Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbal Červený Kostelec, z.s. | 15 | 11 | 3 | 1 | 0 | 29:5 | 776:478 | 40 | |
2 | TJ Slavia Hradec Králové, z.s. A | 15 | 9 | 2 | 3 | 1 | 25:10 | 759:611 | 34 | |
3 | Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. | 15 | 3 | 6 | 4 | 2 | 22:18 | 777:760 | 25 | |
4 | Školní sportovní klub při Základní škole Nová Paka, Husitká 1695 | 15 | 2 | 5 | 0 | 8 | 14:21 | 640:757 | 16 | |
5 | Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. C | 15 | 3 | 0 | 4 | 8 | 10:24 | 620:740 | 13 | |
6 | TJ Sokol Dřevěnice, z.s. | 15 | 1 | 0 | 4 | 10 | 6:28 | 572:798 | 7 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29. 9. 2019, 09:00 | Slavia HK ch A | - | Dvůr Králové | Č. Kostelec | 1:2 (-23,13,-13) | |
2 | 29. 9. 2019, 09:00 | Nová Paka | - | Réma Rychnov C | 2:1 (-15,20,10) | ||
3 | 29. 9. 2019, 09:00 | Červený Kostelec | - | Dřevěnice | 2:0 (13,12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 29. 9. 2019, 09:45 | Dvůr Králové | - | Réma Rychnov C | 2:1 (-18,14,7) | ||
5 | 29. 9. 2019, 09:45 | Dřevěnice | - | Nová Paka | 1:2 (23,-16,-17) | ||
6 | 29. 9. 2019, 09:45 | Slavia HK ch A | - | Červený Kostelec | 2:1 (23,-19,13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 29. 9. 2019, 10:30 | Červený Kostelec | - | Dvůr Králové | 2:1 (16,-14,10) | ||
8 | 29. 9. 2019, 10:30 | Nová Paka | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-16,-11) | ||
9 | 29. 9. 2019, 10:30 | Réma Rychnov C | - | Dřevěnice | 2:0 (20,19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 29. 9. 2019, 11:15 | Červený Kostelec | - | Nová Paka | 2:0 (17,22) | ||
11 | 29. 9. 2019, 11:15 | Slavia HK ch A | - | Réma Rychnov C | 2:0 (13,21) | ||
12 | 29. 9. 2019, 11:15 | Dvůr Králové | - | Dřevěnice | 2:1 (-21,18,12) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 29. 9. 2019, 12:00 | Nová Paka | - | Dvůr Králové | 2:1 (-17,20,13) | ||
14 | 29. 9. 2019, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-15,-19) | ||
15 | 29. 9. 2019, 12:00 | Réma Rychnov C | - | Červený Kostelec | 0:2 (-19,-18) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 20. 10. 2019, 09:00 | Slavia HK ch A | - | Dvůr Králové | Dvůr | 2:1 (13,-21,11) | |
17 | 20. 10. 2019, 09:00 | Nová Paka | - | Réma Rychnov C | 2:1 (-22,21,11) | ||
18 | 20. 10. 2019, 09:00 | Červený Kostelec | - | Dřevěnice | 2:0 (9,17) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 20. 10. 2019, 09:45 | Dvůr Králové | - | Réma Rychnov C | 2:0 (15,23) | ||
20 | 20. 10. 2019, 09:45 | Dřevěnice | - | Nová Paka | 1:2 (-23,21,-13) | ||
21 | 20. 10. 2019, 09:45 | Slavia HK ch A | - | Červený Kostelec | 1:2 (-16,9,-11) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 20. 10. 2019, 10:30 | Červený Kostelec | - | Dvůr Králové | 2:1 (12,-22,9) | ||
23 | 20. 10. 2019, 10:30 | Nová Paka | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-18,-13) | ||
24 | 20. 10. 2019, 10:30 | Réma Rychnov C | - | Dřevěnice | 2:0 (14,20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 20. 10. 2019, 11:15 | Červený Kostelec | - | Nová Paka | 2:0 (13,2) | ||
26 | 20. 10. 2019, 11:15 | Slavia HK ch A | - | Réma Rychnov C | 2:0 (20,16) | ||
27 | 20. 10. 2019, 11:15 | Dvůr Králové | - | Dřevěnice | 2:0 (14,23) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 20. 10. 2019, 12:00 | Nová Paka | - | Dvůr Králové | 0:2 (-13,-16) | ||
29 | 20. 10. 2019, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-9,-12) | ||
30 | 20. 10. 2019, 12:00 | Réma Rychnov C | - | Červený Kostelec | 0:2 (-7,-10) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 17. 11. 2019, 09:00 | Slavia HK ch A | - | Dvůr Králové | N. Paka | 1:2 (20,-19,-11) | |
32 | 17. 11. 2019, 09:00 | Nová Paka | - | Réma Rychnov C | 0:2 (-18,-14) | ||
33 | 17. 11. 2019, 09:00 | Červený Kostelec | - | Dřevěnice | 2:0 (3,16) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 17. 11. 2019, 09:45 | Dvůr Králové | - | Réma Rychnov C | 2:1 (-16,22,7) | ||
35 | 17. 11. 2019, 09:45 | Dřevěnice | - | Nová Paka | 0:2 (-11,-14) | ||
36 | 17. 11. 2019, 09:45 | Slavia HK ch A | - | Červený Kostelec | 0:2 (-12,-7) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 17. 11. 2019, 10:30 | Červený Kostelec | - | Dvůr Králové | 2:0 (13,16) | ||
38 | 17. 11. 2019, 10:30 | Nová Paka | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-20,-14) | ||
39 | 17. 11. 2019, 10:30 | Réma Rychnov C | - | Dřevěnice | 0:2 (-25,-21) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 17. 11. 2019, 11:15 | Červený Kostelec | - | Nová Paka | 2:0 (17,14) | ||
41 | 17. 11. 2019, 11:15 | Slavia HK ch A | - | Réma Rychnov C | 2:0 (25,12) | ||
42 | 17. 11. 2019, 11:15 | Dvůr Králové | - | Dřevěnice | 2:1 (-23,18,8) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 17. 11. 2019, 12:00 | Nová Paka | - | Dvůr Králové | 2:0 (20,23) | ||
44 | 17. 11. 2019, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-18,-17) | ||
45 | 17. 11. 2019, 12:00 | Réma Rychnov C | - | Červený Kostelec | 0:2 (-5,-8) |