Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
13. kolo
VSK Slavia JU ČB-SK-V 41 Tábor
TJ ČZ Strakonice-SK Třebín B
SK Třebín C-TJ Meteor ČB
Sokol Písek-TJ Loko ČB
Příští kolo
TJ Loko ČB-SK Třebín CPO18.2.17:00
TJ Meteor ČB-TJ ČZ StrakonicePO18.2.17:00
SK Třebín B-VSK Slavia JU ČBPO18.2.17:00
SK-V 41 Tábor -TJ Slovan JHPO18.2.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Meteor ČB00000 0:00
2 TJ Loko ČB00000 0:00
3 Sokol Písek00000 0:00
4 SK Třebín C00000 0:00
5 TJ ČZ Strakonice00000 0:00
6 VSK Slavia JU ČB00000 0:00
7 TJ Slovan JH00000 0:00
8 SK-V 41 Tábor 00000 0:00
9 SK Třebín B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Milan Šimonek, Dubenská 1483/2, České Budějovice 370 05
1. kolo
2 1. 10. 2018, 17:00 TJ Loko ČB - SK Třebín B .
3 1. 10. 2018, 17:00 Sokol Písek - SK-V 41 Tábor .
4 1. 10. 2018, 17:00 SK Třebín C - TJ Slovan JH .
5 1. 10. 2018, 17:00 TJ ČZ Strakonice - VSK Slavia JU ČB .
2. kolo
7 8. 10. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - TJ ČZ Strakonice .
8 8. 10. 2018, 17:00 SK-V 41 Tábor - SK Třebín C .
9 8. 10. 2018, 17:00 SK Třebín B - Sokol Písek .
10 8. 10. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB - TJ Loko ČB .
3. kolo
12 15. 10. 2018, 17:00 Sokol Písek - TJ Meteor ČB .
13 15. 10. 2018, 17:00 SK Třebín C - SK Třebín B .
14 15. 10. 2018, 17:00 TJ ČZ Strakonice - SK-V 41 Tábor .
15 15. 10. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB - TJ Slovan JH .
4. kolo
17 22. 10. 2018, 17:00 SK-V 41 Tábor - VSK Slavia JU ČB .
18 22. 10. 2018, 17:00 SK Třebín B - TJ ČZ Strakonice .
19 22. 10. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB - SK Třebín C .
20 22. 10. 2018, 17:00 TJ Loko ČB - Sokol Písek .
5. kolo
22 29. 10. 2018, 17:00 SK Třebín C - TJ Loko ČB .
23 29. 10. 2018, 17:00 TJ ČZ Strakonice - TJ Meteor ČB .
24 29. 10. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín B .
25 29. 10. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - SK-V 41 Tábor .
6. kolo
27 5. 11. 2018, 17:00 SK Třebín B - TJ Slovan JH .
28 5. 11. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB - VSK Slavia JU ČB .
29 5. 11. 2018, 17:00 TJ Loko ČB - TJ ČZ Strakonice .
30 5. 11. 2018, 17:00 Sokol Písek - SK Třebín C .
7. kolo
32 12. 11. 2018, 17:00 TJ ČZ Strakonice - Sokol Písek .
33 12. 11. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB - TJ Loko ČB .
34 12. 11. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - TJ Meteor ČB .
35 12. 11. 2018, 17:00 SK-V 41 Tábor - SK Třebín B .
8. kolo
37 19. 11. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB - SK-V 41 Tábor .
38 19. 11. 2018, 17:00 TJ Loko ČB - TJ Slovan JH .
39 19. 11. 2018, 17:00 Sokol Písek - VSK Slavia JU ČB .
40 19. 11. 2018, 17:00 SK Třebín C - TJ ČZ Strakonice .
9. kolo
42 26. 11. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín C .
43 26. 11. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - Sokol Písek .
44 26. 11. 2018, 17:00 SK-V 41 Tábor - TJ Loko ČB .
45 26. 11. 2018, 17:00 SK Třebín B - TJ Meteor ČB .
10. kolo
47 21. 1. 2019, 17:00 SK Třebín B - TJ Loko ČB .
48 21. 1. 2019, 17:00 SK-V 41 Tábor - Sokol Písek .
49 21. 1. 2019, 17:00 TJ Slovan JH - SK Třebín C .
50 21. 1. 2019, 17:00 VSK Slavia JU ČB - TJ ČZ Strakonice .
11. kolo
52 28. 1. 2019, 17:00 TJ ČZ Strakonice - TJ Slovan JH .
53 28. 1. 2019, 17:00 SK Třebín C - SK-V 41 Tábor .
54 28. 1. 2019, 17:00 Sokol Písek - SK Třebín B .
55 28. 1. 2019, 17:00 TJ Loko ČB - TJ Meteor ČB .
12. kolo
57 4. 2. 2019, 17:00 TJ Meteor ČB - Sokol Písek .
58 4. 2. 2019, 17:00 SK Třebín B - SK Třebín C .
59 4. 2. 2019, 17:00 SK-V 41 Tábor - TJ ČZ Strakonice .
60 4. 2. 2019, 17:00 TJ Slovan JH - VSK Slavia JU ČB .
13. kolo
62 11. 2. 2019, 17:00 VSK Slavia JU ČB - SK-V 41 Tábor .
63 11. 2. 2019, 17:00 TJ ČZ Strakonice - SK Třebín B .
64 11. 2. 2019, 17:00 SK Třebín C - TJ Meteor ČB .
65 11. 2. 2019, 17:00 Sokol Písek - TJ Loko ČB .
14. kolo
67 18. 2. 2019, 17:00 TJ Loko ČB - SK Třebín C .
68 18. 2. 2019, 17:00 TJ Meteor ČB - TJ ČZ Strakonice .
69 18. 2. 2019, 17:00 SK Třebín B - VSK Slavia JU ČB .
70 18. 2. 2019, 17:00 SK-V 41 Tábor - TJ Slovan JH .
15. kolo
72 25. 2. 2019, 17:00 TJ Slovan JH - SK Třebín B .
73 25. 2. 2019, 17:00 VSK Slavia JU ČB - TJ Meteor ČB .
74 25. 2. 2019, 17:00 TJ ČZ Strakonice - TJ Loko ČB .
75 25. 2. 2019, 17:00 SK Třebín C - Sokol Písek .
16. kolo
77 4. 3. 2019, 17:00 Sokol Písek - TJ ČZ Strakonice .
78 4. 3. 2019, 17:00 TJ Loko ČB - VSK Slavia JU ČB .
79 4. 3. 2019, 17:00 TJ Meteor ČB - TJ Slovan JH .
80 4. 3. 2019, 17:00 SK Třebín B - SK-V 41 Tábor .
17. kolo
82 11. 3. 2019, 17:00 SK-V 41 Tábor - TJ Meteor ČB .
83 11. 3. 2019, 17:00 TJ Slovan JH - TJ Loko ČB .
84 11. 3. 2019, 17:00 VSK Slavia JU ČB - Sokol Písek .
85 11. 3. 2019, 17:00 TJ ČZ Strakonice - SK Třebín C .
18. kolo
87 18. 3. 2019, 17:00 SK Třebín C - VSK Slavia JU ČB .
88 18. 3. 2019, 17:00 Sokol Písek - TJ Slovan JH .
89 18. 3. 2019, 17:00 TJ Loko ČB - SK-V 41 Tábor .
90 18. 3. 2019, 17:00 TJ Meteor ČB - SK Třebín B .
© ČVS 2015-2018