Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

KP kadetů

1. kolo
Slavia HK B3:0Litomyšl(13, 18, 15)
Dřevěnice0:3Lanškroun(-17, -16, -18)
Sport Rychnov3:0Vysoké Mýto(16, 15, 16)
Dvůr Králové KTI1:3Dvůr Králové JŘI(-19, 23, -22, -20)
Příští kolo
Slavia HK B3:0LitomyšlSO28.9.13:00
Dřevěnice0:3LanškrounNE29.9.13:00
Sport Rychnov3:0Vysoké MýtoNE1.12.13:00
Dvůr Králové KTI0:3Dvůr Králové JŘISO5.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lanškroun 12 12 0 0 0 36:3 963:656 36
2 Sport Rychnov 12 9 0 0 3 28:10 887:670 27
3 Dřevěnice 14 8 1 1 4 30:19 1089:934 27
4 Dvůr Králové JŘI 12 8 0 1 3 27:15 966:805 25
5 Dvůr Králové KTI 12 4 2 0 6 22:25 992:1029 16
6 Slavia HK B 12 4 0 1 7 17:25 815:928 13
7 Vysoké Mýto 14 0 1 1 12 8:41 827:1156 3
8 Litomyšl 12 0 1 1 10 5:35 586:947 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 28. 9. 2019, 10:00 Slavia HK B - Litomyšl 3:0 (13,18,15)
2 29. 9. 2019, 10:00 Dřevěnice - Lanškroun 0:3 (-17,-16,-18)
3 1. 12. 2019, 10:00 Sport Rychnov - Vysoké Mýto 3:0 (16,15,16)
4 5. 10. 2019, 10:00 Dvůr Králové KTI - Dvůr Králové JŘI 1:3 (-19,23,-22,-20)
2. kolo
5 28. 9. 2019, 13:00 Slavia HK B - Litomyšl 3:0 (15,12,22)
6 29. 9. 2019, 13:00 Dřevěnice - Lanškroun 0:3 (-18,-17,-14)
7 1. 12. 2019, 13:00 Sport Rychnov - Vysoké Mýto 3:0 (16,20,11)
8 5. 10. 2019, 13:00 Dvůr Králové KTI - Dvůr Králové JŘI 0:3 (-15,-7,-20)
3. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 Litomyšl - Dvůr Králové JŘI 0:3 (-10,-11,-11)
10 6. 10. 2019, 10:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové KTI 0:3 (-17,-20,-15)
11 6. 10. 2019, 10:00 Lanškroun - Sport Rychnov 3:0 (24,18,19)
12 26. 10. 2019, 10:00 Slavia HK B - Dřevěnice Hradecká 1231 Hradec Králové 1:3 (-15,22,-8,-17)
4. kolo
13 20. 10. 2019, 13:00 Litomyšl - Dvůr Králové JŘI 0:3 (-12,-9,-18)
14 6. 10. 2019, 13:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové KTI 1:3 (-18,23,-10,-22)
15 6. 10. 2019, 13:00 Lanškroun - Sport Rychnov 3:0 (14,22,15)
16 26. 10. 2019, 13:00 Slavia HK B - Dřevěnice Hradecká 1231 Hradec Králové 0:3 (-9,-13,-15)
5. kolo
17 9. 11. 2019, 10:00 Dřevěnice - Litomyšl 3:0 (6,8,15)
18 7. 12. 2019, 10:00 Sport Rychnov - Slavia HK B 3:0 (13,12,12)
19 3. 11. 2019, 09:00 Dvůr Králové KTI - Lanškroun 1:3 (-18,22,-13,-20)
20 3. 11. 2019, 11:00 Dvůr Králové JŘI - Vysoké Mýto 3:0 (11,16,8)
6. kolo
21 9. 11. 2019, 13:00 Dřevěnice - Litomyšl 3:0 (16,9,13)
22 7. 12. 2019, 13:00 Sport Rychnov - Slavia HK B 3:0 (15,16,8)
23 3. 11. 2019, 13:00 Dvůr Králové KTI - Lanškroun 1:3 (17,-22,-14,-17)
24 3. 11. 2019, 15:00 Dvůr Králové JŘI - Vysoké Mýto 3:1 (20,18,-22,15)
7. kolo
25 23. 11. 2019, 10:00 Litomyšl - Vysoké Mýto 3:2 (-19,15,18,-21,13)
