Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

První třída žen

32. kolo
Příští kolo
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy žen
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK .
2 13. 10. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
3 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
4 13. 10. 2018, 10:00 VK Hronov B - Slavia HK .
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK .
6 13. 10. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
7 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Hronov B - Slavia HK .
3. kolo
9 20. 10. 2018, 10:00 Sokol HK - Slavia HK .
10 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B .
11 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec .
12 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. .
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 Sokol HK - Slavia HK .
14 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B .
15 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec .
16 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. .
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Sokol HK .
18 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná .
19 3. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
20 3. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Sokol HK .
22 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná .
23 3. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
24 3. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
7. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
26 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK .
27 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B .
28 10. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec .
8. kolo
29 10. 11. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
30 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK .
31 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B .
32 10. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec .
9. kolo
33 24. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK .
34 24. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. .
35 25. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
36 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
10. kolo
37 24. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK .
38 24. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. .
39 25. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
40 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
11. kolo
41 1. 12. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
42 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
43 1. 12. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Slavia HK .
44 1. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B .
12. kolo
45 1. 12. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
46 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
47 1. 12. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Slavia HK .
48 1. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B .
13. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 VK Hronov B - Sokol HK .
50 8. 12. 2018, 10:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec .
51 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. .
52 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná .
14. kolo
53 8. 12. 2018, 13:00 VK Hronov B - Sokol HK .
54 8. 12. 2018, 13:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec .
55 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. .
56 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
58 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. .
59 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
60 12. 1. 2019, 10:00 Slavia HK - VK Hronov B .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
62 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. .
63 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
64 12. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - VK Hronov B .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 10:00 Slavia HK - Sokol HK .
66 19. 1. 2019, 09:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
67 19. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
68 19. 1. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - Sokol HK .
70 19. 1. 2019, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
71 19. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
72 19. 1. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - VK HK, z.s. .
74 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
75 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B .
76 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - VK HK, z.s. .
78 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
79 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B .
80 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK .
21. kolo
81 2. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK .
82 2. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
83 2. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná .
84 2. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. .
22. kolo
85 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK .
86 2. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
87 2. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná .
88 2. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. .
23. kolo
89 9. 2. 2019, 10:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec .
90 9. 2. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B .
91 9. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK .
92 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
24. kolo
93 9. 2. 2019, 13:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec .
94 9. 2. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B .
95 9. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK .
96 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
25. kolo
97 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK .
98 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
99 16. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - VK HK, z.s. .
100 16. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec .
26. kolo
101 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK .
102 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
103 16. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - VK HK, z.s. .
104 16. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec .
27. kolo
105 9. 3. 2019, 10:00 Sokol HK - VK Hronov B .
106 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK .
107 9. 3. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
108 9. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
28. kolo
109 9. 3. 2019, 13:00 Sokol HK - VK Hronov B .
110 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK .
111 9. 3. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
112 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
© ČVS 2015-2018