KP kadetů

1. kolo
Slavia HK B3:0Litomyšl(13, 18, 15)
Dřevěnice0:3Lanškroun(-17, -16, -18)
Sport Rychnov-Vysoké Mýto
Dvůr Králové KTI1:3Dvůr Králové JŘI(-19, 23, -22, -20)
Příští kolo
Slavia HK B3:0LitomyšlSO28.9.13:00
Dřevěnice0:3LanškrounNE29.9.13:00
Sport Rychnov-Vysoké MýtoNE1.12.13:00
Dvůr Králové KTI0:3Dvůr Králové JŘISO5.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Lanškroun 4 4 0 0 0   12:0 12
2 Slavia HK B 2 2 0 0 0   6:0 6
3 Dvůr Králové JŘI 2 2 0 0 0   6:1 6
4 Dvůr Králové KTI 4 2 0 0 2   7:7 6
5 Vysoké Mýto 2 0 0 0 2   1:6 0
6 Sport Rychnov 2 0 0 0 2   0:6 0
7 Dřevěnice 2 0 0 0 2   0:6 0
8 Litomyšl 2 0 0 0 2   0:6 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 28. 9. 2019, 10:00 Slavia HK B - Litomyšl 3:0 (13,18,15)
2 29. 9. 2019, 10:00 Dřevěnice - Lanškroun 0:3 (-17,-16,-18)
3 1. 12. 2019, 10:00 Sport Rychnov - Vysoké Mýto Volt K.
4 5. 10. 2019, 10:00 Dvůr Králové KTI - Dvůr Králové JŘI 1:3 (-19,23,-22,-20)
2. kolo
5 28. 9. 2019, 13:00 Slavia HK B - Litomyšl 3:0 (15,12,22)
6 29. 9. 2019, 13:00 Dřevěnice - Lanškroun 0:3 (-18,-17,-14)
7 1. 12. 2019, 13:00 Sport Rychnov - Vysoké Mýto Volt K.
8 5. 10. 2019, 13:00 Dvůr Králové KTI - Dvůr Králové JŘI 0:3 (-15,-7,-20)
3. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 Litomyšl - Dvůr Králové JŘI Kučera P.
10 6. 10. 2019, 10:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové KTI 0:3 (-17,-20,-15)
11 6. 10. 2019, 10:00 Lanškroun - Sport Rychnov 3:0 (24,18,19)
12 26. 10. 2019, 10:00 Slavia HK B - Dřevěnice Bárta L.
4. kolo
13 20. 10. 2019, 13:00 Litomyšl - Dvůr Králové JŘI Kučera P.
14 6. 10. 2019, 13:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové KTI 1:3 (-18,23,-10,-22)
15 6. 10. 2019, 13:00 Lanškroun - Sport Rychnov 3:0 (14,22,15)
16 26. 10. 2019, 13:00 Slavia HK B - Dřevěnice Bárta L.
5. kolo
17 9. 11. 2019, 10:00 Dřevěnice - Litomyšl Lukavec O.
18 3. 11. 2019, 10:00 Sport Rychnov - Slavia HK B Volt K.
19 3. 11. 2019, 09:00 Dvůr Králové KTI - Lanškroun Manych O.
20 3. 11. 2019, 11:00 Dvůr Králové JŘI - Vysoké Mýto Manych O.
6. kolo
21 9. 11. 2019, 13:00 Dřevěnice - Litomyšl Lukavec O.
22 3. 11. 2019, 13:00 Sport Rychnov - Slavia HK B Volt K.
23 3. 11. 2019, 13:00 Dvůr Králové KTI - Lanškroun Manych O.
24 3. 11. 2019, 15:00 Dvůr Králové JŘI - Vysoké Mýto Manych O.
7. kolo
25 23. 11. 2019, 10:00 Litomyšl - Vysoké Mýto Krátký M.
26 1. 12. 2019, 10:00 Lanškroun - Dvůr Králové JŘI Fiala K.
27 23. 11. 2019, 10:00 Slavia HK B - Dvůr Králové KTI Benda P.
28 24. 11. 2019, 10:00 Dřevěnice - Sport Rychnov Kučera S.
8. kolo
29 23. 11. 2019, 13:00 Litomyšl - Vysoké Mýto Krátký M.
30 1. 12. 2019, 13:00 Lanškroun - Dvůr Králové JŘI Fiala K.
31 23. 11. 2019, 13:00 Slavia HK B - Dvůr Králové KTI Benda P.
32 24. 11. 2019, 13:00 Dřevěnice - Sport Rychnov Kučera S.
9. kolo
33 5. 1. 2020, 10:00 Sport Rychnov - Litomyšl Klár V.
34 2. 2. 2020, 11:00 Dvůr Králové KTI - Dřevěnice .
35 2. 2. 2020, 09:00 Dvůr Králové JŘI - Slavia HK B .
36 12. 1. 2020, 10:00 Vysoké Mýto - Lanškroun Kučera P.
10. kolo
37 5. 1. 2020, 13:00 Sport Rychnov - Litomyšl Klár V.
38 2. 2. 2020, 15:00 Dvůr Králové KTI - Dřevěnice .
39 2. 2. 2020, 13:00 Dvůr Králové JŘI - Slavia HK B .
40 12. 1. 2020, 13:00 Vysoké Mýto - Lanškroun Kučera P.
11. kolo
41 7. 3. 2020, 10:00 Litomyšl - Lanškroun Kostka M.
42 22. 2. 2020, 09:00 Slavia HK B - Vysoké Mýto .
43 1. 3. 2020, 10:00 Dřevěnice - Dvůr Králové JŘI .
44 19. 1. 2020, 09:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové KTI .
12. kolo
45 7. 3. 2020, 13:00 Litomyšl - Lanškroun Kostka M.
46 22. 2. 2020, 13:00 Slavia HK B - Vysoké Mýto .
47 1. 3. 2020, 13:00 Dřevěnice - Dvůr Králové JŘI .
48 19. 1. 2020, 13:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové KTI .
13. kolo
49 15. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové KTI - Litomyšl .
50 22. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové JŘI - Sport Rychnov .
51 8. 3. 2020, 10:00 Vysoké Mýto - Dřevěnice Kvídera M.
52 22. 3. 2020, 10:00 Lanškroun - Slavia HK B Fiala K.
14. kolo
53 15. 3. 2020, 13:00 Dvůr Králové KTI - Litomyšl .
54 22. 3. 2020, 13:00 Dvůr Králové JŘI - Sport Rychnov .
55 8. 3. 2020, 13:00 Vysoké Mýto - Dřevěnice Kvídera M.
56 22. 3. 2020, 13:00 Lanškroun - Slavia HK B Fiala K.
4.4.2020 finálový turnaj - Slavia HK
© ČVS 2015-2018