Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

KP kadeti 2. část

10. kolo
Svitavy3:0Hronov(15, 20, 17)
Dvůr Králové nad Labem1:3Rychnov(25, -15, -9, -20)
Lanškroun0:3Slavia HK(-9, -11, -20)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Slavia HK108002 25:724
2 Rychnov107012 24:1222
3 Lanškroun106103 21:1120
4 Svitavy104006 14:1912
5 Dvůr Králové nad Labem103106 14:2211
6 Hronov100019 3:301
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 1. 2019, 10:00 Hronov - Lanškroun 0:3 (-15,-23,-13)
2 20. 1. 2019, 10:00 Dvůr Králové nad Labem - Slavia HK 0:3 (-20,-15,-15)
3 12. 1. 2019, 10:00 Svitavy - Rychnov 1:3 (23,-20,-20,-24)
2. kolo
4 20. 1. 2019, 13:00 Hronov - Lanškroun 0:3 (-12,-22,-21)
5 20. 1. 2019, 13:00 Dvůr Králové nad Labem - Slavia HK 0:3 (-19,-14,-15)
6 12. 1. 2019, 13:00 Svitavy - Rychnov 0:3 (-15,-18,-18)
3. kolo
7 3. 2. 2019, 10:00 Rychnov - Hronov 3:0 (13,19,11)
8 26. 1. 2019, 10:00 Svitavy - Slavia HK 3:1 (-19,19,12,10)
9 6. 1. 2019, 13:00 Dvůr Králové nad Labem - Lanškroun 0:3 (-12,-17,-22)
4. kolo
10 3. 2. 2019, 13:00 Rychnov - Hronov 3:0 (14,19,20)
11 26. 1. 2019, 13:00 Svitavy - Slavia HK 3:0 (18,13,11)
12 6. 1. 2019, 15:00 Dvůr Králové nad Labem - Lanškroun 0:3 (-13,-22,-17)
5. kolo
13 6. 4. 2019, 09:00 Hronov - Slavia HK 0:3 (-13,-7,-17)
14 5. 1. 2019, 10:00 Rychnov - Lanškroun 2:3 (-23,17,21,-21,-8)
15 1. 2. 2019, 10:00 Svitavy - Dvůr Králové nad Labem 1:3 (-12,25,-16,-17)
6. kolo
16 6. 4. 2019, 13:00 Hronov - Slavia HK 0:3 (-16,-17,-8)
17 5. 1. 2019, 13:00 Rychnov - Lanškroun 3:0 (21,21,20)
18 1. 2. 2019, 13:00 Svitavy - Dvůr Králové nad Labem 0:3 (-17,-19,-21)
7. kolo
19 10. 2. 2019, 10:00 Hronov - Dvůr Králové nad Labem 2:3 (-19,17,23,-19,-10)
20 10. 2. 2019, 10:00 Lanškroun - Svitavy 3:0 (16,16,22)
21 10. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - Rychnov 3:0 (14,25,19)
8. kolo
22 10. 2. 2019, 13:00 Hronov - Dvůr Králové nad Labem 1:3 (-17,24,-11,-19)
23 10. 2. 2019, 13:00 Lanškroun - Svitavy 3:0 (19,19,18)
24 10. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - Rychnov 3:1 (-19,16,23,20)
9. kolo
25 30. 3. 2019, 10:00 Svitavy - Hronov 3:0 (19,14,16)
26 23. 2. 2019, 10:00 Dvůr Králové nad Labem - Rychnov 1:3 (-15,18,-9,-20)
27 27. 1. 2019, 10:00 Lanškroun - Slavia HK 0:3 (-15,-22,-25)
10. kolo
28 30. 3. 2019, 13:00 Svitavy - Hronov 3:0 (15,20,17)
29 23. 2. 2019, 13:00 Dvůr Králové nad Labem - Rychnov 1:3 (25,-15,-9,-20)
30 27. 1. 2019, 13:00 Lanškroun - Slavia HK 0:3 (-9,-11,-20)
© ČVS 2015-2018