26 1. 12. 2019, 10:00 Lanškroun - Dvůr Králové JŘI 3:0 (18,12,20)
27 23. 11. 2019, 10:00 Slavia HK B - Dvůr Králové KTI Hradecká 1231 Hradec Králové 1:3 (-22,-22,17,-21)
28 24. 11. 2019, 10:00 Dřevěnice - Sport Rychnov 0:3 (-21,-10,-17)
8. kolo
29 23. 11. 2019, 13:00 Litomyšl - Vysoké Mýto 2:3 (-11,15,21,-20,-7)
30 1. 12. 2019, 13:00 Lanškroun - Dvůr Králové JŘI 3:1 (26,-20,20,10)
31 23. 11. 2019, 13:00 Slavia HK B - Dvůr Králové KTI Hradecká 1231 Hradec Králové 2:3 (-15,-21,22,18,-7)
32 24. 11. 2019, 13:00 Dřevěnice - Sport Rychnov 3:1 (20,-25,13,18)
9. kolo
33 5. 1. 2020, 10:00 Sport Rychnov - Litomyšl 3:0 (10,19,10)
34 15. 2. 2020, 09:00 Dvůr Králové KTI - Dřevěnice 3:1 (10,18,-21,23)
35 15. 2. 2020, 11:00 Dvůr Králové JŘI - Slavia HK B 3:0 (20,15,12)
36 12. 1. 2020, 10:00 Vysoké Mýto - Lanškroun 0:3 (-14,-15,-9)
10. kolo
37 5. 1. 2020, 13:00 Sport Rychnov - Litomyšl 3:0 (11,15,11)
38 15. 2. 2020, 13:00 Dvůr Králové KTI - Dřevěnice 3:2 (-27,20,-26,18,14)
39 15. 2. 2020, 15:00 Dvůr Králové JŘI - Slavia HK B 3:1 (14,27,-23,23)
40 12. 1. 2020, 13:00 Vysoké Mýto - Lanškroun 0:3 (-9,-15,-13)
11. kolo
41 7. 3. 2020, 10:00 Litomyšl - Lanškroun 0:3 (-14,-11,-13)
42 22. 2. 2020, 09:00 Slavia HK B - Vysoké Mýto 3:0 (23,13,20)
43 29. 2. 2020, 10:00 Dřevěnice - Dvůr Králové JŘI 3:0 (16,16,22)
44 19. 1. 2020, 09:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové KTI 3:1 (16,-22,21,19)
12. kolo
45 7. 3. 2020, 13:00 Litomyšl - Lanškroun 0:3 (-14,-19,-13)
46 22. 2. 2020, 13:00 Slavia HK B - Vysoké Mýto 3:1 (23,-18,16,17)
47 29. 2. 2020, 13:00 Dřevěnice - Dvůr Králové JŘI 3:2 (23,27,-20,-20,9)
48 19. 1. 2020, 13:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové KTI 3:0 (13,11,20)
13. kolo
49 15. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové KTI - Litomyšl Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito .
50 22. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové JŘI - Sport Rychnov Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito Manych O.
51 8. 3. 2020, 10:00 Vysoké Mýto - Dřevěnice 0:3 (-9,-21,-12)
52 22. 3. 2020, 10:00 Lanškroun - Slavia HK B Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito Fiala K.
14. kolo
53 15. 3. 2020, 13:00 Dvůr Králové KTI - Litomyšl Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito .
54 22. 3. 2020, 13:00 Dvůr Králové JŘI - Sport Rychnov Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito Manych O.
55 8. 3. 2020, 13:00 Vysoké Mýto - Dřevěnice 0:3 (-17,-10,-15)
56 22. 3. 2020, 13:00 Lanškroun - Slavia HK B Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito Fiala K.
4.4.2020 finálový turnaj - Slavia HK
© ČVS 2015-2018