Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Krajský přebor II. třídy žen 2017/18

20. kolo
Sokol Třebechovice p. O.3:1TJ Sokol Smiřice(15, -21, 18, 17)
TJ Sokol Kostelec nad Orlicí3:2TJ Sokol Pouchov(-25, 18, 15, -20, 11)
VK Auto Škoda Kvasiny3:0TJ Spartak Opočno(20, 13, 22)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sokol Třebechovice p. O.2017111 57:1754
2 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí2011306 44:2739
3 TJ Sokol Smiřice207346 41:3831
4 TJ Sokol Pouchov208147 41:3630
5 VK Auto Škoda Kvasiny2052112 26:4620
6 TJ Spartak Opočno2011117 12:576
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen 2017/18
1. kolo
1 10. 9. 2017, 10:00 VK Auto Škoda Kvasiny - Sokol Třebechovice p. O. 0:3 (-22,-21,-19)
2 3. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno 3:0 (14,18,12)
3 2. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Sokol Pouchov 3:2 (17,-23,-14,21,14)
2. kolo
4 10. 9. 2017, 13:00 VK Auto Škoda Kvasiny - Sokol Třebechovice p. O. 3:2 (-15,18,21,-21,13)
5 3. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno 3:0 (16,16,16)
6 2. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Sokol Pouchov 0:3 (-19,-13,-16)
3. kolo
7 9. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Pouchov - Sokol Třebechovice p. O. 1:3 (-20,19,-25,-17)
8 10. 9. 2017, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Smiřice 0:3 (-15,-17,-8)
9 9. 9. 2017, 10:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-13,-19,-21)
4. kolo
10 9. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Pouchov - Sokol Třebechovice p. O. 3:1 (15,-19,21,12)
11 10. 9. 2017, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Smiřice 2:3 (-20,21,-22,20,-9)
12 9. 9. 2017, 13:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-21,-8,-16)
5. kolo
13 11. 11. 2017, 10:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí odloženo 3:0 (26,15,24)
14 8. 4. 2018, 10:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Smiřice Skuhrov n. Bělou 0:3 (-7,-22,-25)
15 16. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno 3:0 (18,15,10)
6. kolo
16 11. 11. 2017, 13:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí odloženo 3:1 (-23,18,20,20)
17 8. 4. 2018, 13:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Smiřice Skuhrov n. Bělou 3:1 (-16,20,23,26)
18 16. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno 3:0 (12,13,15)
7. kolo
19 23. 9. 2017, 10:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Spartak Opočno 3:1 (13,-18,11,8)
20 20. 5. 2018, 10:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Pouchov 3:2 (-17,-18,24,22,13)
21 21. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Smiřice 3:2 (19,-21,-21,15,11)
8. kolo
22 23. 9. 2017, 13:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Spartak Opočno 3:1 (19,2,-20,11)
23 20. 5. 2018, 13:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Pouchov 3:1 (19,-23,17,22)
24 21. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Smiřice 3:1 (19,16,-22,23)
9. kolo
25 3. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice - Sokol Třebechovice p. O. 0:3 (-11,-20,-18)
26 5. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (21,15,24)
27 5. 5. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno - VK Auto Škoda Kvasiny 1:3 (-13,-24,21,-21)
10. kolo
28 3. 6. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice - Sokol Třebechovice p. O. 2:3 (18,-9,-10,12,-8)
29 5. 5. 2018, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-19,-18,-21)
30 5. 5. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno - VK Auto Škoda Kvasiny 3:1 (23,14,-21,22)
11. kolo
31 12. 5. 2018, 09:00 Sokol Třebechovice p. O. - VK Auto Škoda Kvasiny 3:1 (11,-24,15,8)
32 12. 5. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-18,-9,-21)
33 12. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice 3:2 (-20,-17,20,18,7)
12. kolo
34 12. 5. 2018, 12:00 Sokol Třebechovice p. O. - VK Auto Škoda Kvasiny 3:0 (10,10,13)
35 12. 5. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-23,-22,-17)
36 12. 5. 2018, 13:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Smiřice 1:3 (21,-16,-23,-18)
13. kolo
37 19. 5. 2018, 10:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Pouchov 3:1 (17,13,-21,9)
38 10. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Spartak Opočno 3:1 (18,-22,12,10)
39 19. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny 3:1 (19,15,-20,17)
14. kolo
40 19. 5. 2018, 13:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Pouchov 3:1 (18,16,-19,25)
41 10. 6. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Spartak Opočno 3:0 (18,16,11)
42 19. 5. 2018, 13:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny 3:0 (24,15,15)
15. kolo
43 26. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - Sokol Třebechovice p. O. 1:3 (-22,17,-14,-13)
44 26. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice - VK Auto Škoda Kvasiny 3:2 (-26,-20,22,20,10)
45 13. 6. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Pouchov odloženo - termín bude určen 3:2 (18,-21,24,-13,10)
16. kolo
46 26. 5. 2018, 13:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - Sokol Třebechovice p. O. 0:3 (-10,-16,-18)
47 26. 5. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice - VK Auto Škoda Kvasiny 3:0 (19,18,20)
48 13. 6. 2018, 19:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Pouchov odloženo - termín bude určen 0:3 (-13,-20,-24)
17. kolo
49 2. 6. 2018, 10:00 TJ Spartak Opočno - Sokol Třebechovice p. O. 0:3 (-11,-15,-6)
50 2. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Pouchov - VK Auto Škoda Kvasiny 3:0 (19,14,17)
51 2. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 2:3 (19,-12,-24,21,-13)
18. kolo
52 2. 6. 2018, 13:00 TJ Spartak Opočno - Sokol Třebechovice p. O. 0:3 (-7,-10,-20)
53 2. 6. 2018, 13:00 TJ Sokol Pouchov - VK Auto Škoda Kvasiny 3:0 (14,24,19)
54 2. 6. 2018, 13:00 TJ Sokol Smiřice - TJ Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (23,16,15)
19. kolo
55 9. 6. 2018, 09:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Smiřice 3:0 (11,9,15)
56 9. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Pouchov 3:1 (-23,16,17,17)
57 8. 6. 2018, 17:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Spartak Opočno 3:0 (14,14,11)
20. kolo
58 9. 6. 2018, 13:00 Sokol Třebechovice p. O. - TJ Sokol Smiřice 3:1 (15,-21,18,17)
59 9. 6. 2018, 13:00 TJ Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Pouchov 3:2 (-25,18,15,-20,11)
60 8. 6. 2018, 19:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Spartak Opočno 3:0 (20,13,22)
© ČVS 2015-2018