První třída žen

2. kolo
TJ Sokol Bílá Třemešná3:1Sokol HK(16, 20, -25, 15)
VK HK, z.s.3:1Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem(23, 22, -22, 12)
Orel jednota Studenec0:3Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod(-19, -23, -21)
VK Hronov B1:3Slavia HK(-13, 21, -25, -24)
Příští kolo
Sokol HK1:3Slavia HKSO20.10.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod3:1VK Hronov BSO20.10.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem3:1Orel jednota StudenecSO20.10.10:00
TJ Sokol Bílá Třemešná2:3VK HK, z.s.SO20.10.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Slavia HK2818523 76:3266
2 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod2817443 73:3863
3 VK Hronov B2811566 64:5049
4 TJ Sokol Bílá Třemešná2812448 60:5048
5 Sokol HK28105310 56:5243
6 VK HK, z.s.2863415 43:6628
7 Orel jednota Studenec2843516 35:7123
8 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem2832320 28:7616
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy žen
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK 3:2 (17,18,-17,-22,12)
2 13. 10. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (25,6,22)
3 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-16,-13,-22)
4 13. 10. 2018, 10:00 VK Hronov B - Slavia HK NH ZŠ Zbečník 2:3 (21,-15,-20,18,-11)
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK 3:1 (16,20,-25,15)
6 13. 10. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:1 (23,22,-22,12)
7 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-19,-23,-21)
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Hronov B - Slavia HK NH ZŠ Zbečník 1:3 (-13,21,-25,-24)
3. kolo
9 20. 10. 2018, 10:00 Sokol HK - Slavia HK 1:3 (-20,-21,18,-19)
10 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B 3:1 (-30,18,18,24)
11 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec 3:1 (22,24,-16,22)
12 20. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. 2:3 (-18,22,-10,14,-12)
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 Sokol HK - Slavia HK 1:3 (26,-23,-22,-22)
14 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B 2:3 (-23,16,-26,14,-13)
15 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec 1:3 (-19,-23,24,-24)
16 20. 10. 2018, 12:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. 3:1 (-20,15,23,19)
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Sokol HK 1:3 (-6,-18,19,-27)
18 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-20,13,-25,-21)
19 3. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem NH - ZŠ Zbečník 3:0 (10,15,20)
20 3. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-22,22,-22,-24)
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Sokol HK 2:3 (23,-19,17,-24,-10)
22 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (17,-16,20,-14,-1)
23 3. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem NH - ZŠ Zbečník 3:0 (21,19,22)
24 3. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:0 (18,20,21)
7. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:2 (-23,22,21,-22,10)
26 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK 0:3 (-12,-17,-20)
27 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B 3:0 (23,20,17)
28 10. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec 3:1 (21,-18,19,17)
8. kolo
29 10. 11. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (-14,22,22,19)
30 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK 1:3 (24,-14,-21,-20)
31 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B 3:0 (12,4,24)
32 10. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec 3:0 (22,23,19)
9. kolo
33 24. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK 3:0 (25,23,22)
34 24. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. NH Velký Dřevíč 3:1 (-15,22,16,23)
35 25. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:0 (10,17,20)
36 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:2 (-23,24,-20,16,12)
10. kolo
37 24. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK 3:0 (21,20,19)
38 24. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. NH Velký Dřevíč 3:0 (9,18,22)
39 25. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (-16,11,11,12)
40 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (14,16,19)
11. kolo
41 1. 12. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (18,19,22)
42 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (-18,25,-20,18,-12)
43 1. 12. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Slavia HK 1:3 (18,-16,-18,-22)
44 1. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B 2:3 (-20,19,-22,21,-9)
12. kolo
45 1. 12. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (27,17,21)
46 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (-17,-15,17,23,-10)
47 1. 12. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Slavia HK 2:3 (21,25,-19,-17,-5)
48 1. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B 3:1 (18,-17,27,23)
13. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 VK Hronov B - Sokol HK 2:3 (-20,-28,17,19,-11)
50 8. 12. 2018, 10:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec hala ZŠ Všestary, Všestary 57 3:0 (9,19,16)
