Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
VSK Slavia JU ČB C-TJ Lokomotiva BST29.8.17:00
TJ Sokol Radomyšl-Hluboká Nad Vltavou BST29.8.17:00
TJ Meteor ČB B-SK Otava PísekST29.8.17:00
Hluboká Nad Vltavou A-SKP ČB AST29.8.17:00
TJ Slavoj Husinec-SKP ČB BST29.8.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VSK Slavia JU ČB C00000 0:00
2 TJ Sokol Radomyšl00000 0:00
3 TJ Meteor ČB B00000 0:00
4 Hluboká Nad Vltavou A00000 0:00
5 TJ Slavoj Husinec00000 0:00
6 SKP ČB B00000 0:00
7 SKP ČB A00000 0:00
8 SK Otava Písek00000 0:00
9 Hluboká Nad Vltavou B00000 0:00
10 TJ Lokomotiva B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Milan Šimonek, Dubenská 1483/2, České Budějovice 370 05
1. kolo
1 29. 8. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB C - TJ Lokomotiva B Švehla J.
2 29. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Radomyšl - Hluboká Nad Vltavou B Škarvada M.
3 29. 8. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - SK Otava Písek Biskup R.
4 29. 8. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou A - SKP ČB A .
5 29. 8. 2018, 17:00 TJ Slavoj Husinec - SKP ČB B .
2. kolo
6 5. 9. 2018, 17:00 TJ Lokomotiva B - SKP ČB B .
7 5. 9. 2018, 17:00 SKP ČB A - TJ Slavoj Husinec .
8 5. 9. 2018, 17:00 SK Otava Písek - Hluboká Nad Vltavou A Šebková K.
9 5. 9. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou B - TJ Meteor ČB B .
10 5. 9. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB C - TJ Sokol Radomyšl .
3. kolo
11 12. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Radomyšl - TJ Lokomotiva B Pňáček J.
12 12. 9. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - VSK Slavia JU ČB C .
13 12. 9. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou A - Hluboká Nad Vltavou B .
14 12. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Husinec - SK Otava Písek .
15 12. 9. 2018, 17:00 SKP ČB B - SKP ČB A .
4. kolo
16 19. 9. 2018, 17:00 TJ Lokomotiva B - SKP ČB A .
17 19. 9. 2018, 17:00 SK Otava Písek - SKP ČB B Musil J.
18 19. 9. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou B - TJ Slavoj Husinec .
19 19. 9. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB C - Hluboká Nad Vltavou A .
20 19. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Radomyšl - TJ Meteor ČB B Remeš R.
5. kolo
21 26. 9. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - TJ Lokomotiva B .
22 26. 9. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou A - TJ Sokol Radomyšl .
23 26. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Husinec - VSK Slavia JU ČB C .
24 26. 9. 2018, 17:00 SKP ČB B - Hluboká Nad Vltavou B .
25 26. 9. 2018, 17:00 SKP ČB A - SK Otava Písek .
6. kolo
26 3. 10. 2018, 17:00 TJ Lokomotiva B - SK Otava Písek .
27 3. 10. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou B - SKP ČB A .
28 3. 10. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB C - SKP ČB B .
29 3. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Radomyšl - TJ Slavoj Husinec Škarvada M.
30 3. 10. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - Hluboká Nad Vltavou A .
7. kolo
31 10. 10. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou A - TJ Lokomotiva B .
32 10. 10. 2018, 17:00 TJ Slavoj Husinec - TJ Meteor ČB B .
33 10. 10. 2018, 17:00 SKP ČB B - TJ Sokol Radomyšl .
34 10. 10. 2018, 17:00 SKP ČB A - VSK Slavia JU ČB C .
35 10. 10. 2018, 17:00 SK Otava Písek - Hluboká Nad Vltavou B Šebková K.
8. kolo
36 17. 10. 2018, 17:00 TJ Lokomotiva B - Hluboká Nad Vltavou B .
37 17. 10. 2018, 17:00 VSK Slavia JU ČB C - SK Otava Písek .
38 17. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Radomyšl - SKP ČB A .
39 17. 10. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - SKP ČB B .
40 17. 10. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou A - TJ Slavoj Husinec .
9. kolo
41 24. 10. 2018, 17:00 TJ Slavoj Husinec - TJ Lokomotiva B .
42 24. 10. 2018, 17:00 SKP ČB B - Hluboká Nad Vltavou A .
