TJ Centropen Dačice, z.s. | 3:0 | TJ Sokol Lišov C | (15, 19, 22) |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 3:0 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | (24, 18, 16) |
LOKO G | 3:0 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | (22, 6, 20) |
VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 1:3 | Volejbal Rudolfov, z.s. | (-16, -19, 24, -16) |
TJ Meteor České Budějovice z.s. | 0:3 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | PO | 12.2. | 20:20 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 1:3 | LOKO G | ST | 20.9. | 17:00 |
TJ Sokol Lišov C | 0:3 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | ST | 25.10. | 18:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | 3:0 | TJ Centropen Dačice, z.s. | PO | 23.10. | 17:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 27:8 | 849:683 | 27 | |
2 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 21:14 | 767:725 | 20 | |
3 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 23:18 | 889:836 | 18 | |
4 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 9 | 4 | 2 | 0 | 3 | 20:14 | 740:719 | 16 | |
5 | Volejbal Rudolfov, z.s. | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 21:18 | 848:786 | 16 | |
6 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 20:22 | 850:894 | 16 | |
7 | TJ Centropen Dačice, z.s. | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 14:15 | 624:610 | 10 | |
8 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 9 | 2 | 1 | 1 | 5 | 12:21 | 663:739 | 9 | |
9 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov C | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2:30 | 563:801 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 24. 4. 2024, 20:00 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | Dvořák K. | ||
3 | 18. 9. 2023, 17:00 | LOKO G | - | TJ Sokol Lišov C | 3:1 (12,21,-23,10) | ||
4 | 6. 9. 2023, 17:00 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 2:3 (-12,9,-15,9,-12) | ||
5 | 29. 8. 2023, 17:30 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:2 (-19,24,-21,15,11) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 4. 9. 2023, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | 3:1 (17,-18,25,16) | ||
8 | 22. 11. 2023, 18:30 | TJ Sokol Lišov C | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-20,-22,-13) | ||
9 | 4. 9. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | LOKO G | 0:3 (-27,-20,-13) | ||
10 | 15. 9. 2023, 17:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 2:3 (-22,-14,16,19,-12) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 6. 5. 2024, 17:00 | LOKO G | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | . | ||
13 | 11. 9. 2023, 17:00 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | 3:0 (16,21,25) | ||
14 | 12. 9. 2023, 17:00 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | 3:0 (18,17,11) | ||
15 | 13. 9. 2023, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (23,15,19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 20. 9. 2023, 18:30 | TJ Sokol Lišov C | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (-18,25,-17,-22) | ||
18 | 18. 9. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | 3:1 (-21,23,16,21) | ||
19 | 18. 9. 2023, 17:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 3:0 (15,20,21) | ||
20 | 29. 11. 2023, 20:00 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | LOKO G | 1:3 (24,-23,-18,-23) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 25. 9. 2023, 17:00 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 3:1 (-15,20,17,15) | ||
23 | 26. 9. 2023, 17:00 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | 0:3 (-17,-14,-19) | ||
24 | 25. 9. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | 1:3 (18,-20,-22,-14) | ||
25 | 7. 2. 2024, 18:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | 3:0 (13,26,18) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 2. 10. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:2 (-16,16,-21,23,13) | ||
28 | 23. 4. 2024, 18:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | Hajn L. | ||
29 | 1. 11. 2023, 20:00 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | 3:2 (20,18,-16,-18,14) | ||
30 | 4. 10. 2023, 17:00 | LOKO G | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 3:1 (24,23,-26,17) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 23. 11. 2023, 18:20 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | LOKO G | 3:0 (16,18,24) | ||
33 | 9. 10. 2023, 20:20 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 0:3 (-23,-14,-17) | ||
34 | 18. 2. 2024, 10:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | 3:1 (19,23,-12,18) | ||
35 | 9. 10. 2023, 17:00 | TJ Sokol Lišov C | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | 0:3 (-21,-11,-17) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 17. 10. 2023, 18:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | 3:0 (15,19,22) | ||
38 | 18. 10. 2023, 20:00 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (24,18,16) | ||
39 | 16. 10. 2023, 20:20 | LOKO G | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:0 (22,6,20) | ||
40 | 16. 10. 2023, 17:00 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | 1:3 (-16,-19,24,-16) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 12. 2. 2024, 20:20 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-13,-20,-25) | ||
43 | 20. 9. 2023, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | LOKO G | 1:3 (19,-20,-12,-22) | ||
44 | 25. 10. 2023, 18:30 | TJ Sokol Lišov C | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 0:3 (-21,-18,-13) | ||
45 | 23. 10. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | 3:0 (16,16,16) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | 30. 10. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 3:0 (20,11,24) | ||
48 | 1. 11. 2023, 18:30 | TJ Sokol Lišov C | - | LOKO G | 0:3 (-19,-22,-11) | ||
49 | 30. 10. 2023, 19:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 2:3 (-14,-20,23,19,-9) | ||
50 | 30. 10. 2023, 20:20 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | 3:2 (19,16,-15,-16,12) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 18. 1. 2024, 18:20 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (11,13,19) | ||
53 | 6. 11. 2023, 17:00 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | 3:0 (18,14,12) | ||
54 | 8. 11. 2023, 20:00 | LOKO G | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | 3:0 (18,11,11) | ||
55 | 8. 11. 2023, 20:00 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | 3:1 (20,21,-16,24) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 14. 11. 2023, 18:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | LOKO G | 1:3 (-17,18,-12,-24) | ||
58 | 13. 11. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 3:1 (11,23,-13,15) | ||
59 | 17. 4. 2024, 18:30 | TJ Sokol Lišov C | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | Hromada J. | ||
60 | 26. 2. 2024, 20:20 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:0 (18,16,17) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | 29. 4. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | . | ||
63 | 2. 5. 2024, 18:20 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | . | ||
64 | 29. 4. 2024, 17:30 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | . | ||
65 | 29. 4. 2024, 17:30 | LOKO G | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | . | ||
68 | 7. 5. 2024, 17:30 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | . | ||
69 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | . | ||
70 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Lišov C | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
72 | 13. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | . | ||
73 | 13. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | . | ||
74 | 16. 5. 2024, 17:00 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | . | ||
75 | 13. 5. 2024, 17:30 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | LOKO G | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 20. 5. 2024, 17:30 | LOKO G | - | Volejbal Rudolfov, z.s. | . | ||
78 | 20. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | . | ||
79 | 16. 4. 2024, 18:00 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | . | ||
80 | 20. 5. 2024, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | - | TJ Sokol Lišov C | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Lišov C | - | TJ Centropen Dačice, z.s. | . | ||
83 | 27. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | . | ||
84 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | LOKO G | . | ||
85 | 30. 5. 2024, 17:00 | Volejbal Rudolfov, z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | 3. 6. 2024, 17:30 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | . | ||
88 | 3. 6. 2024, 17:30 | LOKO G | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | . | ||
89 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | - | TJ Sokol Lišov C | . | ||
90 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Centropen Dačice, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. A | . |