Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 36:3 | 963:656 | 36 | |
2 | VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 28:10 | 887:670 | 27 | |
3 | TJ Sokol Dřevěnice, z.s. | 14 | 8 | 1 | 1 | 4 | 30:19 | 1089:934 | 27 | |
4 | Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. JŘI | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 27:15 | 966:805 | 25 | |
5 | Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. KTI | 12 | 4 | 2 | 0 | 6 | 22:25 | 992:1029 | 16 | |
6 | TJ Slavia Hradec Králové, z.s. B | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 17:25 | 815:928 | 13 | |
7 | Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. | 14 | 0 | 1 | 1 | 12 | 8:41 | 827:1156 | 3 | |
8 | Volejbalový klub Litomyšl, z.s. | 12 | 0 | 1 | 1 | 10 | 5:35 | 586:947 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28. 9. 2019, 10:00 | Slavia HK B | - | Litomyšl | 3:0 (13,18,15) | ||
2 | 29. 9. 2019, 10:00 | Dřevěnice | - | Lanškroun | 0:3 (-17,-16,-18) | ||
3 | 1. 12. 2019, 10:00 | Sport Rychnov | - | Vysoké Mýto | 3:0 (16,15,16) | ||
4 | 5. 10. 2019, 10:00 | Dvůr Králové KTI | - | Dvůr Králové JŘI | 1:3 (-19,23,-22,-20) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 28. 9. 2019, 13:00 | Slavia HK B | - | Litomyšl | 3:0 (15,12,22) | ||
6 | 29. 9. 2019, 13:00 | Dřevěnice | - | Lanškroun | 0:3 (-18,-17,-14) | ||
7 | 1. 12. 2019, 13:00 | Sport Rychnov | - | Vysoké Mýto | 3:0 (16,20,11) | ||
8 | 5. 10. 2019, 13:00 | Dvůr Králové KTI | - | Dvůr Králové JŘI | 0:3 (-15,-7,-20) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 20. 10. 2019, 10:00 | Litomyšl | - | Dvůr Králové JŘI | 0:3 (-10,-11,-11) | ||
10 | 6. 10. 2019, 10:00 | Vysoké Mýto | - | Dvůr Králové KTI | 0:3 (-17,-20,-15) | ||
11 | 6. 10. 2019, 10:00 | Lanškroun | - | Sport Rychnov | 3:0 (24,18,19) | ||
12 | 26. 10. 2019, 10:00 | Slavia HK B | - | Dřevěnice | Hradecká 1231 Hradec Králové | 1:3 (-15,22,-8,-17) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 20. 10. 2019, 13:00 | Litomyšl | - | Dvůr Králové JŘI | 0:3 (-12,-9,-18) | ||
14 | 6. 10. 2019, 13:00 | Vysoké Mýto | - | Dvůr Králové KTI | 1:3 (-18,23,-10,-22) | ||
15 | 6. 10. 2019, 13:00 | Lanškroun | - | Sport Rychnov | 3:0 (14,22,15) | ||
16 | 26. 10. 2019, 13:00 | Slavia HK B | - | Dřevěnice | Hradecká 1231 Hradec Králové | 0:3 (-9,-13,-15) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 9. 11. 2019, 10:00 | Dřevěnice | - | Litomyšl | 3:0 (6,8,15) | ||
18 | 7. 12. 2019, 10:00 | Sport Rychnov | - | Slavia HK B | 3:0 (13,12,12) | ||
19 | 3. 11. 2019, 09:00 | Dvůr Králové KTI | - | Lanškroun | 1:3 (-18,22,-13,-20) | ||
20 | 3. 11. 2019, 11:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Vysoké Mýto | 3:0 (11,16,8) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 9. 11. 2019, 13:00 | Dřevěnice | - | Litomyšl | 3:0 (16,9,13) | ||
22 | 7. 12. 2019, 13:00 | Sport Rychnov | - | Slavia HK B | 3:0 (15,16,8) | ||
23 | 3. 11. 2019, 13:00 | Dvůr Králové KTI | - | Lanškroun | 1:3 (17,-22,-14,-17) | ||
24 | 3. 11. 2019, 15:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Vysoké Mýto | 3:1 (20,18,-22,15) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 23. 11. 2019, 10:00 | Litomyšl | - | Vysoké Mýto | 3:2 (-19,15,18,-21,13) | ||