51 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. 3:1 (20,21,-14,24)
52 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (26,-24,-15,-13)
14. kolo
53 8. 12. 2018, 13:00 VK Hronov B - Sokol HK 2:3 (13,-20,25,-22,-14)
54 8. 12. 2018, 13:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec hala ZŠ Všestary, Všestary 57 3:0 (17,12,18)
55 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. 3:1 (19,21,-21,15)
56 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-22,-21,-15)
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:0 (14,20,18)
58 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. 3:1 (-17,22,20,21)
59 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (10,17,20)
60 12. 1. 2019, 09:00 Slavia HK - VK Hronov B 2:3 (17,-20,-20,12,-9)
16. kolo
61 12. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:0 (19,17,24)
62 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. 1:3 (-25,11,-22,-26)
63 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (15,9,13)
64 12. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - VK Hronov B 1:3 (-27,-23,23,-13)
17. kolo
65 19. 1. 2019, 09:00 Slavia HK - Sokol HK 3:0 (12,23,17)
66 19. 1. 2019, 09:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (16,-22,-18,-16)
67 19. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:2 (16,-21,17,-23,13)
68 19. 1. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (27,-23,-14,15,-10)
18. kolo
69 19. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - Sokol HK 3:1 (20,-22,16,16)
70 19. 1. 2019, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (14,14,-15,-21,-17)
71 19. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 2:3 (22,-24,12,-15,-13)
72 19. 1. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-17,-18,-21)
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - VK HK, z.s. 3:0 (24,20,18)
74 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:0 (21,26,22)
75 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B 1:3 (-13,-22,16,-31)
76 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK 2:3 (-24,-18,20,16,-13)
20. kolo
77 26. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - VK HK, z.s. 2:3 (-21,17,21,-23,-11)
78 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 2:3 (15,18,-14,-16,-12)
79 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B 3:2 (16,-25,-17,23,6)
80 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK 2:3 (20,21,-12,-12,-8)
21. kolo
81 2. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK 3:1 (14,-24,23,28)
82 2. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (11,18,13)
83 2. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:0 (14,11,15)
84 2. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. 2:3 (23,-23,-9,23,-9)
22. kolo
85 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK 3:0 (18,21,17)
86 2. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (21,18,22)
87 2. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (-19,19,14,14)
88 2. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
23. kolo
89 9. 2. 2019, 10:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec 3:0 (17,14,11)
90 9. 2. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B 0:3 (-19,-17,-17)
91 9. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK 3:2 (-20,-6,18,19,12)
92 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (21,22,-15,17)
24. kolo
93 9. 2. 2019, 13:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec 3:1 (14,29,-20,18)
94 9. 2. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B 2:3 (16,18,-18,-19,-13)
95 9. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK 3:1 (23,-22,21,22)
96 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-19,-11,-27)
25. kolo
97 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK 2:3 (15,-20,17,-23,-11)
98 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (21,-24,23,15)
99 16. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - VK HK, z.s. 3:0 (20,24,20)
100 10. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec NH Zbečník 3:0 (19,17,22)
26. kolo
101 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK 0:3 (-15,-21,-16)
102 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (15,-17,22,16)
103 16. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - VK HK, z.s. 3:0 (14,10,21)
104 10. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec NH Zbečník 2:3 (-25,10,19,-16,-13)
27. kolo
105 5. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - VK Hronov B 2:3 (-16,14,-10,20,-12)
106 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK 0:3 (-14,-18,-17)
107 9. 3. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (20,-15,-19,-21)
108 9. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:1 (13,-17,19,18)
28. kolo
109 5. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - VK Hronov B 0:3 (-19,-17,-18)
110 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK 2:3 (19,-16,-20,21,-7)
111 9. 3. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-13,-18,-21)
112 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 3:0 (18,22,21)
© ČVS 2015-2018