Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

KP starších žáků

30. kolo
Plotiště0:2Hronov(-23, -22)
Dvůr Králové0:2Slavia HK A(-16, -11)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Slavia HK A 20 18 1 1 0 39:3 1023:611 57
2 Sport Rychnov 20 10 5 2 3 32:15 1021:889 42
3 Plotiště 20 11 2 2 5 28:16 964:810 39
4 Dvůr Králové 20 4 4 1 11 17:28 784:990 21
5 Hronov 20 2 2 4 12 12:34 804:1000 14
6 Slavia HK B 20 0 1 5 14 7:39 752:1048 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 15. 9. 2019, 10:00 Plotiště - Hronov Hronov 2:0 (18,19)
2 15. 9. 2019, 10:00 Dvůr Králové - Slavia HK A 0:2 (-6,-7)
2. kolo
3 15. 9. 2019, 11:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové 2:0 (16,10)
4 15. 9. 2019, 11:00 Slavia HK A - Plotiště 2:0 (25,16)
3. kolo
5 15. 9. 2019, 12:00 Hronov - Sport Rychnov 0:2 (-11,-13)
6 15. 9. 2019, 12:00 Plotiště - Dvůr Králové 2:0 (22,16)
4. kolo
7 15. 9. 2019, 13:00 Sport Rychnov - Plotiště 2:1 (-11,18,14)
8 15. 9. 2019, 13:00 Slavia HK A - Hronov 2:0 (8,8)
5. kolo
9 15. 9. 2019, 14:00 Slavia HK A - Sport Rychnov 2:0 (19,15)
10 15. 9. 2019, 14:00 Hronov - Dvůr Králové 1:2 (-24,9,-12)
6. kolo
11 22. 9. 2019, 10:00 Slavia HK A - Sport Rychnov Slavia HK 1:2 (-23,15,-7)
12 22. 9. 2019, 10:00 Slavia HK B - Plotiště 0:2 (-13,-8)
7. kolo
13 22. 9. 2019, 11:00 Sport Rychnov - Plotiště 1:2 (23,-19,-4)
14 22. 9. 2019, 11:00 Slavia HK A - Hronov 2:0 (9,20)
8. kolo
15 22. 9. 2019, 12:00 Hronov - Sport Rychnov 1:2 (23,-17,-9)
16 22. 9. 2019, 12:00 Slavia HK B - Slavia HK A 0:2 (-15,-18)
9. kolo
17 22. 9. 2019, 13:00 Slavia HK A - Plotiště 2:0 (23,14)
18 22. 9. 2019, 13:00 Hronov - Slavia HK B 2:1 (17,-20,10)
10. kolo
19 22. 9. 2019, 14:00 Slavia HK B - Sport Rychnov 0:2 (-26,-21)
20 22. 9. 2019, 14:00 Plotiště - Hronov 2:0 (14,17)
11. kolo
21 13. 10. 2019, 10:00 Sport Rychnov - Plotiště Dvůr 2:1 (18,-24,14)
22 13. 10. 2019, 10:00 Dvůr Králové - Slavia HK B 2:1 (15,-22,7)
12. kolo
23 13. 10. 2019, 11:00 Hronov - Sport Rychnov 0:2 (-17,-22)
24 13. 10. 2019, 11:00 Plotiště - Dvůr Králové 2:0 (18,13)
13. kolo
25 13. 10. 2019, 12:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové 2:0 (24,22)
26 13. 10. 2019, 12:00 Hronov - Slavia HK B 2:1 (-20,9,8)
14. kolo
27 13. 10. 2019, 13:00 Slavia HK B - Sport Rychnov 1:2 (14,-20,-3)
28 13. 10. 2019, 13:00 Plotiště - Hronov 2:0 (10,13)
15. kolo
29 13. 10. 2019, 14:00 Hronov - Dvůr Králové 0:2 (-16,-15)
30 13. 10. 2019, 14:00 Slavia HK B - Plotiště 0:2 (-15,-18)
16. kolo
31 10. 11. 2019, 10:00 Hronov - Sport Rychnov Rychnov 0:2 (-15,-19)
32 10. 11. 2019, 10:00 Slavia HK B - Slavia HK A 0:2 (-17,-20)
17. kolo
33 10. 11. 2019, 11:00 Dvůr Králové - Slavia HK B 2:0 (22,21)
34 10. 11. 2019, 11:00 Slavia HK A - Hronov 2:0 (15,8)
18. kolo
35 10. 11. 2019, 12:00 Slavia HK A - Sport Rychnov 2:0 (27,22)
36 10. 11. 2019, 12:00 Hronov - Dvůr Králové 1:2 (12,-23,-15)
19. kolo
37 10. 11. 2019, 13:00 Slavia HK B - Sport Rychnov 0:2 (-17,-21)
38 10. 11. 2019, 13:00 Dvůr Králové - Slavia HK A 0:2 (-8,-18)
20. kolo
39 10. 11. 2019, 14:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové 2:0 (12,11)
40 10. 11. 2019, 14:00 Hronov - Slavia HK B 1:2 (11,-15,-12)
21. kolo
41 24. 11. 2019, 10:00 Slavia HK B - Slavia HK A Sportovní hala Háječek - Manželů Zemánkových 0:2 (-12,-8)
42 24. 11. 2019, 10:00 Plotiště - Dvůr Králové 2:0 (12,20)
22. kolo
43 24. 11. 2019, 11:00 Sport Rychnov - Dvůr Králové 2:0 (17,18)
44 24. 11. 2019, 11:00 Slavia HK A - Plotiště 2:0 (18,19)
23. kolo
45 24. 11. 2019, 12:00 Slavia HK B - Sport Rychnov 0:2 (-18,-11)
46 24. 11. 2019, 12:00 Dvůr Králové - Slavia HK A 0:2 (-5,-13)
24. kolo
47 24. 11. 2019, 13:00 Slavia HK A - Sport Rychnov 2:1 (16,-22,13)
48 24. 11. 2019, 13:00 Slavia HK B - Plotiště 0:2 (-17,-18)
25. kolo
49 24. 11. 2019, 14:00 Sport Rychnov - Plotiště 0:2 (-23,-20)
50 24. 11. 2019, 14:00 Dvůr Králové - Slavia HK B 2:0 (15,23)
26. kolo
51 8. 12. 2019, 10:00 Slavia HK A - Plotiště Plotiště na Slavii 2:0 (13,13)
52 8. 12. 2019, 10:00 Hronov - Slavia HK B 2:0 (21,17)
27. kolo
53 8. 12. 2019, 11:00 Slavia HK B - Slavia HK A 0:2 (-9,-8)
54 8. 12. 2019, 11:00 Plotiště - Dvůr Králové 2:1 (-10,8,8)
28. kolo
55 8. 12. 2019, 12:00 Dvůr Králové - Slavia HK B 2:1 (21,-17,9)
56 8. 12. 2019, 12:00 Slavia HK A - Hronov 2:0 (10,9)
29. kolo
57 8. 12. 2019, 13:00 Hronov - Dvůr Králové 0:2 (-27,-24)
58 8. 12. 2019, 13:00 Slavia HK B - Plotiště 0:2 (-10,-18)
30. kolo
59 8. 12. 2019, 14:00 Plotiště - Hronov 0:2 (-23,-22)
60 8. 12. 2019, 14:00 Dvůr Králové - Slavia HK A 0:2 (-16,-11)
© ČVS 2015-2018