Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový oddíl TJ Lanškroun | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 12:1 | 313:195 | 17 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 9:4 | 293:204 | 13 | |
3 | VK Raškovice | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:5 | 259:246 | 11 | |
4 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 8:6 | 275:262 | 11 | |
5 | Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | 236:279 | 5 | |
6 | Školní sportovní klub Bílovec | 6 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4:10 | 218:311 | 4 | |
7 | SK Kometa Praha B | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2:12 | 224:321 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5. 9. 2020, 09:00 | Bílovec | - | Olomouc | 0:2 (-8,-13) | ||
2 | 5. 9. 2020, 09:00 | Břeclav | - | Raškovice | 1:2 (19,-16,-6) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 5. 9. 2020, 10:30 | Bedřichov | - | Bílovec | 1:2 (-23,11,-14) | ||
4 | 5. 9. 2020, 10:30 | Kometa B | - | Lanškroun | 0:2 (-17,-12) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5. 9. 2020, 12:00 | Olomouc | - | Břeclav | 0:2 (-15,-21) | ||
6 | 5. 9. 2020, 12:00 | Raškovice | - | Kometa B | 2:0 (23,16) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 5. 9. 2020, 13:00 | Břeclav | - | Bedřichov | 0:2 (-22,-9) | ||
8 | 5. 9. 2020, 13:00 | Lanškroun | - | Raškovice | 2:0 (12,14) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 5. 9. 2020, 14:30 | Kometa B | - | Olomouc | 1:2 (20,-19,-14) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 5. 9. 2020, 15:30 | Raškovice | - | Bílovec | 2:0 (15,16) | ||
11 | 5. 9. 2020, 15:30 | Lanškroun | - | Břeclav | 2:1 (13,-23,9) | ||
12 | 5. 9. 2020, 15:30 | Olomouc | - | Bedřichov | 0:2 (-11,-13) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 5. 9. 2020, 17:30 | Kometa B | - | Bílovec | 1:2 (20,-19,-5) | ||
14 | 5. 9. 2020, 17:30 | Lanškroun | - | Bedřichov | 2:0 (20,11) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 6. 9. 2020, 10:00 | Bílovec | - | Břeclav | 0:2 (-14,-14) | ||
16 | 6. 9. 2020, 10:00 | Bedřichov | - | Kometa B | 2:0 (9,14) | ||
17 | 6. 9. 2020, 10:00 | Olomouc | - | Lanškroun | 0:2 (-17,-19) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 6. 9. 2020, 11:30 | Bedřichov | - | Raškovice | 2:0 (7,17) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 6. 9. 2020, 12:30 | Bílovec | - | Lanškroun | 0:2 (-14,-12) | ||
20 | 6. 9. 2020, 12:30 | Břeclav | - | Kometa B | 2:0 (14,12) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 6. 9. 2020, 13:30 | Raškovice | - | Olomouc | 2:0 (16,13) |