Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

HK-ZKY-4B3

KOLO
5. kolo
Trutnov1:2Exesport Jičín(14, -20, -13)
Rtyně v Podkr.0:2Třebechovice(-12, -16)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Třebechovice44000 8:012
2 Rtyně v Podkr.41102 4:55
3 Exesport Jičín41102 4:55
4 Trutnov41021 4:65
5 Nová Paka40112 3:73
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP starší žky_7.kolo, sk B:24.2.2019_pořadatel: SLAVIA HK
1. kolo
1 24. 2. 2019, 09:00 Třebechovice - Trutnov 2:0 (20,16)
2 24. 2. 2019, 09:00 Exesport Jičín - Nová Paka 2:0 (21,16)
2. kolo
3 24. 2. 2019, 10:15 Trutnov - Rtyně v Podkr. 2:0 (23,13)
4 24. 2. 2019, 10:15 Nová Paka - Třebechovice 0:2 (-8,-12)
3. kolo
5 24. 2. 2019, 12:00 Exesport Jičín - Rtyně v Podkr. 0:2 (-18,-19)
6 24. 2. 2019, 12:00 Nová Paka - Trutnov 2:1 (23,-23,4)
4. kolo
7 24. 2. 2019, 13:15 Rtyně v Podkr. - Nová Paka 2:1 (12,-16,7)
8 24. 2. 2019, 13:15 Třebechovice - Exesport Jičín 2:0 (8,16)
5. kolo
9 24. 2. 2019, 14:30 Trutnov - Exesport Jičín 1:2 (14,-20,-13)
10 24. 2. 2019, 14:30 Rtyně v Podkr. - Třebechovice 0:2 (-12,-16)
© ČVS 2015-2018