KP kadetky

7. kolo
Volejbal Č.Kostelec-Sokol Chlumec /C.
Sokol Chlumec /C.-Sokol Pouchov
Sokol Pouchov-TJ Jičín
Sokol Chlumec /C.-TJ Jičín
Volejbal Č.Kostelec-Sokol Pouchov
TJ Jičín-Volejbal Č.Kostelec
Příští kolo
Lázně Bělohrad-Sokol PouchovSO12.12.9:00
Sokol Chlumec /C.-Sokol PouchovSO12.12.9:00
Réma Rychnov-Sokol Chlumec /C.SO12.12.9:00
Réma Rychnov-Lázně BělohradSO12.12.9:00
Lázně Bělohrad-Sokol Chlumec /C.SO12.12.9:00
Sokol Pouchov-Réma RychnovSO12.12.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 6 4 1 1 0 11:3 317:205 15
2 TJ Jičín 3 2 1 0 0 6:1 163:112 8
3 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 6 2 0 1 3 5:8 239:237 7
4 VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou 3 2 0 0 1 4:2 136:82 6
5 Volejbal Červený Kostelec 3 0 0 0 3 0:6 81:150 0
6 TJ Lázně Bělohrad z.s. 3 0 0 0 0 0:6 0:150 -3
kalendář skupiny
KP kadetky, základní část, turnajově, na dva vítězné sety, italské bodování; řídící soutěže: Ruprich Luděk, 606658189
1. kolo
1 3. 10. 2020, 11:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Chlumec /C. pořadatel: Č.Kostelec (volno Rychnov, LB) 0:2 (-6,-19)
2 3. 10. 2020, 11:00 Sokol Pouchov - TJ Jičín 0:2 (-14,-12)
3 3. 10. 2020, 12:30 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov 2:1 (-19,18,11)
4 3. 10. 2020, 12:30 TJ Jičín - Volejbal Č.Kostelec 2:0 (10,18)
5 3. 10. 2020, 14:00 Sokol Chlumec /C. - TJ Jičín 1:2 (23,-21,-12)
6 3. 10. 2020, 14:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Pouchov 0:2 (-20,-8)
2. kolo
7 10. 10. 2020, 10:00 Réma Rychnov - Sokol Chlumec /C. pořadatel: Rychnov (volno: Jičín, ČK) 0:2 (-21,-15)
8 10. 10. 2020, 10:15 Lázně Bělohrad - Sokol Pouchov X:2
9 10. 10. 2020, 11:30 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov 2:0 (8,19)
10 10. 10. 2020, 13:00 Réma Rychnov - Lázně Bělohrad 2:X
11 10. 10. 2020, 14:15 Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec /C. X:2
12 10. 10. 2020, 13:00 Sokol Pouchov - Réma Rychnov 0:2 (-14,-18)
7. kolo
37 5. 12. 2020, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Chlumec /C. pořadatel: Č.Kostelec (volno Rychnov, LB) .
38 5. 12. 2020, 09:00 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov .
39 5. 12. 2020, 09:00 Sokol Pouchov - TJ Jičín .
40 5. 12. 2020, 09:00 Sokol Chlumec /C. - TJ Jičín .
41 5. 12. 2020, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Pouchov .
42 5. 12. 2020, 09:00 TJ Jičín - Volejbal Č.Kostelec .
8. kolo
43 12. 12. 2020, 09:00 Lázně Bělohrad - Sokol Pouchov pořadatel: Rychnov (volno: Jičín, ČK) .
44 12. 12. 2020, 09:00 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov .
45 12. 12. 2020, 09:00 Réma Rychnov - Sokol Chlumec /C. .
46 12. 12. 2020, 09:00 Réma Rychnov - Lázně Bělohrad .
47 12. 12. 2020, 09:00 Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec /C. .
48 12. 12. 2020, 09:00 Sokol Pouchov - Réma Rychnov .
9. kolo
49 9. 1. 2021, 09:00 Réma Rychnov - TJ Jičín pořadatel:L.Bělohrad (volno: Pouchov, Chlumec) .
50 9. 1. 2021, 09:00 TJ Jičín - Lázně Bělohrad .
51 9. 1. 2021, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Réma Rychnov .
52 9. 1. 2021, 09:00 Lázně Bělohrad - Volejbal Č.Kostelec .
53 9. 1. 2021, 09:00 Réma Rychnov - Lázně Bělohrad .
54 9. 1. 2021, 09:00 TJ Jičín - Volejbal Č.Kostelec .
10. kolo
55 23. 1. 2021, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Chlumec /C. pořadatel: Chlumec (volno: RK, LB) .
56 23. 1. 2021, 09:00 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov .
57 23. 1. 2021, 09:00 Sokol Pouchov - TJ Jičín .
58 23. 1. 2021, 09:00 Sokol Chlumec /C. - TJ Jičín .
59 23. 1. 2021, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Sokol Pouchov .
60 23. 1. 2021, 09:00 TJ Jičín - Volejbal Č.Kostelec .
11. kolo
61 6. 2. 2021, 09:00 Lázně Bělohrad - Sokol Pouchov pořadatel: Pouchov (volno: Jičín, ČK) .
62 6. 2. 2021, 09:00 Sokol Chlumec /C. - Sokol Pouchov .
63 6. 2. 2021, 09:00 Réma Rychnov - Sokol Chlumec /C. .
64 6. 2. 2021, 09:00 Réma Rychnov - Lázně Bělohrad .
65 6. 2. 2021, 09:00 Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec /C. .
66 6. 2. 2021, 09:00 Sokol Pouchov - Réma Rychnov .
12. kolo
67 13. 2. 2021, 09:00 Réma Rychnov - TJ Jičín pořadatel: Jičín (volno: Pouchov, Chlumec) .
68 13. 2. 2021, 09:00 TJ Jičín - Lázně Bělohrad .
69 13. 2. 2021, 09:00 Volejbal Č.Kostelec - Réma Rychnov .
70 13. 2. 2021, 09:00 Lázně Bělohrad - Volejbal Č.Kostelec .
71 13. 2. 2021, 09:00 Réma Rychnov - Lázně Bělohrad .
72 13. 2. 2021, 09:00 TJ Jičín - Volejbal Č.Kostelec .
do FINÁLE KP postupují 1. - 4.družstvo
© ČVS 2015-2018