43 24. 10. 2018, 17:00 SKP ČB A - TJ Meteor ČB B .
44 24. 10. 2018, 17:00 SK Otava Písek - TJ Sokol Radomyšl Musil J.
45 24. 10. 2018, 17:00 Hluboká Nad Vltavou B - VSK Slavia JU ČB C .
10. kolo
46 17. 4. 2019, 17:30 TJ Lokomotiva B - VSK Slavia JU ČB C .
47 17. 4. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou B - TJ Sokol Radomyšl .
48 17. 4. 2019, 17:30 SK Otava Písek - TJ Meteor ČB B .
49 17. 4. 2019, 17:30 SKP ČB A - Hluboká Nad Vltavou A .
50 17. 4. 2019, 17:30 SKP ČB B - TJ Slavoj Husinec .
11. kolo
51 24. 4. 2019, 17:30 SKP ČB B - TJ Lokomotiva B .
52 24. 4. 2019, 17:30 TJ Slavoj Husinec - SKP ČB A .
53 24. 4. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou A - SK Otava Písek .
54 24. 4. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - Hluboká Nad Vltavou B .
55 24. 4. 2019, 17:30 TJ Sokol Radomyšl - VSK Slavia JU ČB C .
12. kolo
56 1. 5. 2019, 17:30 TJ Lokomotiva B - TJ Sokol Radomyšl .
57 1. 5. 2019, 17:30 VSK Slavia JU ČB C - TJ Meteor ČB B .
58 1. 5. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou B - Hluboká Nad Vltavou A .
59 1. 5. 2019, 17:30 SK Otava Písek - TJ Slavoj Husinec .
60 1. 5. 2019, 17:30 SKP ČB A - SKP ČB B .
13. kolo
61 8. 5. 2019, 17:30 SKP ČB A - TJ Lokomotiva B .
62 8. 5. 2019, 17:30 SKP ČB B - SK Otava Písek .
63 8. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Husinec - Hluboká Nad Vltavou B .
64 8. 5. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou A - VSK Slavia JU ČB C .
65 8. 5. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - TJ Sokol Radomyšl .
14. kolo
66 15. 5. 2019, 17:30 TJ Lokomotiva B - TJ Meteor ČB B .
67 15. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Radomyšl - Hluboká Nad Vltavou A .
68 15. 5. 2019, 17:30 VSK Slavia JU ČB C - TJ Slavoj Husinec .
69 15. 5. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou B - SKP ČB B .
70 15. 5. 2019, 17:30 SK Otava Písek - SKP ČB A .
15. kolo
71 22. 5. 2019, 17:30 SK Otava Písek - TJ Lokomotiva B .
72 22. 5. 2019, 17:30 SKP ČB A - Hluboká Nad Vltavou B .
73 22. 5. 2019, 17:30 SKP ČB B - VSK Slavia JU ČB C .
74 22. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Husinec - TJ Sokol Radomyšl .
75 22. 5. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou A - TJ Meteor ČB B .
16. kolo
76 29. 5. 2019, 17:30 TJ Lokomotiva B - Hluboká Nad Vltavou A .
77 29. 5. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - TJ Slavoj Husinec .
78 29. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Radomyšl - SKP ČB B .
79 29. 5. 2019, 17:30 VSK Slavia JU ČB C - SKP ČB A .
80 29. 5. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou B - SK Otava Písek .
17. kolo
81 5. 6. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou B - TJ Lokomotiva B .
82 5. 6. 2019, 17:30 SK Otava Písek - VSK Slavia JU ČB C .
83 5. 6. 2019, 17:30 SKP ČB A - TJ Sokol Radomyšl .
84 5. 6. 2019, 17:30 SKP ČB B - TJ Meteor ČB B .
85 5. 6. 2019, 17:30 TJ Slavoj Husinec - Hluboká Nad Vltavou A .
18. kolo
86 12. 6. 2019, 17:30 TJ Lokomotiva B - TJ Slavoj Husinec .
87 12. 6. 2019, 17:30 Hluboká Nad Vltavou A - SKP ČB B .
88 12. 6. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - SKP ČB A .
89 12. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Radomyšl - SK Otava Písek .
90 12. 6. 2019, 17:30 VSK Slavia JU ČB C - Hluboká Nad Vltavou B .
© ČVS 2015-2018