12. kolo
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A-TJ Sokol Bílá Třemešná
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-TJ Lánov, z.s.
TJ Sokol Smiřice, z.s.-TJ Sokol Dřevěnice, z.s.
Příští kolo
TJ Sokol Smiřice, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. ASO18.5.10:00
TJ Sokol Dřevěnice, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad CidlinouSO18.5.10:00
TJ Lánov, z.s.-TJ Sokol Bílá TřemešnáSO18.5.10:00
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen, skupina B
1. kolo
1 2. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A 1:3 (23,-23,-19,-21)
2 9. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (21,22,24)
3 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (20,20,-23,15)
2. kolo
4 2. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A 0:3 (-16,-21,-20)
5 9. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (11,4,15)
6 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:1 (-25,22,16,23)
3. kolo
7 9. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:2 (23,16,-21,-20,3)
8 8. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 1:3 (21,-16,-21,-14)
9 8. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Lánov, z.s. odloženo, termín bude určen Ott L.
4. kolo
10 9. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:0 (21,15,22)
11 8. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 2:3 (-20,21,-19,23,-11)
12 8. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Lánov, z.s. odloženo, termín bude určen Ott L.
5. kolo
13 15. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A 3:1 (-27,16,12,12)
14 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (-22,-23,20,19,-10)
15 16. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou odloženo, termín bude určen Cabalka L.
6. kolo
16 15. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A 3:1 (22,-15,16,19)
17 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-21,-21,-16)
18 16. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou odloženo, termín bude určen Cabalka L.
7. kolo
19 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (16,11,15)
20 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Smiřice, z.s. 2:3 (-19,17,-17,20,-10)
21 16. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 3:0 (6,23,18)
8. kolo
22 22. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:0 (16,24,19)
23 22. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Smiřice, z.s. 3:2 (-22,19,-17,18,10)
24 16. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 3:1 (20,17,-19,18)
9. kolo
25 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
26 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
27 4. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Bílá Třemešná .
10. kolo
28 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
29 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
30 4. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Bílá Třemešná .
11. kolo
31 11. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Bílá Třemešná .
32 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. .
33 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
12. kolo
34 11. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Bílá Třemešná .
35 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. .
36 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
13. kolo
37 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
38 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
39 18. 5. 2019, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
14. kolo
40 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
41 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
42 18. 5. 2019, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
15. kolo
43 25. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Lánov, z.s. .
44 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
45 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
16. kolo
46 25. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Lánov, z.s. .
47 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
48 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
17. kolo
49 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
50 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
51 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
18. kolo
52 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
53 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
54 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
19. kolo
55 8. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
56 8. 6. 2019, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
57 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
20. kolo
58 8. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
59 8. 6. 2019, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
60 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
© ČVS 2015-2018