26 | 1. 12. 2019, 10:00 | Lanškroun | - | Dvůr Králové JŘI | 3:0 (18,12,20) | ||
27 | 23. 11. 2019, 10:00 | Slavia HK B | - | Dvůr Králové KTI | Hradecká 1231 Hradec Králové | 1:3 (-22,-22,17,-21) | |
28 | 24. 11. 2019, 10:00 | Dřevěnice | - | Sport Rychnov | 0:3 (-21,-10,-17) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 23. 11. 2019, 13:00 | Litomyšl | - | Vysoké Mýto | 2:3 (-11,15,21,-20,-7) | ||
30 | 1. 12. 2019, 13:00 | Lanškroun | - | Dvůr Králové JŘI | 3:1 (26,-20,20,10) | ||
31 | 23. 11. 2019, 13:00 | Slavia HK B | - | Dvůr Králové KTI | Hradecká 1231 Hradec Králové | 2:3 (-15,-21,22,18,-7) | |
32 | 24. 11. 2019, 13:00 | Dřevěnice | - | Sport Rychnov | 3:1 (20,-25,13,18) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 5. 1. 2020, 10:00 | Sport Rychnov | - | Litomyšl | 3:0 (10,19,10) | ||
34 | 15. 2. 2020, 09:00 | Dvůr Králové KTI | - | Dřevěnice | 3:1 (10,18,-21,23) | ||
35 | 15. 2. 2020, 11:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Slavia HK B | 3:0 (20,15,12) | ||
36 | 12. 1. 2020, 10:00 | Vysoké Mýto | - | Lanškroun | 0:3 (-14,-15,-9) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 5. 1. 2020, 13:00 | Sport Rychnov | - | Litomyšl | 3:0 (11,15,11) | ||
38 | 15. 2. 2020, 13:00 | Dvůr Králové KTI | - | Dřevěnice | 3:2 (-27,20,-26,18,14) | ||
39 | 15. 2. 2020, 15:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Slavia HK B | 3:1 (14,27,-23,23) | ||
40 | 12. 1. 2020, 13:00 | Vysoké Mýto | - | Lanškroun | 0:3 (-9,-15,-13) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 7. 3. 2020, 10:00 | Litomyšl | - | Lanškroun | 0:3 (-14,-11,-13) | ||
42 | 22. 2. 2020, 09:00 | Slavia HK B | - | Vysoké Mýto | 3:0 (23,13,20) | ||
43 | 29. 2. 2020, 10:00 | Dřevěnice | - | Dvůr Králové JŘI | 3:0 (16,16,22) | ||
44 | 19. 1. 2020, 09:00 | Sport Rychnov | - | Dvůr Králové KTI | 3:1 (16,-22,21,19) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 7. 3. 2020, 13:00 | Litomyšl | - | Lanškroun | 0:3 (-14,-19,-13) | ||
46 | 22. 2. 2020, 13:00 | Slavia HK B | - | Vysoké Mýto | 3:1 (23,-18,16,17) | ||
47 | 29. 2. 2020, 13:00 | Dřevěnice | - | Dvůr Králové JŘI | 3:2 (23,27,-20,-20,9) | ||
48 | 19. 1. 2020, 13:00 | Sport Rychnov | - | Dvůr Králové KTI | 3:0 (13,11,20) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 15. 3. 2020, 10:00 | Dvůr Králové KTI | - | Litomyšl | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | . | |
50 | 22. 3. 2020, 10:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Sport Rychnov | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | Manych O. | |
51 | 8. 3. 2020, 10:00 | Vysoké Mýto | - | Dřevěnice | 0:3 (-9,-21,-12) | ||
52 | 22. 3. 2020, 10:00 | Lanškroun | - | Slavia HK B | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | Fiala K. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 15. 3. 2020, 13:00 | Dvůr Králové KTI | - | Litomyšl | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | . | |
54 | 22. 3. 2020, 13:00 | Dvůr Králové JŘI | - | Sport Rychnov | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | Manych O. | |
55 | 8. 3. 2020, 13:00 | Vysoké Mýto | - | Dřevěnice | 0:3 (-17,-10,-15) | ||
56 | 22. 3. 2020, 13:00 | Lanškroun | - | Slavia HK B | Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | Fiala K. |