Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
18. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A
TJ Sokol Smiřice, z.s.-TJ Sokol Bílá Třemešná
TJ Sokol Dřevěnice, z.s.-TJ Lánov, z.s.
Příští kolo
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A-TJ Sokol Dřevěnice, z.s.SO8.6.10:00
TJ Lánov, z.s.-TJ Sokol Smiřice, z.s.SO8.6.10:00
TJ Sokol Bílá Třemešná-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad CidlinouSO8.6.10:00
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen, skupina B
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
2 1. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
3 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
2. kolo
4 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
5 1. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
6 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
3. kolo
7 8. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
8 8. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
9 8. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Lánov, z.s. .
4. kolo
10 8. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
11 8. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
12 8. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Lánov, z.s. .
5. kolo
13 15. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
14 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
15 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
6. kolo
16 15. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
17 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
18 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
7. kolo
19 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
20 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
21 22. 9. 2018, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
8. kolo
22 22. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
23 22. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
24 22. 9. 2018, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
9. kolo
25 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
26 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
27 4. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Bílá Třemešná .
10. kolo
28 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
29 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
30 4. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Bílá Třemešná .
11. kolo
31 11. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Bílá Třemešná .
32 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. .
33 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
12. kolo
34 11. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Bílá Třemešná .
35 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. .
36 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
13. kolo
37 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
38 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
39 18. 5. 2019, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
14. kolo
40 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
41 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
42 18. 5. 2019, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
15. kolo
43 25. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Lánov, z.s. .
44 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
45 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
16. kolo
46 25. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Lánov, z.s. .
47 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
48 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
17. kolo
49 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
50 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
51 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
18. kolo
52 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A .
53 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Smiřice, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
54 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
19. kolo
55 8. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
56 8. 6. 2019, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
57 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
20. kolo
58 8. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s. A - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
59 8. 6. 2019, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Smiřice, z.s. .
60 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
© ČVS 2015-2018