Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

JC-ZKYM-B2

KOLO
1. kolo
Sp. Soběslav0:2Č. Krumlov A(-15, -17)
SK TŘEBÍN A2:0Sp. Soběslav(22, 9)
Č. Krumlov B2:XMadeta B
Č. Krumlov A0:2SK TŘEBÍN A(-18, -17)
Sp. Soběslav0:2Č. Krumlov B(-24, -19)
Madeta BX:2SK TŘEBÍN A
Č. Krumlov A2:XMadeta B
SK TŘEBÍN A2:0Č. Krumlov B(8, 12)
Madeta BX:2Sp. Soběslav
Č. Krumlov B0:2Č. Krumlov A(-22, -5)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK TŘEBÍN A44000 8:012
2 Č. Krumlov A43001 6:29
3 Č. Krumlov B42002 4:46
4 Sp. Soběslav41003 2:63
5 Madeta B40000 0:8-4
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Přemysl Oulík, tel.:724 057 539, mail.:p.oulik@swietelsky.cz, hala Loko, pořadatel VK ČB
1. kolo
1 16. 12. 2018, 09:00 Sp. Soběslav - Č. Krumlov A 0:2 (-15,-17)
2 16. 12. 2018, 10:00 SK TŘEBÍN A - Sp. Soběslav 2:0 (22,9)
3 16. 12. 2018, 10:00 Č. Krumlov B - Madeta B 2:X
4 16. 12. 2018, 11:00 Č. Krumlov A - SK TŘEBÍN A 0:2 (-18,-17)
5 16. 12. 2018, 12:00 Sp. Soběslav - Č. Krumlov B 0:2 (-24,-19)
6 16. 12. 2018, 12:00 Madeta B - SK TŘEBÍN A X:2
7 16. 12. 2018, 13:00 Č. Krumlov A - Madeta B 2:X
8 16. 12. 2018, 14:00 SK TŘEBÍN A - Č. Krumlov B 2:0 (8,12)
9 16. 12. 2018, 14:00 Madeta B - Sp. Soběslav X:2
10 16. 12. 2018, 15:00 Č. Krumlov B - Č. Krumlov A 0:2 (-22,-5)
© ČVS 2015-2018