Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

JC-KKY-A1

KOLO
. kolo
Příští kolo
SK Hlincovka-Volejbal Tábor "A"NE30.9.9:00
VK ČEZ ČB B-TJ ČZ StrakoniceNE30.9.9:00
SK Třebín A-VSK Č. Krumlov ANE30.9.10:00
Volejbal Tábor "A"-VSK Č. Krumlov ANE30.9.10:00
TJ ČZ Strakonice-SK Třebín ANE30.9.10:00
SK Hlincovka-VK ČEZ ČB BNE30.9.10:00
VK ČEZ ČB B-Volejbal Tábor "A"NE30.9.10:00
SK Třebín A-SK HlincovkaNE30.9.10:00
VSK Č. Krumlov A-TJ ČZ StrakoniceNE30.9.10:00
Volejbal Tábor "A"-TJ ČZ StrakoniceNE30.9.10:00
SK Hlincovka-VSK Č. Krumlov ANE30.9.10:00
VK ČEZ ČB B-SK Třebín ANE30.9.10:00
SK Třebín A-Volejbal Tábor "A"NE30.9.10:00
VSK Č. Krumlov A-VK ČEZ ČB BNE30.9.10:00
TJ ČZ Strakonice-SK HlincovkaNE30.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Hlincovka00000 0:00
2 VK ČEZ ČB B00000 0:00
3 SK Třebín A00000 0:00
4 VSK Č. Krumlov A00000 0:00
5 TJ ČZ Strakonice00000 0:00
6 Volejbal Tábor "A"00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Kamila Křížová, tel. 602 289 108, email: kamila_krizova@seznam.cz
1. kolo
1 30. 9. 2018, 09:00 SK Hlincovka - Volejbal Tábor "A" .
2 30. 9. 2018, 09:00 VK ČEZ ČB B - TJ ČZ Strakonice .
3 30. 9. 2018, 10:00 SK Třebín A - VSK Č. Krumlov A .
4 30. 9. 2018, 10:00 Volejbal Tábor "A" - VSK Č. Krumlov A .
5 30. 9. 2018, 10:00 TJ ČZ Strakonice - SK Třebín A .
6 30. 9. 2018, 10:00 SK Hlincovka - VK ČEZ ČB B .
7 30. 9. 2018, 10:00 VK ČEZ ČB B - Volejbal Tábor "A" .
8 30. 9. 2018, 10:00 SK Třebín A - SK Hlincovka .
9 30. 9. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov A - TJ ČZ Strakonice .
10 30. 9. 2018, 10:00 Volejbal Tábor "A" - TJ ČZ Strakonice .
11 30. 9. 2018, 10:00 SK Hlincovka - VSK Č. Krumlov A .
12 30. 9. 2018, 10:00 VK ČEZ ČB B - SK Třebín A .
13 30. 9. 2018, 10:00 SK Třebín A - Volejbal Tábor "A" .
14 30. 9. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov A - VK ČEZ ČB B .
15 30. 9. 2018, 10:00 TJ ČZ Strakonice - SK Hlincovka .
© ČVS 2015-2018