První třída žen

5. kolo
VK HK, z.s.-Sokol HK
Orel jednota Studenec-TJ Sokol Bílá Třemešná
VK Hronov B-Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem
Slavia HK-Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
Příští kolo
VK HK, z.s.-Sokol HKSO3.11.13:00
Orel jednota Studenec-TJ Sokol Bílá TřemešnáSO3.11.13:00
VK Hronov B-Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod OrebemSO3.11.13:00
Slavia HK-Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - NáchodSO3.11.13:00
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy žen
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK Trčka P.
2 13. 10. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Jirka Z.
3 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Nidrle V.
4 13. 10. 2018, 10:00 VK Hronov B - Slavia HK NH ZŠ Zbečník Mědílek M.
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol HK Trčka P.
6 13. 10. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Jirka Z.
7 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Nidrle V.
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Hronov B - Slavia HK NH ZŠ Zbečník Mědílek M.
3. kolo
9 20. 10. 2018, 10:00 Sokol HK - Slavia HK Jirka Z.
10 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B Manych O.
11 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec Škoda P.
12 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. Lukavec O.
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 Sokol HK - Slavia HK Jirka Z.
14 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK Hronov B Manych O.
15 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec Škoda P.
16 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK HK, z.s. Lukavec O.
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Sokol HK Jirka Z.
18 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná Nidrle V.
19 3. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Hencel M.
20 3. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Kohout K.
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Sokol HK Jirka Z.
22 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná Nidrle V.
23 3. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Hencel M.
24 3. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Kohout K.
7. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Trčka P.
26 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK Škoda P.
27 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B Ott L.
28 10. 11. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec Bárta L.
8. kolo
29 10. 11. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Trčka P.
30 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Slavia HK Škoda P.
31 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK Hronov B Ott L.
32 10. 11. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Orel jednota Studenec Bárta L.
9. kolo
33 24. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK Běhal J.
34 24. 11. 2018, 10:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. NH ZŠ Zbečník Plichta J.
35 25. 11. 2018, 10:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná Kohout K.
36 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Kudrnáč Z.
10. kolo
37 24. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - Sokol HK Běhal J.
38 24. 11. 2018, 13:00 VK Hronov B - VK HK, z.s. NH ZŠ Zbečník Plichta J.
39 25. 11. 2018, 13:00 Slavia HK - TJ Sokol Bílá Třemešná Kohout K.
40 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Kudrnáč Z.
11. kolo
41 1. 12. 2018, 10:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Kohout K.
42 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Ott L.
43 1. 12. 2018, 10:00 VK HK, z.s. - Slavia HK Benda P.
44 1. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B Lukavec O.
12. kolo
45 1. 12. 2018, 13:00 Sokol HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Kohout K.
46 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Ott L.
47 1. 12. 2018, 13:00 VK HK, z.s. - Slavia HK Benda P.
48 1. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Studenec - VK Hronov B Lukavec O.
13. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 VK Hronov B - Sokol HK Kudrnáč Z.
50 8. 12. 2018, 10:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec Jirka Z.
51 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. Manych O.
52 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná Škoda P.
14. kolo
53 8. 12. 2018, 13:00 VK Hronov B - Sokol HK Kudrnáč Z.
54 8. 12. 2018, 13:00 Slavia HK - Orel jednota Studenec Jirka Z.
55 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - VK HK, z.s. Manych O.
56 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná Škoda P.
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
58 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. .
59 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
60 12. 1. 2019, 09:00 Slavia HK - VK Hronov B .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - TJ Sokol Bílá Třemešná .
62 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK HK, z.s. .
63 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
64 12. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - VK Hronov B .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 09:00 Slavia HK - Sokol HK .
66 19. 1. 2019, 09:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Anděl V.
67 19. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
68 19. 1. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 13:00 Slavia HK - Sokol HK .
70 19. 1. 2019, 13:00 VK Hronov B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Anděl V.
71 19. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
72 19. 1. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Sokol HK - VK HK, z.s. .
74 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
75 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B .
76 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 13:00 Sokol HK - VK HK, z.s. .
78 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
79 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VK Hronov B .
80 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Slavia HK .
21. kolo
81 2. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK .
82 2. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
83 2. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná .
84 2. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. .
22. kolo
85 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Sokol HK .
86 2. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
87 2. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - TJ Sokol Bílá Třemešná .
88 2. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - VK HK, z.s. .
23. kolo
89 9. 2. 2019, 10:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec .
90 9. 2. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B .
91 9. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK .
92 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
24. kolo
93 9. 2. 2019, 13:00 Sokol HK - Orel jednota Studenec .
94 9. 2. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - VK Hronov B .
95 9. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Slavia HK .
96 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
25. kolo
97 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK .
98 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
99 16. 2. 2019, 10:00 Slavia HK - VK HK, z.s. .
100 16. 2. 2019, 10:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec .
26. kolo
101 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Sokol HK .
102 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
103 16. 2. 2019, 13:00 Slavia HK - VK HK, z.s. .
104 16. 2. 2019, 13:00 VK Hronov B - Orel jednota Studenec .
27. kolo
105 9. 3. 2019, 10:00 Sokol HK - VK Hronov B .
106 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK .
107 9. 3. 2019, 10:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
108 9. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
28. kolo
109 9. 3. 2019, 13:00 Sokol HK - VK Hronov B .
110 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Studenec - Slavia HK .
111 9. 3. 2019, 13:00 VK HK, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
112 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
© ČVS 2015-2018