:1 (14,-23,18,20)
14. kolo
53 13. 1. 2019, 14:00 Třebechovice JKY - Nechanice JKY 2:3 (-25,-21,21,18,-16)
55 1. 12. 2018, 14:00 Třebechovice KKY - Hronov KKY 3:1 (28,14,-16,21)
56 6. 1. 2019, 11:00 Dvůr Králové KKY - Jičín KKY 3:1 (12,-19,11,21)
15. kolo
57 9. 12. 2018, 09:00 Třebechovice KKY - Jičín KKY 2:3 (-16,17,-18,21,-10)
58 15. 12. 2018, 09:00 Hronov KKY - Náchod JKY 3:2 (23,27,-15,-19,14)
60 9. 12. 2018, 11:00 Třebechovice JKY - Slavia HK B JKY 3:0 (19,15,17)
16. kolo
61 9. 12. 2018, 13:00 Třebechovice KKY - Jičín KKY 3:2 (-24,-25,19,22,11)
62 15. 12. 2018, 13:00 Hronov KKY - Náchod JKY 0:3 (-23,-19,-19)
64 9. 12. 2018, 15:00 Třebechovice JKY - Slavia HK B JKY 3:0 (17,19,20)
17. kolo
66 6. 1. 2019, 10:00 Nechanice JKY - Hronov KKY 2:3 (-21,18,-9,22,-10)
67 20. 1. 2019, 10:00 Náchod JKY - Jičín KKY 3:1 (-26,23,11,13)
68 20. 1. 2019, 10:00 Třebechovice KKY - Dvůr Králové KKY 1:3 (-17,-15,22,-20)
18. kolo
70 6. 1. 2019, 14:00 Nechanice JKY - Hronov KKY 0:3 (-15,-30,-23)
71 20. 1. 2019, 14:00 Náchod JKY - Jičín KKY 3:1 (-20,8,23,22)
72 20. 1. 2019, 14:00 Třebechovice KKY - Dvůr Králové KKY 0:3 (-18,-22,-19)
19. kolo
73 13. 1. 2019, 10:00 Náchod JKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (18,15,11)
74 27. 1. 2019, 10:00 Nechanice JKY - Jičín KKY 3:2 (20,-18,15,-21,13)
75 27. 1. 2019, 10:00 Slavia HK B JKY - Hronov KKY NH - ZŠ Pouchov, K Sokolovně 452 - do tělocvičny je vstup z ulice Truhlářská 0:3 (-18,-23,-22)
20. kolo
77 13. 1. 2019, 14:00 Náchod JKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (23,20,19)
78 27. 1. 2019, 14:00 Nechanice JKY - Jičín KKY 3:1 (12,11,-23,14)
79 27. 1. 2019, 14:00 Slavia HK B JKY - Hronov KKY NH - ZŠ Pouchov, K Sokolovně 452 - do tělocvičny je vstup z ulice Truhlářská 3:0 (20,23,22)
21. kolo
81 17. 2. 2019, 10:00 Hronov KKY - Třebechovice JKY 3:2 (16,-16,-20,19,13)
82 3. 2. 2019, 10:00 Jičín KKY - Slavia HK B JKY 3:X
83 3. 2. 2019, 10:00 Dvůr Králové KKY - Nechanice JKY 3:1 (-22,16,16,19)
84 3. 2. 2019, 10:00 Náchod JKY - Třebechovice KKY 3:0 (16,15,13)
22. kolo
85 17. 2. 2019, 14:00 Hronov KKY - Třebechovice JKY 3:2 (-20,23,18,-18,9)
86 3. 2. 2019, 14:00 Jičín KKY - Slavia HK B JKY 3:X
87 3. 2. 2019, 14:00 Dvůr Králové KKY - Nechanice JKY 3:1 (20,18,-19,15)
88 3. 2. 2019, 14:00 Náchod JKY - Třebechovice KKY 3:0 (20,13,17)
23. kolo
89 10. 2. 2019, 10:00 Třebechovice KKY - Nechanice JKY 0:3 (-15,-11,-22)
90 10. 2. 2019, 10:00 Slavia HK B JKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (22,22,21)
91 10. 2. 2019, 09:00 Třebechovice JKY - Jičín KKY 3:0 (20,23,19)
24. kolo
93 10. 2. 2019, 14:00 Třebechovice KKY - Nechanice JKY 0:3 (-19,-17,-15)
94 10. 2. 2019, 14:00 Slavia HK B JKY - Dvůr Králové KKY 3:0 (5,17,20)
