Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
9. kolo
Křemže-SK Špaček
Centropen Dačice-Pedagog ČB A
VSK Český Krumlov -TJ Slavoj Ledenice
Slávia ZF ČB-Sokol Lišov
Příští kolo
Slávia ZF ČB-TJ Slavoj Ledenice ST17.4.17:30
VSK Český Krumlov -Pedagog ČB AST17.4.17:30
Centropen Dačice-SK ŠpačekST17.4.17:30
Křemže-TřeboňST17.4.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sokol Lišov00000 0:00
2 TJ Slavoj Ledenice 00000 0:00
3 Pedagog ČB A00000 0:00
4 SK Špaček00000 0:00
5 Třeboň00000 0:00
6 Křemže00000 0:00
7 Centropen Dačice00000 0:00
8 VSK Český Krumlov 00000 0:00
9 Slávia ZF ČB00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Milan Šimonek, Dubenská 1483/2, České Budějovice 370 05
1. kolo
2 29. 8. 2018, 17:00 TJ Slavoj Ledenice - Slávia ZF ČB .
3 29. 8. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - VSK Český Krumlov .
4 29. 8. 2018, 17:00 SK Špaček - Centropen Dačice .
5 29. 8. 2018, 17:00 Třeboň - Křemže .
2. kolo
7 5. 9. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Třeboň Hajn L.
8 5. 9. 2018, 17:00 VSK Český Krumlov - SK Špaček .
9 5. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Pedagog ČB A Nahodil L.
10 5. 9. 2018, 17:00 Sokol Lišov - TJ Slavoj Ledenice .
3. kolo
12 12. 9. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - Sokol Lišov .
13 12. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - Slávia ZF ČB Sokol V.
14 12. 9. 2018, 17:00 Třeboň - VSK Český Krumlov .
15 12. 9. 2018, 17:00 Křemže - Centropen Dačice .
4. kolo
17 19. 9. 2018, 17:00 VSK Český Krumlov - Křemže .
18 19. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Třeboň Aubrecht V.
19 19. 9. 2018, 17:00 Sokol Lišov - SK Špaček .
20 19. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Ledenice - Pedagog ČB A .
5. kolo
22 26. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - TJ Slavoj Ledenice Nováček M.
23 26. 9. 2018, 17:00 Třeboň - Sokol Lišov .
24 26. 9. 2018, 17:00 Křemže - Slávia ZF ČB .
25 26. 9. 2018, 17:00 Centropen Dačice - VSK Český Krumlov Blížil J.
6. kolo
27 3. 10. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Centropen Dačice Janoušek V.
28 3. 10. 2018, 17:00 Sokol Lišov - Křemže .
29 3. 10. 2018, 17:00 TJ Slavoj Ledenice - Třeboň .
30 3. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - SK Špaček .
7. kolo
32 10. 10. 2018, 17:00 Třeboň - Pedagog ČB A Dvořák K.
33 10. 10. 2018, 17:00 Křemže - TJ Slavoj Ledenice .
34 10. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Sokol Lišov .
35 10. 10. 2018, 17:00 VSK Český Krumlov - Slávia ZF ČB .
8. kolo
37 17. 10. 2018, 17:00 Sokol Lišov - VSK Český Krumlov .
38 17. 10. 2018, 17:00 TJ Slavoj Ledenice - Centropen Dačice .
39 17. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - Křemže .
40 17. 10. 2018, 17:00 SK Špaček - Třeboň .
9. kolo
42 24. 10. 2018, 17:00 Křemže - SK Špaček .
43 24. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Pedagog ČB A .
44 24. 10. 2018, 17:00 VSK Český Krumlov - TJ Slavoj Ledenice .
45 24. 10. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Sokol Lišov .
10. kolo
47 17. 4. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - TJ Slavoj Ledenice .
48 17. 4. 2019, 17:30 VSK Český Krumlov - Pedagog ČB A .
49 17. 4. 2019, 17:30 Centropen Dačice - SK Špaček .
50 17. 4. 2019, 17:30 Křemže - Třeboň .
11. kolo
52 24. 4. 2019, 17:30 Třeboň - Centropen Dačice .
53 24. 4. 2019, 17:30 SK Špaček - VSK Český Krumlov .
54 24. 4. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Slávia ZF ČB .
55 24. 4. 2019, 17:30 TJ Slavoj Ledenice - Sokol Lišov .
12. kolo
57 1. 5. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Pedagog ČB A .
58 1. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - SK Špaček .
59 1. 5. 2019, 17:30 VSK Český Krumlov - Třeboň .
60 1. 5. 2019, 17:30 Centropen Dačice - Křemže .
13. kolo
62 8. 5. 2019, 17:30 Křemže - VSK Český Krumlov .
63 8. 5. 2019, 17:30 Třeboň - Slávia ZF ČB .
64 8. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Sokol Lišov .
65 8. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - TJ Slavoj Ledenice .
14. kolo
67 15. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Ledenice - SK Špaček .
68 15. 5. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Třeboň .
69 15. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - Křemže .
70 15. 5. 2019, 17:30 VSK Český Krumlov - Centropen Dačice .
15. kolo
72 22. 5. 2019, 17:30 Centropen Dačice - Slávia ZF ČB .
73 22. 5. 2019, 17:30 Křemže - Sokol Lišov .
74 22. 5. 2019, 17:30 Třeboň - TJ Slavoj Ledenice .
75 22. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Pedagog ČB A .
16. kolo
77 29. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Třeboň .
78 29. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Ledenice - Křemže .
79 29. 5. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Centropen Dačice .
80 29. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - VSK Český Krumlov .
17. kolo
82 5. 6. 2019, 17:30 VSK Český Krumlov - Sokol Lišov .
83 5. 6. 2019, 17:30 Centropen Dačice - TJ Slavoj Ledenice .
84 5. 6. 2019, 17:30 Křemže - Pedagog ČB A .
85 5. 6. 2019, 17:30 Třeboň - SK Špaček .
18. kolo
87 12. 6. 2019, 17:30 SK Špaček - Křemže .
88 12. 6. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Centropen Dačice .
89 12. 6. 2019, 17:30 TJ Slavoj Ledenice - VSK Český Krumlov .
90 12. 6. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Slávia ZF ČB .
© ČVS 2015-2018