10. kolo
Slávia ZF ČB3:0TJ Sj Ledenice A(10, 13, 8)
Pedagog ČB A0:3VSK Č. Krumlov (-15, -15, -8)
Centropen Dačice3:1SK Špaček(-21, 13, 12, 18)
So Křemže A3:0Třeboň(14, 20, 19)
Příští kolo
Třeboň-Centropen DačiceST24.4.20:00
SK Špaček-VSK Č. Krumlov ST24.4.17:30
Pedagog ČB A-Slávia ZF ČBST24.4.17:30
TJ Sj Ledenice A-Sokol LišovST24.4.19:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Špaček96111 24:1221
2 Centropen Dačice107003 22:1221
3 Slávia ZF ČB96102 23:920
4 So Křemže A105122 23:1619
5 Třeboň94122 19:1616
6 VSK Č. Krumlov 94104 16:1614
7 TJ Sj Ledenice A92115 13:229
8 Sokol Lišov81007 6:223
9 Pedagog ČB A90009 6:270
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Milan Šimonek, Dubenská 1483/2, České Budějovice 370 05
1. kolo
2 31. 10. 2018, 19:30 TJ Sj Ledenice A - Slávia ZF ČB 0:3 (-15,-21,-14)
3 31. 10. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - Pedagog ČB A 3:1 (-21,16,20,8)
4 15. 10. 2018, 17:00 SK Špaček - Centropen Dačice 3:1 (18,15,-17,18)
5 31. 10. 2018, 20:00 Třeboň - So Křemže A 0:3 (-24,-24,-19)
2. kolo
7 9. 10. 2018, 18:00 Centropen Dačice - Třeboň 0:3 (-23,-20,-21)
8 5. 9. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - SK Špaček 0:3 (-20,-12,-22)
9 5. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Pedagog ČB A 3:0 (16,19,11)
10 5. 11. 2018, 18:30 Sokol Lišov - TJ Sj Ledenice A 1:3 (22,-18,-14,-26)
3. kolo
12 12. 9. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - Sokol Lišov 1:3 (-15,24,-22,-14)
13 12. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - Slávia ZF ČB 3:1 (11,-22,15,22)
14 12. 9. 2018, 20:00 Třeboň - VSK Č. Krumlov 2:3 (-20,20,24,-17,-10)
15 4. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - Centropen Dačice 1:3 (-15,16,-24,-27)
4. kolo
17 19. 9. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - So Křemže A 0:3 (-23,-19,-16)
18 19. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Třeboň 1:3 (-14,27,-18,-23)
19 17. 9. 2018, 18:30 Sokol Lišov - SK Špaček 0:3 (-18,-23,-15)
20 19. 9. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice A - Pedagog ČB A 3:1 (13,18,-15,20)
5. kolo
22 26. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - TJ Sj Ledenice A 3:1 (-23,26,17,14)
23 25. 9. 2018, 19:00 Třeboň - Sokol Lišov 3:1 (20,16,-25,24)
24 18. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - Slávia ZF ČB 2:3 (14,22,-16,-20,-13)
25 26. 9. 2018, 17:00 Centropen Dačice - VSK Č. Krumlov 3:0 (18,20,27)
6. kolo
27 1. 10. 2018, 19:00 Slávia ZF ČB - Centropen Dačice 3:0 (11,19,20)
28 1. 10. 2018, 18:30 Sokol Lišov - So Křemže A 1:3 (16,-19,-19,-14)
29 3. 10. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice A - Třeboň 3:2 (21,-12,26,-10,11)
30 3. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - SK Špaček 1:3 (22,-20,-13,-15)
7. kolo
32 10. 10. 2018, 20:00 Třeboň - Pedagog ČB A 3:0 (11,18,12)
33 11. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - TJ Sj Ledenice A 3:2 (-18,-15,15,7,11)
34 10. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Sokol Lišov 3:0 (18,18,17)
35 10. 10. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - Slávia ZF ČB 1:3 (-16,-19,26,-19)
8. kolo
37 15. 10. 2018, 18:30 Sokol Lišov - VSK Č. Krumlov 0:3 (-17,-12,-23)