95 10. 2. 2019, 13:00 Třebechovice JKY - Jičín KKY 3:0 (21,19,15)
25. kolo
98 24. 2. 2019, 10:00 Třebechovice JKY - Dvůr Králové KKY 2:3 (-18,13,8,-16,-14)
99 23. 2. 2019, 09:00 Třebechovice KKY - Slavia HK B JKY 3:1 (16,-19,19,14)
100 16. 12. 2018, 10:00 Náchod JKY - Nechanice JKY 3:0 (18,20,15)
26. kolo
102 24. 2. 2019, 14:00 Třebechovice JKY - Dvůr Králové KKY 3:1 (13,8,-20,23)
103 23. 2. 2019, 14:00 Třebechovice KKY - Slavia HK B JKY 0:3 (-15,-16,-21)
104 16. 12. 2018, 14:00 Náchod JKY - Nechanice JKY 0:3 (-20,-9,-20)
27. kolo
105 17. 11. 2018, 10:00 Slavia HK B JKY - Náchod JKY 3:0 (12,19,13)
106 3. 3. 2019, 09:00 Třebechovice JKY - Třebechovice KKY 3:0 (10,11,17)
108 2. 3. 2019, 10:00 Hronov KKY - Jičín KKY 3:0 (15,22,11)
28. kolo
109 17. 11. 2018, 14:00 Slavia HK B JKY - Náchod JKY 3:0 (16,23,16)
110 3. 3. 2019, 15:00 Třebechovice JKY - Třebechovice KKY 3:0 (18,18,13)
112 2. 3. 2019, 14:00 Hronov KKY - Jičín KKY 3:1 (-24,15,20,18)
29. kolo
113 17. 3. 2019, 10:00 Dvůr Králové KKY - Hronov KKY 3:0 (19,24,23)
115 17. 3. 2019, 10:00 Náchod JKY - Třebechovice JKY 2:3 (-18,23,24,-23,-13)
116 17. 3. 2019, 10:00 Nechanice JKY - Slavia HK B JKY 1:3 (-19,16,-14,-17)
30. kolo
117 17. 3. 2019, 14:00 Dvůr Králové KKY - Hronov KKY 0:3 (-18,-21,-20)
119 17. 3. 2019, 14:00 Náchod JKY - Třebechovice JKY 3:1 (-20,17,21,19)
120 17. 3. 2019, 14:00 Nechanice JKY - Slavia HK B JKY 1:3 (-14,21,-19,-23)
31. kolo
121 24. 3. 2019, 10:00 Nechanice JKY - Třebechovice JKY 1:3 (-22,25,-13,-13)
123 24. 3. 2019, 10:00 Hronov KKY - Třebechovice KKY 3:0 (16,12,17)
124 24. 3. 2019, 10:00 Jičín KKY - Dvůr Králové KKY 0:3 (-26,-19,-23)
32. kolo
125 24. 3. 2019, 14:00 Nechanice JKY - Třebechovice JKY 2:3 (-20,-15,25,19,-12)
127 24. 3. 2019, 14:00 Hronov KKY - Třebechovice KKY 3:0 (14,9,15)
128 24. 3. 2019, 14:00 Jičín KKY - Dvůr Králové KKY 2:3 (-21,21,18,-20,-12)
33. kolo
129 31. 3. 2019, 10:00 Jičín KKY - Třebechovice KKY 3:0 (22,23,19)
130 28. 2. 2019, 18:00 Náchod JKY - Hronov KKY 0:3 (-23,-15,-19)
132 3. 3. 2019, 10:00 Slavia HK B JKY - Třebechovice JKY 1:3 (-22,24,-19,-20)
34. kolo
133 31. 3. 2019, 14:00 Jičín KKY - Třebechovice KKY 3:2 (-15,-20,11,13,8)
134 14. 3. 2019, 18:00 Náchod JKY - Hronov KKY Rozh. Manych O. 3:0 (17,23,12)
136 3. 3. 2019, 14:00 Slavia HK B JKY - Třebechovice JKY 1:3 (-20,-22,32,-14)
35. kolo
138 6. 4. 2019, 11:00 Hronov KKY - Nechanice JKY 3:0 (23,19,23)
139 14. 4. 2019, 10:00 Jičín KKY - Náchod JKY 1:3 (-17,-18,11,-17)
140 7. 4. 2019, 10:00 Dvůr Králové KKY - Třebechovice KKY 3:1 (-22,18,22,23)
36. kolo
142 6. 4. 2019, 15:00 Hronov KKY - Nechanice JKY 3:1 (8,-24,18,6)
143 14. 4. 2019, 14:00 Jičín KKY - Náchod JKY 0:3 (-19,-24,-19)
144 7. 4. 2019, 14:00 Dvůr Králové KKY - Třebechovice KKY 3:0 (23,21,17)
© ČVS 2015-2018