Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

JC-ZKY-Kv-A

KOLO
. kolo
Příští kolo
VSK Č. Krumlov A-VSK Slavia JU ČBNE7.10.9:00
SK Hlincovka A-Volejbal Tábor "B"NE7.10.9:00
Volejbal Tábor "B"-VSK Č. Krumlov BNE7.10.10:00
VSK Slavia JU ČB-SK TŘEBÍN ANE7.10.10:00
SK Hlincovka A-VSK Č. Krumlov ANE7.10.10:00
VSK Č. Krumlov B-VSK Slavia JU ČBNE7.10.10:00
SK TŘEBÍN A-SK Hlincovka ANE7.10.10:00
VSK Č. Krumlov A-Volejbal Tábor "B"NE7.10.10:00
Volejbal Tábor "B"-VSK Slavia JU ČBNE7.10.10:00
VSK Č. Krumlov A-SK TŘEBÍN ANE7.10.10:00
SK Hlincovka A-VSK Č. Krumlov BNE7.10.10:00
SK TŘEBÍN A-Volejbal Tábor "B"NE7.10.10:00
VSK Č. Krumlov B-VSK Č. Krumlov ANE7.10.10:00
VSK Slavia JU ČB-SK Hlincovka ANE7.10.10:00
SK TŘEBÍN A-VSK Č. Krumlov BNE7.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Hlincovka A00000 0:00
2 VSK Č. Krumlov A00000 0:00
3 SK TŘEBÍN A00000 0:00
4 VSK Č. Krumlov B00000 0:00
5 VSK Slavia JU ČB00000 0:00
6 Volejbal Tábor "B"00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Kvalifikace-7. října
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 VSK Č. Krumlov A - VSK Slavia JU ČB .
2 7. 10. 2018, 09:00 SK Hlincovka A - Volejbal Tábor "B" .
3 7. 10. 2018, 10:00 Volejbal Tábor "B" - VSK Č. Krumlov B .
4 7. 10. 2018, 10:00 VSK Slavia JU ČB - SK TŘEBÍN A .
5 7. 10. 2018, 10:00 SK Hlincovka A - VSK Č. Krumlov A .
6 7. 10. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov B - VSK Slavia JU ČB .
7 7. 10. 2018, 10:00 SK TŘEBÍN A - SK Hlincovka A .
8 7. 10. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov A - Volejbal Tábor "B" .
9 7. 10. 2018, 10:00 Volejbal Tábor "B" - VSK Slavia JU ČB .
10 7. 10. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov A - SK TŘEBÍN A .
11 7. 10. 2018, 10:00 SK Hlincovka A - VSK Č. Krumlov B .
12 7. 10. 2018, 10:00 SK TŘEBÍN A - Volejbal Tábor "B" .
13 7. 10. 2018, 10:00 VSK Č. Krumlov B - VSK Č. Krumlov A .
14 7. 10. 2018, 10:00 VSK Slavia JU ČB - SK Hlincovka A .
15 7. 10. 2018, 10:00 SK TŘEBÍN A - VSK Č. Krumlov B .
© ČVS 2015-2018