38 17. 10. 2018, 19:30 TJ Sj Ledenice A - Centropen Dačice 0:3 (-20,-16,-19)
39 17. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - So Křemže A 1:3 (-14,-11,19,-15)
40 5. 11. 2018, 20:30 SK Špaček - Třeboň ZŠ ONedbala 2:3 (-23,22,22,-19,-8)
9. kolo
42 25. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - SK Špaček 2:3 (24,23,-21,-16,-11)
43 24. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Pedagog ČB A 3:1 (-12,20,10,14)
44 24. 10. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - TJ Sj Ledenice A 3:1 (14,23,-18,19)
45 22. 10. 2018, 19:00 Slávia ZF ČB - Sokol Lišov 3:0 (17,22,21)
10. kolo
47 15. 4. 2019, 19:00 Slávia ZF ČB - TJ Sj Ledenice A 3:0 (10,13,8)
48 17. 4. 2019, 19:00 Pedagog ČB A - VSK Č. Krumlov 0:3 (-15,-15,-8)
49 17. 4. 2019, 17:30 Centropen Dačice - SK Špaček 3:1 (-21,13,12,18)
50 18. 4. 2019, 18:00 So Křemže A - Třeboň 3:0 (14,20,19)
11. kolo
52 24. 4. 2019, 20:00 Třeboň - Centropen Dačice Dvořák K.
53 24. 4. 2019, 17:30 SK Špaček - VSK Č. Krumlov Kratochvíl J.
54 24. 4. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Slávia ZF ČB Kobrle J.
55 24. 4. 2019, 19:30 TJ Sj Ledenice A - Sokol Lišov Švehla J.
12. kolo
57 29. 4. 2019, 18:30 Sokol Lišov - Pedagog ČB A Pitner J.
58 29. 4. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - SK Špaček Březnický J.
59 1. 5. 2019, 19:00 VSK Č. Krumlov - Třeboň Svoboda S.
60 23. 4. 2019, 17:30 Centropen Dačice - So Křemže A 3:0 (14,25,14)
13. kolo
62 9. 5. 2019, 18:00 So Křemže A - VSK Č. Krumlov .
63 6. 5. 2019, 20:00 Třeboň - Slávia ZF ČB Dvořák K.
64 6. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Sokol Lišov Korandová T.
65 6. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - TJ Sj Ledenice A Kobrle J.
14. kolo
67 15. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - SK Špaček Franc J.
68 13. 5. 2019, 18:30 Sokol Lišov - Třeboň Scheichl A.
69 15. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - So Křemže A Janoušek V.
70 15. 5. 2019, 17:30 VSK Č. Krumlov - Centropen Dačice Kratochvíl J.
15. kolo
72 22. 5. 2019, 17:30 Centropen Dačice - Slávia ZF ČB Hajn L.
73 22. 5. 2019, 17:30 So Křemže A - Sokol Lišov .
74 22. 5. 2019, 17:30 Třeboň - TJ Sj Ledenice A Švehla J.
75 22. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Pedagog ČB A Hromada J.
16. kolo
77 29. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Třeboň Březnický J.
78 29. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - So Křemže A .
79 27. 5. 2019, 18:30 Sokol Lišov - Centropen Dačice Nahodil L.
80 29. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - VSK Č. Krumlov Pitner J.
17. kolo
82 5. 6. 2019, 19:00 VSK Č. Krumlov - Sokol Lišov Kratochvíl J.
83 5. 6. 2019, 17:30 Centropen Dačice - TJ Sj Ledenice A Hajn L.
84 5. 6. 2019, 17:30 So Křemže A - Pedagog ČB A .
85 5. 6. 2019, 20:00 Třeboň - SK Špaček Dvořák K.
18. kolo
87 12. 6. 2019, 17:30 SK Špaček - So Křemže A Lisovol O.
88 12. 6. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Centropen Dačice Kneifl J.
89 12. 6. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - VSK Č. Krumlov Nahodil L.
90 10. 6. 2019, 18:30 Sokol Lišov - Slávia ZF ČB Scheichl A.
© ČVS 2015-2018