9. kolo
TJ Sokol Dřevěnice, z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem(7, 19, 12)
TJ Harant Pecka, z.s.0:3Tělocvičná jednota Sokol Chleny(-16, -20, -14)
Tělovýchovná jednota Semily, z.s.3:0Volejbalový klub Hronov, z.s.(15, 15, 12)
Příští kolo
TJ Sokol Dřevěnice, z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod OrebemSO29.9.13:00
TJ Harant Pecka, z.s.1:3Tělocvičná jednota Sokol ChlenySO29.9.13:00
Tělovýchovná jednota Semily, z.s.3:0Volejbalový klub Hronov, z.s.NE30.9.13:00
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů
1. kolo
2 1. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. 1:3 (-22,15,-15,-16)
3 1. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 0:3 (-22,-14,-18)
4 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:2 (18,-22,21,-23,12)
2. kolo
6 1. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. 0:3 (-22,-21,-23)
7 1. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 3:1 (12,15,-24,21)
8 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:2 (-22,16,-21,19,11)
3. kolo
10 8. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 1:3 (-21,-23,23,-21)
11 8. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-13,-21,-16)
12 8. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (20,12,14)
4. kolo
14 8. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 3:1 (-24,23,23,20)
15 8. 9. 2018, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:2 (17,-14,-19,23,10)
16 8. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (5,24,15)
5. kolo
18 15. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-16,-9,-21)
19 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (18,13,21)
20 15. 9. 2018, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 0:3 (-11,-15,-10)
6. kolo
22 15. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-19,-17,-17)
23 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (14,21,16)
24 15. 9. 2018, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 0:3 (-12,-18,-20)
7. kolo
26 23. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (13,16,10)
27 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 0:3 (-20,-21,-24)
28 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Jiskra Hořice, z.s. 1:3 (20,-21,-13,-13)
8. kolo
30 23. 9. 2018, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (18,20,21)
31 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 2:3 (-14,-19,21,19,-10)
32 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-22,-19,-7)
9. kolo
34 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (7,19,12)
35 29. 9. 2018, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-16,-20,-14)
36 30. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (15,15,12)
10. kolo
38 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (15,11,17)
39 29. 9. 2018, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 1:3 (-15,-15,21,-20)
40 30. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (13,15,18)
11. kolo
42 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 1:3 (21,-14,-23,-17)
43 20. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Harant Pecka, z.s. Škoda P.
44 6. 10. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 3:2 (19,-18,-19,21,11)
12. kolo
46 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. 2:3 (-24,-19,23,22,-8)
47 20. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Harant Pecka, z.s. Škoda P.
48 6. 10. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 3:2 (20,-18,16,-17,10)
13. kolo
50 27. 4. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
51 27. 4. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
52 27. 4. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
14. kolo
54 27. 4. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
55 27. 4. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
56 27. 4. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
15. kolo
58 4. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
59 4. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
60 4. 5. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
16. kolo
62 4. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
63 4. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
64 4. 5. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
17. kolo
66 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
67 11. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
68 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
18. kolo
70 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
71 11. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
72 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
19. kolo
74 18. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
75 18. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
76 18. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
20. kolo
78 18. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
79 18. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
80 18. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
21. kolo
82 25. 5. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
83 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
84 25. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
22. kolo
86 25. 5. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
87 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
88 25. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
23. kolo
90 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
91 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. .
92 1. 6. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
24. kolo
94 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
95 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. .
96 1. 6. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
25. kolo
98 8. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
99 8. 6. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
100 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
26. kolo
102 8. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
103 8. 6. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
104 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
27. kolo
106 15. 6. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
107 15. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
108 15. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
28. kolo
110 15. 6. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
111 15. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
112 15. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
© ČVS 2015-2018