- | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | ||
Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 3:0 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | (23, 12, 10) |
TJ Spartak Opočno, z.s. | 0:3 | DTJ HK | (-15, -11, -22) |
DTJ HK | - | SO | 16.9. | 10:00 | |
Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 3:1 | TJ Spartak Opočno, z.s. | SO | 16.9. | 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 3:1 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | SO | 16.9. | 10:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Dělnická tělovýchovná jednota Hradec Králové, z.s. | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 22:7 | 659:539 | 20 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 22:9 | 728:541 | 20 | |
3 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 11:12 | 445:476 | 7 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 9:20 | 555:675 | 7 | |
5 | TJ Spartak Opočno, z.s. | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2:18 | 342:498 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. 9. 2023, 10:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | . | |||
2 | 3. 9. 2023, 10:00 | DTJ HK | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 3:2 (-14,-18,16,15,6) | ||
3 | 2. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 2:3 (-17,-8,23,19,-10) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 2. 9. 2023, 13:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | . | |||
5 | 3. 9. 2023, 13:00 | DTJ HK | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 3:1 (13,14,-17,22) | ||
6 | 2. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 1:3 (-20,-21,20,-20) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 9. 9. 2023, 10:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | . | |||
8 | 9. 9. 2023, 10:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 3:0 (17,13,23) | ||
9 | 9. 9. 2023, 10:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | DTJ HK | 0:3 (-20,-16,-19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 9. 9. 2023, 13:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | . | |||
11 | 9. 9. 2023, 13:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 3:0 (23,12,10) | ||
12 | 9. 9. 2023, 13:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | DTJ HK | 0:3 (-15,-11,-22) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 9. 2023, 10:00 | DTJ HK | - | . | |||
14 | 16. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | 3:1 (25,20,-22,17) | ||
15 | 16. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 3:1 (9,16,-21,18) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 16. 9. 2023, 13:00 | DTJ HK | - | . | |||
17 | 16. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | 3:1 (16,22,-24,22) | ||
18 | 16. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 3:1 (14,19,-18,8) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 23. 9. 2023, 10:00 | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | . | |||
20 | 7. 10. 2023, 10:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 0:3 (-8,-13,-9) | ||
21 | 23. 9. 2023, 10:00 | DTJ HK | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 3:0 (13,16,12) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 23. 9. 2023, 13:00 | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | . | |||
23 | 7. 10. 2023, 13:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | 0:3 (-11,-8,-17) | ||
24 | 23. 9. 2023, 13:00 | DTJ HK | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | 3:0 (19,19,9) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 30. 9. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | . | |||
26 | 28. 10. 2023, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | DTJ HK | 3:1 (-21,12,16,18) | ||
27 | 4. 5. 2024, 10:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Sršeň M. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 30. 9. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | . | |||
29 | 28. 10. 2023, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | DTJ HK | 1:3 (-19,-23,24,-23) | ||
30 | 4. 5. 2024, 13:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Sršeň M. |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 11. 5. 2024, 10:00 | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | . | |||
32 | 11. 5. 2024, 10:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | DTJ HK | Klár V. | ||
33 | 11. 5. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | Škoda P. |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 11. 5. 2024, 13:00 | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | . | |||
35 | 11. 5. 2024, 13:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | DTJ HK | Klár V. | ||
36 | 11. 5. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | Škoda P. |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 18. 5. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | . | |||
38 | 18. 5. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | Sršeň M. | ||
39 | 18. 5. 2024, 10:00 | DTJ HK | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Jezdinská D. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 18. 5. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | . | |||
41 | 18. 5. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | Sršeň M. | ||
42 | 18. 5. 2024, 13:00 | DTJ HK | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Jezdinská D. |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 25. 5. 2024, 10:00 | - | DTJ HK | . | |||
44 | 25. 5. 2024, 10:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | Škoda P. | ||
45 | 25. 5. 2024, 10:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | Klár V. |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 25. 5. 2024, 13:00 | - | DTJ HK | . | |||
47 | 25. 5. 2024, 13:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | Škoda P. | ||
48 | 25. 5. 2024, 13:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | Klár V. |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1. 6. 2024, 10:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | . | |||
50 | 2. 6. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Andrys R. | ||
51 | 1. 6. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | DTJ HK | Volt K. |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 1. 6. 2024, 13:00 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | - | . | |||
53 | 2. 6. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | - | TJ Spartak Opočno, z.s. | Andrys R. | ||
54 | 1. 6. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | - | DTJ HK | Volt K. |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 8. 6. 2024, 10:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | . | |||
56 | 8. 6. 2024, 10:00 | DTJ HK | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | Kovalíček P. | ||
57 | 8. 6. 2024, 10:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | Andrys R. |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 8. 6. 2024, 13:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí | . | |||
59 | 8. 6. 2024, 13:00 | DTJ HK | - | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem | Kovalíček P. | ||
60 | 8. 6. 2024, 13:00 | TJ Spartak Opočno, z.s. | - | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | Andrys R. |